Tak brzo jsem to nečekal!

Trochu okultní téma, ale musí zde být...
Odpovědět
Uživatelský avatar
marish
VIP
Příspěvky: 654
Registrován: 12.01.2011 21:29
Bydliště: Liberec

Re: Tak brzo jsem to nečekal!

Příspěvek od marish »

zpráva o tom že Americká správa sociálního zabezpečení nakupuje desítky tisíc nábojů s dutou špičkou mi přišla vážně úsměvná... Jeslti je to tak a nepřijde konec světa, patrně řeší poslední sociální dávky :lol:
Uživatelský avatar
Centurion
VIP
Příspěvky: 671
Registrován: 01.04.2012 15:16

Re: Tak brzo jsem to nečekal!

Příspěvek od Centurion »

Docela se divim že to přišlo až ted. Podle fyzikálních zákonů už americká ekonomika nemá fungovat dobrej rok. Je dobrý, že tam nahoře je banda čarodějů, která to držela tak dlouho pohromadě. Ted už nepomužou asi ani kouzla.
BOGOVIK
Příspěvky: 507
Registrován: 12.11.2011 15:09
Bydliště: JMK

Re: Tak brzo jsem to nečekal!

Příspěvek od BOGOVIK »

Tak kdyz nasypes do ekonomiky 700 miliard oficialne a neoficialne 5x tolik + FED(jak se pak ukazalo) k tomu zepar biliard prisipe, neni problem oddalit pad o nejake rok. Ale jak rika Cilek o co se zmena odsune o to vetsi bolest to bude.
Kolapsnik jr.
Příspěvky: 1140
Registrován: 12.01.2011 23:10

Re: Tak brzo jsem to nečekal!

Příspěvek od Kolapsnik jr. »

mno, jestli jsou pravdive ty zpravy, ze nemecky autoprumysl se komparativne v cislech drzi/drzel jen diky nakupu 30% rocni produkce na sklad, respektive na dealery/showroomy (inspirace v americe), tak podzim natoz jaro nebudou vubec pekne, obvzlast v ceske-montovne, ten cz propad neni jen zasluhou vladnich experimentu, ale predzvest popsaneho.. :arrow:

ps japoncici celkovy export se propadl mezirocne o 25% - to uz je vice mene predchozi efekt fukusimi odfiltrovan
ps2 proste jestli to budou banksteri jeste drzet, coz mozne je, ale v ulicich uz bude slyset vetsi ramus
Nobody
Příspěvky: 589
Registrován: 18.07.2012 1:17

Re: Tak brzo jsem to nečekal!

Příspěvek od Nobody »

Hele když budme filtrovat jenom zprávy, které se nám hodí do rozpadu, tak z nás za chvilku budou slušní fanatici ;). Že se to žene do průseru není tajemství, ale zase střelba do lidí z dutých kulek mi přijde zcela nereálná. Jako kdo by do těch lidí z těch dutých kulek střílel? Vojáci? Ona jedna věc je střílet do ozbrojeného strejdy v Afgánistánu, druhá střílet do hladových civilistů.
Kolapsnik jr.
Příspěvky: 1140
Registrován: 12.01.2011 23:10

Re: Tak brzo jsem to nečekal!

Příspěvek od Kolapsnik jr. »

A treti vec je strilet do "zradcu" - mozna toho casu hladovych civilistu, kdyz se predtim verejne onalepkuji jako domaci teroriste, odpadlici, sektari, komousi, zombie, infikovani zombie, treti kolona cinske invaze, spekulanti s potravinami, .. pojmenovani se meze nekladou :head
Nobody
Příspěvky: 589
Registrován: 18.07.2012 1:17

Re: Tak brzo jsem to nečekal!

Příspěvek od Nobody »

Je jedno, jak to pojmenuješ. Pokud budou neozbrojení, budou mezi nima ženy a děti, tak to chce sakra náturu pro výstřel. Nevím no, možná jsem jen přehnaný optimista, ale myslím, střílet do civilistů vyžaduje už velkou ztrátu morálních zábran a toho je schopno jen malé množství vojáků.
Kolapsnik jr.
Příspěvky: 1140
Registrován: 12.01.2011 23:10

Re: Tak brzo jsem to nečekal!

Příspěvek od Kolapsnik jr. »

Opakuji z predchoziho prispevku> pokud bude na ony civilisty diky indoktrinaci pohlizeno jako nakazene vyvrhele, kteri tak primo ohrozuji tebe a tvoji rodinu, tak to zas tak velke usili nestoji, obvzlast v situaci okolniho nasili, zmaru, nejistoty.. Dale a mozna predevsim se nejedna jen o vojaky, ale ty ruzne agentury, kde je zakladem najimat lehke az tezke psychopaty.. Z te avizovane hromady, udajne 1mld. HP munice, lze pouzit rekneme 99.9% jen na treninkove a zastrasovaci ucely: strelba do vzduchu/podnohy, pneu, papundekl bungalovu (cti US nemovitosti) apod. Pro zamer udrzeni vladni linie temer stejny efekt jako palba do lidi..

Jinak to vlakno je spis o tom, ze si nektere federalni agentury zakoupily tuny HP munice, vyklad muze byt ruzny (klasicka predrazena zakazka na erarni ucet) az po ve svetle utahovani sroubu v poslednich letech a mozneho kolapsu/nepokoju - prave zajisteni silovych slozek na leta dopredu, kdy muze haprovat dopr. infrastruktura, zasob. energiema apod.

Je dost mozne, ze udelali nasledujici jednoduchou kalkulaci: jak dlouho vydrzi rebelove/renegati/prebijenkari se svyma zasobama (cerny trh), kdyz se od urciteho data zastavi/omezi prodej zbrani-streliva civililum a to ve svetle gigantickych prodeju poslednich cca 10-15let (Clinton-Bush-Obama), a pak to pro jistotu nasobili nejakym faktorem x, no a vyslo jim nejake hausnumero na xy let dopredu a to objednali, pak to rozvezou do lokalnich fed. skladu s vyssim stupnem zabezpeceni.

V podstate je to obdoba toho co v posledni chvili/pozde udelal Saddam (uplne pozde nebo vubec Kadafi), proste plosna distribuce materialu svym vernym. Jiste by se historicky nasli dalsi pripady. Je to zcela logicka volba, ktera se take zcela logicky muze zvrtnout v hlubsim scenari, napr. amerika stepena zevnitr na nekolik antagonistickych regionalnich bloku, pak to bude jen dalsi benzin do ohne rozpadu.
BOGOVIK
Příspěvky: 507
Registrován: 12.11.2011 15:09
Bydliště: JMK

Re: Tak brzo jsem to nečekal!

Příspěvek od BOGOVIK »

2nobody:

ty nepotrebujes par vojaku, ty potrebujes tak 30lidi a mezi nima max 3 co jsou ochotni to zmacknout. Pak ti garantuju, ze zauraduje vycvik a zbytek, tj. 27 vojaku-policajtu to zmackne taky. A pri dalsim zasahu, uz nebudou mit velitele zadny problem.
Nobody
Příspěvky: 589
Registrován: 18.07.2012 1:17

Re: Tak brzo jsem to nečekal!

Příspěvek od Nobody »

Jen hádáme. Osobně si myslím, že by většina mířila nad hlavy. Ale to už je zbytečné OT.
Odpovědět