Předpovědi členů fóra

Trochu okultní téma, ale musí zde být...
Odpovědět
Paul
Příspěvky: 782
Registrován: 22.10.2017 0:15
Pohlaví: muž

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od Paul »

Germanik1 píše: 28.07.2020 8:18 Možná by stačilo embargo na turecké výrobky. Evropa je jeho jediným odbytištěm. Tam se ukáže, jak to kdo myslí vážně
Ono tureckých výrobků moc nebude. Na druhou stranu Turecko je montovna elektrospotřebičů. Pokud vydáš cla, poškodí to všechny ty německý korporáty. Tady je jasný, že k ničemu takovému v rámci německé unie nedojde. Také tam je silný textilní průmysl. To by tak hrálo, aby nějací Češi obnovili textilky (jedna rána přišla z Asie a další právě v rámci rádobyznaček např. z Anglie, pro kterou to šijí turci a asiati.
Zapadlo
Příspěvky: 998
Registrován: 24.08.2014 19:59
Pohlaví: muž

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od Zapadlo »

značka BEKO - ledničky, mrazničky, mikrovlnky, pračky, sušičky, myčky, digestoře, varné desky, trouby... Spousta našich domácností něco od nich má, já ledničku. Kromě toho jejich linky dělají i pro Indesit, nebo Whirlpool jen se na konci linky bouchne jiná nálepka na dvířka. A to je jen jedna turecká firma....
DoomsdaySniper
Příspěvky: 22
Registrován: 18.01.2020 18:27

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od DoomsdaySniper »

Kechli8a5 píše: 13.04.2020 14:32 nekde jsem tu cetla stiznosti co za lidi sem pise... problem je ze od sveho vzniku se tohle forum asi hrozne posunulo kamsi, ted vetsi polovina aktivnich prispivajicich uzivatelu budou Java a React developeri, programatori, a podobni lide, kde proste chybi ta prakticka zkusenost lidi, kteri chodi kazdy den na strelnici, nebo ziji nekde v divocine, nebo lidi kteri vlastnima rukama staveli dum nekde na vesnici,l pak taky tim jak kazdy ma mobil, nebo dokonce spis vic mobilu, tak sem pise co ho napadne zrovna kdyz ma chvilku a stoji nekde v zacpe nebo kdyz ceka na cervenou, nebo kdyz sedi na zachode, potom logicky kvalita prispevku jde dolu. Clovek by treba zpetne i neco opravil, ale to se neda, je na to nejaka ta pulhodinka na editaci, ale vic nic.
Predpovidam ze za rok dva to bude jeste horsi. Dneska bohuzel internet i mobily jsou uz vsude a jak sem zacnou psat i skladnici ze sroubarny, kteri se nudi pri cteni Virgilia v originale, rozmelni se to jeste vic.
Mozna by se mela sbirat nejaka karma uzivatelu, aby clovek mohl zapnout filtr, ze chce cist treba jen prispevky od uzivatelu prispivajicih dele nez 1 rok s karmou nad 70% nebo tak, a hned by se diskuze procistily bez mazani ze strany adminu.

Je to problem uplne vsude, mela jsem nekolik oblibenych for, jeste v roce 2010 to bylo super, nicmene i v 2012 nebo 2013 tam se dalo najit spousta uzitecnych rad, ktere fungovaly, ale pak od 2014 uz se to zlomilo uplne, asi rozsirenim mobilu, zadne forum ani misto na internetu uz neni co byvalo, vsude je desna ohromna, neskutecna zaplava balastu, kde driv v roce 2010 pribyl 1 kvalitni prispevek denne s nejakym navodem na neco co se jinde nedalo zjistit a co fungovalo, tak dnes tam pribude stovky prispevku behem hodiny (ale prakticky se to uz pouzit neda), s prilohami, blikajicimi gify, proste uz se to neda cist (tady rozpad jeste neni, limituje ho napriklad cestina) verit se neda uz skoro nicemu a nikomu, protoze kazdy v co nejvyssi rychlosti se snazi vyplodit neco, neprecte to po sobe a hned to pusti a nekam vlozi, casto lidi pisou neco na mobilu a deleji jeste neco jineho, takze neudelaji poradne ani jedno.
Ja si myslim, ted skoro vsechny diskuze a fora slouzi jako skladiste vypotku a vykriku lidi, kteri dostanou nejaky sileny napad a protoze doba je rychla, tak nez aby ten napad nejak obrusovali v hlave a premysleli nad nim, jestli s tim oblazit i jine lidi, dnes neni cas cekat nez si sednete k pocitaci ke stolu a zapnete modem a pres telefon pripojite na pomaly internet, proste v okamziku jak vas neco napadne, uz to tukate do mobilu a bum odesilate ten exkrement blazene do sveta aby to placlo na co nejvic lidi.
Takova je bohuzel doba. Clovek nemuze cekat, boji se aby ho nezabil virus, tak v sileny rychlosti musi toho napsat a stihnout za zivota co nejvic.
@@Kechli8a5
Ahoj, promin, offtopic, ale neda mi to :), ikdyz je to starsi prispevek. Nechapu proc by se to tu melo tridit podle profese, dale pak skladnici, i mezi nimi jsou skvely prepperi, stejne jako mezi programatory (kde je navic celkem casta vyssi inteligence, coz se neda uplne rict o vsech profesich, pravda ze je tam zas vic mimonu z jinych uhlu pohledu). To, ze se tu objevuji zmatene prispevky bez hodnoty je fakt a je to i na jinych forech, ale obvinovat z toho urcite profese zavani osobnim zaujetim. Btw ty tu taky podle data registrace nejak extra dlouho nejsi. Nehlede na ty sahodlouhe brainfarty cos napsala vyse :) (a ano precetl jsem je). Ale kocicky mam rad :)

Jsem programator (c, swift, ruby, ne java a react). Jsem v AZCR na strelnici chodim 1x - 2x tydne, vlastnim celkem slusny zbranovy zaklad a pravidelne a nejen na strelnici (pro rypaly - suchy trenink) rozsiruju sve schopnosti jejich pouziti. Stejne jako zalesactvi, kde rad travim cas v prirode a buduju svou sobestacnost, vedu k tomu i sve deti a manzelku a predavam jim veci co jsem se naucil nebo se spolecne ucime neco noveho. Barak jsem nestavel to je fakt :), zkusenosti s tim jeste nemam. Ale delal jsem spoustu jinych veci. Jsem podle tebe kastovne cisty sem prispivat? Jo btw jeste jsem Zid :).

Kdyz uz resime ty predpovedi. Pro me je nejpravdepodobnejsi scenar ekonomickeho rozpadu a krizi spojenych s globalni zmenou klimatu, soucasnou krizi (at je to falesne nebo ne) a jejich ekonomickych dusledku. Preusporadani sveta bude pekne zemetreseni.

Soucasne pripoustim, ze by byla docela "sranda" nejake to prekvapko v podobe EMP nebo buchnuti sopky, nedivil bych se.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od Rafael »

Možná by to patřilo spíš do Vtipů, ale...
picsay-1599674143_20200909195911988.jpg
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
poloventilator
Příspěvky: 143
Registrován: 01.05.2020 14:25

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od poloventilator »

Tak toto je tazky OT. Rafaeli, to si odpykate. To nam zaplatite !
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od bacil »

Podle vybavení to vypadá na profíky - zřejmě malé vesnické uzenářství kam si chodily okolní dědiny pro škvarky a malá sousedská pomsta.
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4361
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od bivoj »

Naposledy upravil(a) bivoj dne 09.09.2020 23:28, celkem upraveno 2 x.
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od Rafael »

No já nevím. Možná jsem byl špatně pochopen.
*
Byla, měla to být zpráva z roku 2030. Z doby kdy se kvůli muslimům a zdravé výživě byly takové chovy a výrobny až na pár licencovaných výjimek nelegální...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4506
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od Serža »

nečtou...nechápou :-)
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od viktor »

jj snazim se propogramove necis, a uz se mi to i celkem dari. Proste odnaučit oci a mozek vnimat reklamy. Tech na tebe vyskakuje všude plno a tak je tohle svým zpusobem alespoň castecna obrana. Bohuzel to vede k jiste slepote a clovek pak občas prehledne co by prehlednout nemel. Pokud tohle vlakno ma byt o predpovedich tak tohle je ma predpoved věci co uz jsou castecne v behu. Naprosta apatie, cim vetsi město tim vetsi izolovanost obyvatel spolu se snizenu vnimavosti okoli....
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Uživatelský avatar
hrd
Příspěvky: 1391
Registrován: 14.04.2014 11:05

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od hrd »

Tak teď jste mě dostali - také jsem přehlédl to datum a vůbec mi v dnešní době nepřišlo divné, že na výrobu škvarků potřebuješ nějaké povolení, schvalování...
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4361
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od bivoj »

2 hrd - A pak jsi ještě úplně přehlédl ten můj odkaz (https://brnenska.drbna.cz/krimi/18541-i ... varku.html) k tomu, že je to reálná věc z 4.9.2020... ;)

Samozřejmě se o tom dá dočíst na více místech, stačí zagooglovat... (např. https://www.novinykraje.cz/blog/2020/09 ... opovicich/ aj.)
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od Lyster »

První odvetný nálet československé 311. bombardovací perutě mířil na Brusel
https://www.novinky.cz/historie/clanek/ ... .seznam.cz

Opakovat!!! Opakovat!!! :rofl

Beru to jako vtip, (to s tím opakováním,) ale do vtipů se to přeci jen nehodí. a do Fake news taky asi ne. Ale třeba to jednou tak dopadne, tak proč by to nemohlo být zde.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od Lyster »

Z fóra na iDnes. Napsal nějaký pan Jan Broul... Myslím že je to až děsivě možný scénář.

3. listopad – v noci velmi těsně Trump vítězí, ráno se prohlásí za vítěze, Biden zatím mlčí, v ulicích nepokoje a rabování

4. listopad – sčítají se korespondenční hlasy (kvůli covidu rekordní množství), výsledek se obrací, Biden se večer prohlašuje za vítěze, Trump to označí za podvod

5. listopad – oba tvrdí, že vyhráli a navzájem se obviňují z falšování, střety v ulicích – první mrtvý

6. listopad – nepokoje sílí, desítky mrtvých, Trump v některých státech vyhlašuje výjimečný stav. Demokratické státy a města (Kalifornie, New York) vypovídají federální vládě poslušnost. Uznávají Bidena, Část Pentagonu odmítá poslouchat Trumpovi příkazy,

7. listopad - dav ve Washingtonu útočí na Bílý dům, Trump je nucen uprchnout vrtulníkem, Bílý dům a Kongres v plamenech. Trump přijíždí do Texasu, kde ho vítá tisíce stoupenců. Oznamuje, že došlo k puči a vyzve Američany k povstání.

ZAČÍNÁ OBČANSKÁ VÁLKA... :-/ Ne, zas tak velké sci-fi... :-(
poloventilator
Příspěvky: 143
Registrován: 01.05.2020 14:25

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od poloventilator »

A za par tydnu ci spise dni pak i u nas naprosty hospodarsky rozvrat, na hranici anarchie.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od Germanik1 »

Tak přece místo večeře půjdu běhat 😆😆
Udělám co musím
guntroll
Příspěvky: 997
Registrován: 26.11.2015 5:27
Pohlaví: muž

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od guntroll »

No ono jestli se "deep state" podaří uvést ameriku do občanské války, tak si pište že mocenské vákuum někdo vyplní a EU to nebude 8-)
Uživatelský avatar
Maric
Příspěvky: 1121
Registrován: 16.10.2018 23:26
Pohlaví: muž

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od Maric »

Přesně. Pokud "světový policajt" USA bude muset řešit bordel doma, a nebude se věnovat dění kolem, tak se Turecko, Írán, Čína a další menší bojůvky můžou chopit příležitosti, a realizovat své válečné či mocenské plány.
poloventilator
Příspěvky: 143
Registrován: 01.05.2020 14:25

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od poloventilator »

Ten bordel ktery vznikne bez svetoveho cetnika pocitime velice brzy i my - treba v cenach ropy. Nebo v zoufale snaze Nemecka nam sem nacpat obohacovace.
Paul
Příspěvky: 782
Registrován: 22.10.2017 0:15
Pohlaví: muž

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od Paul »

To jako, že USA brání Německu, aby po Evropě nerozdělovalo migranty? :)

Kromě toho teda, že za migrační vlny obohacovačů může sám světovej četník
Odpovědět