Kurzy taktické střelby

...aneb "practice make perfect".
Odpovědět
jameson363
Příspěvky: 633
Registrován: 29.12.2012 0:02
Pohlaví: muž

Re: Kurzy taktické střelby

Příspěvek od jameson363 »

Count píše: 15.09.2022 15:34 Mohl by mi někdo poradit kurz střelby z krátké zbraně pro začátečníka na Ostravsku? Ať se dívám jak se dívám, mám pocit, že v následujícím půl roku tady v blízkém ani širším okolí není nic. Ale třeba se jen dívám špatně. Díky.
Direct Force, Velka Bites? Uprimne taky to mam vramci Cech na strelnici 1,5 - 2h autem, nenadelas nic. Popripade se zkus zeptat na FB streleckych skupinach, tam chodi mnohem vic lidi.
BOB2016
Příspěvky: 138
Registrován: 23.01.2018 9:50
Pohlaví: muž

Re: Kurzy taktické střelby

Příspěvek od BOB2016 »

"Ak by niekto chcel absolvovať kurz základná manipulácia so strelnou zbraňou, tak chalani z Training group s podporou Ministrestva obrany"

V tomto roku už nebude.

Budúci rok je otázny. Škoda nestihol som.
kuny
Příspěvky: 278
Registrován: 24.03.2021 7:56

Re: Kurzy taktické střelby

Příspěvek od kuny »

Od TG by to malo byť aj na budúci rok a ževraj to chcú nejako vylepšiť. Robia aj súťaž Gunrun https://youtu.be/1vT6fHHDeV0 ak by mal niekto záujem.
step
Příspěvky: 374
Registrován: 04.04.2015 17:50
Pohlaví: muž

Re: Kurzy taktické střelby

Příspěvek od step »

Rád bych se podělil o zážitek z kurzu pistole 1 lvl. u www.spiritlegend.eu pod patronátem Jana Žižky, prvního velitele SOG VP.
Rozvíjející se střelnice ve Skelné Huti u Nýrska, okres Klatovy, bývalý lom, pohyblivá palebná čára. V plánu instalace pevných překážek (sudy), automobilů, vybudování killhouse.
Výborný Milan Tesař (instruktor PČR) nám během kurzu a 400 vystřelených ran dokázal nenásilnou formou upravit střelecké návyky, abychom dosahovali dobrého soustřelu a navíc i v terči. Velmi oceňuji trpělivý přístup, obzvláště při mém použití G43 s šestiranými zásobníky. Postupný začátek od sušení, první série ran do terče s rozborem chyb, úprava postoje a úchopu s jeho neustálou korekcí a vysvětlením vlivu na pozici zásahu v terči. Přidány selhače, nucené přebití, přebití v pohybu a závěrečné opakované výstřely na více terčů.
Z kurzu mám výborný pocit, i pro téměř osobní přístup při velmi malém počtu účastníků - zřejmě nemají spodní limit přihlášených.
v nabídce je dále Lvl 2,3, puška a kombinace pistole/puška
Odpovědět