Česká hra Kingdom Come: Deliverance

Uživatelský avatar
Ray
Příspěvky: 714
Registrován: 04.02.2018 7:46

Re: Česká hra Kingdom Come: Deliverance

Příspěvek od Ray »

...ale pozor, jen do 20. února :!: Já už to i hraju. Hned při prvním questu, kdy jsem šel vybrat prachy co jeden vožrala dlužil mému fotrovi, jsem dostal přes držku :lol: Ten soubojový systém je záludný, připomíná mi to stařičké Die by the sword. Budu do toho muset víc proniknout.
"Je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém" - Jan Werich
shinigami
Příspěvky: 50
Registrován: 16.10.2014 21:40

Re: Česká hra Kingdom Come: Deliverance

Příspěvek od shinigami »

Vydrzi na dlouho, bude co parit v karantene;)
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4352
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Česká hra Kingdom Come: Deliverance

Příspěvek od bivoj »

Ray píše: 16.02.2020 19:27...Ten soubojový systém je záludný, připomíná mi to stařičké Die by the sword...
He he, další herní dinosaurus? ;) Když jsem KCD rozehrál, tak jsem si na Die by the sword taky okamžitě vzpomněl... Nicméně jsem se s KCD tak nějak popasoval a i když jsem se nikdy pořádně nenaučil šermířská komba, tak jsem už ho sjel 2x. Jednou jako lehký ale nekompromisně smrtelný lučištník (a zároveň zloděj - takový modifikovaný Robin Hood, akorát že jsem bral všem... ;) ) a podruhé jako obrněný tank s dlouhým mečem, který do všeho vlítne stylem Rambo a zůstává po něm sekaná jak po mlýnku na maso. Oba styly měly něco do sebe. Možná zkusím ještě styl "intoušská kecka", akorát nevím co s tím jedním soubojem, ze kterého se nedá vykecat...
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
Uživatelský avatar
Ray
Příspěvky: 714
Registrován: 04.02.2018 7:46

Re: Česká hra Kingdom Come: Deliverance

Příspěvek od Ray »

Tož, mám už cosi odpařeno :D Akorát teď už na to nemám tolik času, takže u KCD budu rád za alespoň jedno projetí během sto let :rofl
"Je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém" - Jan Werich
Uživatelský avatar
Piston
Příspěvky: 311
Registrován: 13.08.2016 21:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Slezsko

Re: Česká hra Kingdom Come: Deliverance

Příspěvek od Piston »

Odehrál jsem to a byl jsem nakonec spokojený, stálo mě to asi 120 hodin… a to jsem zdaleka nedělal všechny úkoly. Přesto mě mrzelo, že to to vypadalo jako demonstrátor toho co všechno by s tím šlo udělat, mít víc peněz. Tak snad v druhé části. Takový plnohodnotný survival simulátor loupežníka okrádajícího pocestné, to by bylo :-)
Odpovědět