DayZ

Odpovědět
JimmyJazz
Příspěvky: 819
Registrován: 31.01.2011 12:41

DayZ

Příspěvek od JimmyJazz »

Sam jsem nezkousel, ale zni to zajimave: http://bonusweb.idnes.cz/profil-modifik ... agazin_anb
Uživatelský avatar
Pepe
VIP
Příspěvky: 792
Registrován: 22.12.2010 14:14

Re: DayZ

Příspěvek od Pepe »

Hraje brácha, je to prý hodě vychytaný. Člověk se musí starat o jídlo, vodu, hledá zbraně... brácha si s kámošema vytvořil gang a loví lidi :)
Uživatelský avatar
Fenring
Příspěvky: 135
Registrován: 14.01.2012 11:33

Re: DayZ

Příspěvek od Fenring »

Tak jsem si po dlouhé době koupil kvůli modu hru. Arma 2 jede v pohodě, ale mod laguje jak kráva i na minimální detaily. :-/ NEmá s tím někdo zkušenosti?
Nasgol
Příspěvky: 82
Registrován: 29.01.2012 11:37

Re: DayZ

Příspěvek od Nasgol »

Také přemýšlím o koupi originální hry ARMA 2, musíte mít tedy i datadisk....a pak si jen stáhnout mód a hrát... M8m na něj chuť jak prase :P :D
Uživatelský avatar
Fenring
Příspěvky: 135
Registrován: 14.01.2012 11:33

Re: DayZ

Příspěvek od Fenring »

To já měl taky. Kupoval jsem si to jen kvůli modu, který mi nejede. Prostě pech.
Nasgol
Příspěvky: 82
Registrován: 29.01.2012 11:37

Re: DayZ

Příspěvek od Nasgol »

Co máš za stroj - HW vybavení, že ti to laguje?
Uživatelský avatar
Fenring
Příspěvky: 135
Registrován: 14.01.2012 11:33

Re: DayZ

Příspěvek od Fenring »

Intel Core Duo CPU T5800 @ 2Ghz, 2 Ghz
4G Ram
nVidia GeForce 9500m 512mb

Od UPC 60mb internet, zkoušel jsem na WIFI i na kabelu. Víceméně stejný. Spouštím přes DayZ commandera. Vše aktualizované.

Jak říkám Arma i na vysoké detaily v poho, občas zásek. NA normal detaily bez problému. Ale DayZ se hrát nedá :-(
Nasgol
Příspěvky: 82
Registrován: 29.01.2012 11:37

Re: DayZ

Příspěvek od Nasgol »

To vypadá na notes.... No je to möd, žejo a tak třeba je blbě optimalizovaný :/ Jinak si vůbec nedovedu představit, proč by ti to mělo lagovat, když ti jede ARMA 2 v poho ^^
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: DayZ

Příspěvek od dracekvo »

Tak jsem si dneska koupil The War Z. To sem na to zvědavej. Zejtra zkusím, teď stahuju klienta.
JimmyJazz
Příspěvky: 819
Registrován: 31.01.2011 12:41

Re: DayZ

Příspěvek od JimmyJazz »

Nedavno byl clanek opet na bonuswebu ohledne DayZ a autori (mezi nez patri i ti dva matlaci zabasnuti v recku) tu hru ted pomerne dost prepracovavaji. Tenhle rok by mela vyjit 'ostra' verze.
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4361
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: DayZ

Příspěvek od bivoj »

JimmyJazz píše:...ti dva matlaci zabasnuti v recku...
Snad uz je pustili, ne? Sice "na kauci" - cemuz rikam takove to "vykoupeni" do statni kasy, ale jsou venku...
felix5
VIP
Příspěvky: 685
Registrován: 04.07.2012 17:20

Re: DayZ

Příspěvek od felix5 »

hra je to pro svou nedokonalost a množství bagů totálně nahovno . šílený ovládání (ani po 2 měsících denního hraní neznáte všechny funkce) , nekonečné načítání a denní upgrade hru neskutečně ničí . pro "singel playery " naprosto nevhodná protože nemůžete skončit jinak než že zemřete . i přes to všechno sem u ní strávil neuvěřitelný množství času a má u mě hodnocení 100% . kdo nehrál ,jako by nežil :-)
MrPorter
Příspěvky: 508
Registrován: 18.10.2012 13:50
Pohlaví: muž

Re: DayZ

Příspěvek od MrPorter »

Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: DayZ

Příspěvek od the.marek »

Chtěl jsem se zeptat, jestli je tu někdo, kdo tuhle hru hraje? ;-).
Baker
Příspěvky: 11
Registrován: 21.08.2013 16:27
Pohlaví: muž

Re: DayZ

Příspěvek od Baker »

Já ji občas hraju, stáhnul jsem si DayZ comander, kterej se mi stará o mapy takže hraju hlavně Tavianu, je tam většinou všechno k nalezení, auta, vrtulníky.. :D hraju i WarZ ale to mě moc nebaví
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: DayZ

Příspěvek od Hohepa »

k čemu může být to hraní také dobré
http://www.osel.cz/index.php?clanek=8139
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: DayZ

Příspěvek od Jason »

tak si me tato hra taky uz nasla.. Pro nedostatek casu jsem u ni stravil cca par hodin ale nekdy bych si klidne s nekym zahral..

Jestli to nekdo hraje tak na jakym serveru?
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Uživatelský avatar
Vladimir
Příspěvky: 227
Registrován: 22.09.2016 14:04
Pohlaví: muž

Re: DayZ

Příspěvek od Vladimir »

Nedávno hru vydali a na steame bola na víkend na skúšku zadarmo, tak som skúsil.

Plusy:
+ pekná grafika, nič nesekalo, hra krásne šľapala aj keď nemám nijako extra nadupaný komp
+ celkové prevedenie, hrateľnosť

Mínusy:
Čo ma úplne dostalo, spravil som si postavu, hral, zomrel som, respawnol - prišiel som o všetky veci ok veď som zomrel - ale dalo mi úplne inú postavu, navyše ženskú postavu a ja som hral predtým za mužskú. Navyše sa tá postava ani nedala zmazať. Skúsil som ísť na iný server a znova mi dalo tú istú postavu. Zabil som ju a hodilo mi zase inú postavu, ale nie tú, ktorú som mal vytvorenú na začiatku. Vypol som hru, dal som si znova postavu, ktorú som si vytvoril na začiatku, logol sa zase na iný server a znova mi dalo inú postavu. Čo je to za blbosť? To je v tej hre normálne alebo to bol nejaký bug?

Druhá vec, nejaký týpek tam na mňa zaútočil, podarilo sa mi ho zabiť, mŕtvola nikdy ale ani jeho veci, to som tiež nepochopil, tak to má byť alebo je to bug? Veď predsa o to tam ide, či nie? Že niekoho niekto zabije kvôli veciam, načo iné by to kto robil?

Tretia vec, to sa dá hrať len na serveroch, ktoré sú oficiálne vytvorené? Človek si nemôže vytvoriť vlastný server? Nijakú takú možnosť som tam nevidel.

Kto to hráte tak mi možno budete vedieť na to odpovedať, lebo za ten víkend ma tá hra ozaj nepresvedčila, aby som za ňu dal toľké peniaze, možno ale to, čo popisujem, boli len nejaké bugy už sú opravené.
Vladimír
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: DayZ

Příspěvek od Jason »

Doporucuji sledovat nejakou stranku ohledne DayZ - at fandovskou na FB nebo i nejakou oficialni. Sice ji po asi 7 letech vydali ofiko ale je to stale ve vyvoji a myslim ze timto temptem bude jeste hodne dlouho.. Je plna bugu a spousta veci tam proste nefunguje. Ted co predelali ovladani tak bych rekl ze je nesmyslne slozitejsi nez byla predtim.. Pokud jsi hral hru jenom o tem vikendu co byla zdarma tak jsem cetl spousta stiznosti ze to servery nedavaly. Ja jsem si ji pokusil jednou pustit a vypnul jsem to (mam normlane koupenou verzi asi 5 let, ted jsem to zapnul po 11 mesicich a nahral cca 5 hodin)

*Co se tyce postavy tak me osobne funguje uplne normalne, jakou si vytvorim v profilu tak takova mi zustane na porad
**Urcite jsi ho zabil?! Muze se stat ze se ten clovek jeste na posledni chvilku odpojil ze serveru - on sice "zemre" ale jeho telo nezustane - to je klasickej buj pri odpojovani pokud dostavas od nekoho hity..
***servery jsou bud ofiko nebo hraccske - to si vyberes v menu, ted je tam okolo 4000serveru. Svuj si ve hre samozrejme nemuzes vytvorit, jedina moznost je koupit si ho.

Co se tyce teto hry - me zacala bavit az po nejake dobe kdyz jsem to hral na ceskem serveru ktery byl striktne PVE (za zabiti jineho protihrace byl vyhazov). Tam se teprve dal vyuzit potencial vyroby vlastnich veci, pestovani atd... Proti ostatnim to ma smysl ve veice hracich, ve finale (sice ma mapa asi 250km2) ale neni tam zase tolik toho co delat (spise je ot trosku monotoni)...
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Odpovědět