State of Decay 2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ray
Příspěvky: 714
Registrován: 04.02.2018 7:46

State of Decay 2

Příspěvek od Ray »

Chystá se někdo pařit tohle pokračování povedené postapo zombie survival akce? Jednička mě celkem bavila. Vylepšování základny, výpravy pro zdroje a příběh taky nebyl (v rámci žánru) nejhorší. Tohle bude mít navíc i multiplayer. Masakrovat shniláky v partě může být fajn :)
"Je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém" - Jan Werich
LivingShield
Příspěvky: 22
Registrován: 10.10.2016 21:44

Re: State of Decay 2

Příspěvek od LivingShield »

Ahoj,
me jednicka taky celkem bavila, takze bych si i dvojku rad zahral, ale jestli na to bude cas aspon jeden vecer v mesici, to netusim :mrgreen:
Uživatelský avatar
Ray
Příspěvky: 714
Registrován: 04.02.2018 7:46

Re: State of Decay 2

Příspěvek od Ray »

Mě se na tom líbí, že jak při tom hledání výbavy něco posereš a zedka tě vyhmátnou a je jich moc, tak zdechneš a o konkrétní postavu prostě nadobro přijdeš. V prvním díle mi takhle kvůli hluku ve stodole mrtváci přervali vejpůl a sežrali vypiplaného zabijáka, se kterým jsem nejvíc sóloval od začátku :lol: Až pak jsem to teprv postupně začal střídat. Ta hrozba permanentní smrti postavy není tak frustrující, jelikož jich máš víc v záloze, ale přeci jen tě to nutí dávat si pozor.
"Je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém" - Jan Werich
__sXe__
Příspěvky: 57
Registrován: 01.08.2016 11:15
Pohlaví: muž

Re: State of Decay 2

Příspěvek od __sXe__ »

Ja si to stiahnem a v prípade že to bude fakt pecka, tak aj kúpim ( nechcem fakt zbytočne vyhadzovať peniaze za hru, ktorá bude o ničom ) - už mám pár hier takto kúpených.

Samozrejme že sa na túto hru teším, jednotka bola celkom fajn, aj keď teda ak by na tom zamakali viac a pridali tam oveľa premyslenejší a dlhší príbeh s rôznymi dialógmi, tak by to bolo vynikajúce. Tak isto aj stavba základne - super nápad, ale nebolo tam bohvie koľko vecí na výber ( minimum priestoru a max 6-7 vecí ) a potom to bolo to isté dookola - zber zásob, zber zásob, zber zásob a veľmi často - zachraňovanie prdele nikomu inému.

Ak bude SoD2 premyslenejšia, graficky aspoň trochu náročnejšia ( a samozrejme kompatibilnejšia ako predošlý diel ) tak to bude stáť za to.

Btw - taktiež je v pláne STALKER 2 ( v roku 2021 avšak tie roky útekajú ako voda ) a Metro - Exodus... čiže pár rokov budem mať určite chuť hrať 8-)
Odpovědět