Chorcheho realistický pohled na svět vs. ostatní

Trochu okultní téma, ale musí zde být...
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od Václaf »

Chorche na hrad,já mu věřím,byl by dobrej diktátor :hand :beer :clap Hlavně když půjde celá EU do prd..e
Čechy čechům !!!!!
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od Chorche »

nenene, já nechci mít uš nikoho na krku :)
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2913
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Chorcheho realistický pohled na svět vs. ostatní

Příspěvek od bacil »

K té alternativní historii - zkuste knihy autora Hans Zillmer (je to i na uložto). Nikomu se nechce přepisovat učebnice, když ta historie se posledních 200 let vlády osvícenství tak pěkně upravila a zahnízdila v hlavách lidí.
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Chorcheho realistický pohled na svět vs. ostatní

Příspěvek od Maximus »

Chorche, respektuji tvoji touhu najít pravou příčinu zla na této planetě, nicméně můžeš tím strávit celý zbytek života, ale pokud se nesnížíš na úroveň dogmatiků či fanatiků, kterými snad stejně jako já pohrdáš, tak nikdy nebudeš mít absolutní jistotu, že jsi dosáhl poznání skutečné příčiny "největšího zla".

Osobně si myslím, že jsme v době, kdy je potřeba v prvé řadě činů k zastavení trendu v oklešťování našich svobod a podstaty demokracie. Příčiny samozřejmě je potřeba hledat, ale jsme v časovém presu a obecná prevence i základní protiepidemiologické postupy jsou nezbytné i v situaci, když neznáme přesný druh patogenu či ohnisko nákazy.
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Odpovědět