Fallout 1.5: Resurrection

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hdm
Příspěvky: 1004
Registrován: 01.08.2012 15:12
Bydliště: Orlické hory

Fallout 1.5: Resurrection

Příspěvek od Hdm »

Srdce každého Fallouťáka zaplesá. Ještě jsem nehrál, ale vypadá to slibně.
Je to mod pro Fallout 2 s novým příběhem a celkem je tam dost modifikací.

http://www.resurrection.cz/info/
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4366
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Fallout 1.5: Resurrection

Příspěvek od bivoj »

Jakožto velký fanda původních Falloutů mám na toto obrovský zálusk. Ale asi ještě udržím svůj chtíč na uzdě a počkám si na první patch, neboť dle informací z komunity je to ještě (i přes desetiletý vývoj) celkem dost zabugované.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Fallout 1.5: Resurrection

Příspěvek od dracekvo »

Co jsem četl, tak opravdu bylo doporučováno počkat na opravu. Tak taky čekám :( :D
eadg
Příspěvky: 12
Registrován: 14.05.2014 22:22

Re: Fallout 1.5: Resurrection

Příspěvek od eadg »

Jen tak pro zajímavost.. Myslim že životnost človíčka ve falloutu online je velmi věrná apokalipticke budoucnosti. Nechat někoho ciziho přežít je prostě příliš nebezpečné, protože on mě může zabít taky. A jeho věci nakonec taky nejsou k zahozeni, že? Prostě pri velkem pru.eru zapomente na romantické toulání prirodou, scavenge v troskách a bartrovani s cizinci, statisticky všichni co jsme tu, budeme mrtví do několika týdnů, méně šťastní se budou trápit max pár měsíců a ti co to prezijou budou muset unést tolik krve na vlastních rukách, že těmi byste nechtěli být. Ještě, že je ve falloutu respawn :))). Sorry za depresivní příspěvek, ale zkuste fallout online, ...furt dead.
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Fallout 1.5: Resurrection

Příspěvek od the.marek »

A ty zapomeň na to, že realita je jako počítačová hra... :head
Zkus občas vypnout PC... ;)
Nikdy nenaser šest chlapů, když máš jen pětiranný revolver ...
Uživatelský avatar
RedneckBear
Příspěvky: 324
Registrován: 06.11.2015 0:37
Pohlaví: muž

Re: Fallout 1.5: Resurrection

Příspěvek od RedneckBear »

Ze bych si kvuli tomu nainstaloval Widle ... :)
Nebo myslite, ze to na mem obstaroznim C2D 3GHz/4GB RAM/integrovana grafka pojede ve Virtualboxu? Mam v nem Win7 kvuli MS Office ... no, asi moc rychle ne ...
The Emperor protects ...
eadg
Příspěvky: 12
Registrován: 14.05.2014 22:22

Re: Fallout 1.5: Resurrection

Příspěvek od eadg »

the.marek píše:A ty zapomeň na to, že realita je jako počítačová hra... :head
Zkus občas vypnout PC... ;)
OK, poznámku beru, nechal jsem se unést, hluboce se zamyslím. Především moc díky za reakci a reflexi.

Chtěl bych, aby ses ty taky zamyslel nad tím co jsem, možná nešikovně, napsal.

Ta blbá hra byl jenom spouštěč, uvědomění si, určitých věcí. Nesedím jenom u komplu. Mám osobní zkušenosti, např. z války v Afghánistánu, sice jenom krátkou (cca 3měsíce) ale mám. Vím jak snadné je řešit problém násilím a jak lehce lidé bez civilizace práva a pořádku propadají bezuzdnému ničení. Je to bohužel to nejlehčí a nejpřirozenější co neseme každý v sobě, a čím míň civilizovanosti v sobě máš, tím dřív v případném průseru nahodíš mód survival a snadněji přežiješ. Bohužel na úkor ostatních a všeho co si většina lidí představuje pod pojmem civilizace.

Myslím že tvá reakce byla stylem zakryju si oči uši, je to magor co paří onlajnovky, setřu ho a nechám to být. Ale účelem mého článku-výkřiku bylo spíš toto : lidi!!! ještě před tím než se to všechno podělá a budem každý za sebe, pojďme se pokusit alespoň základy civilizace, práva pořádku, demokracie, státu zachránit...říkejte si tomu jak chcete. Cápu, že na těhle stánkách jsou spíš zastánci individuální přípravy, ale jen bych Vás chtěl upozornit co to individuální přežití je. Prostě umřete ne proto, že byste nebyli schopni nějak přežít, ale proto, že nebudete schopni zastřelit dítě ze sousedství, které na Vás bude mířit zbraní, nebo nebudete schopni hned mezi dveřmi zastřlit vlastního nejlepšího kamaráda, nebo spuseda, nebo člena vlastní rodiny, který přijde prosit o léky, kterých sám nebudete mít dost, nebo nebudete sami schopni zastřelit náhodného chodce jenom proto, že ho neznáte, že má vybavení a že Vás zrovna nevidí, protože on to v zápětí udělá. Pokud budou oni už přehození zoufalstvím na jinou vlnu myšlení, tak oni Vás zastřelí a tím snadněji přežijí. A pokud je zastřelíte vy a přežijete, už to nebudete vy co tenhle článek čtete, budete myšlením na úrovni zvířete, které má jediný cíl přežit. Dotaz ..jak dlouho myslíte, že budete takhle schopni a ochotni žít a chcete takle vůbec žít?. Nevím jestli jsem to dostatečně vysvětlit ...rozumíte? To že si nevymýšlím je doloženo mraky příkladů (přírodní katastrofy, války, trosečníci na ostrově, kriminály, koncentráky, nebo za jiných extrémních podmínek). Všude tam přežívají ti nejbezohlednější. Ti stateční, spravedliví, nesobečí, šikovní, pracovití, zdatní, kamarádští a dobří lidé umírají, protože v té chvíli jsou jejich vlastnosti nevýhodné. Pokud jste opakem výše uvedených vlastností, tak tenhle článek není pro vás, pokud máte alespoň některou z těch vlastností, zamyslete se proím nad tím jestli ji lépe nevyužijete v civilizované zemi, než v chaosu. Toto byl smysl mého článku. Mýlím se? Prosím o odpověď a díky za jakoukoliv reakci. :yes
Odpovědět