Chorcheho realistický pohled na svět vs. ostatní

Trochu okultní téma, ale musí zde být...
Uživatelský avatar
K4cer
VIP
Příspěvky: 1686
Registrován: 30.03.2014 20:37
Pohlaví: muž

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od K4cer »

Jo, přesně tohle tady chybělo, rozhádat se vo p!čovinách.
Nechcete jít vedle řešit nějaký náboje, nebo tak něco? :head

Chorche, ty to podáváš jako že vláda je tady něaký zlo dosazený z vůli moci, něco jako hnusný počasí, se kterým se musíme smířit. Ale vláda je tady od toho, aby vládla f prospěch lidu! (jo, já vím, sem naivní). Nejvěčí neštěstí je, že ten lid dávno žádnou vládu nepověsil, takže vzniká dojem že nám můžou srát na hlavu.

Tady nejde vo to sjednocovat střelce, je nás příliš málo - věčině lidí je to buřt a některý lidumilný telata ten zákaz ještě podpoří. Ale je mraky lidí co sou nasraní na unii, z iks důvodů, protože je iks debilních nařízení - tohle musí bejt sjednocující faktor. Necinkali sme klíči, aby jsme diktát z Moskvy vyměnili za diktát z Bruselu (a ti z nás co pamatují sssr vědí že to co se dějě teď je lautr to samý). Nasrat a potrhlý sluníčkový experimenty ať si dělaj na vlastním pískovišti, pokud sou v belgii tak blbí (a to jsou) a dovolí jim to - né tady.
Jsme f takovýdle prdeli právě proto, že každýmu je to jedno, kdyby nebylo, tak stojíme na náměstí s vidlema. Dokdy?
Můžeš bejt osel, ale musíš si umět poradit :>
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od Chorche »

noale kačere, dyk já přesně vo tomle mluvim. Akorát to možná podávám moc "záhadně" tak to ne všichni chápou :) Lidi obecně jen remcaj v hospodách, na internetu, ale žádný do žádný "akce" se nepustěj. Protože sou dávno zofčanizovaný. Nikdo neska nemá koule na opravdovou revoltu. A ten kdo má si jí zase rychle rozmyslí protože ví, že by vyběh sám (a byl smáznut). Dokud (opakuju co sem psal vo příspěvěk vejš) lidi nepochopěj všechny (nebo aspoň většinu) souvislosti tak nemáme žádnou šanci. Žádnou. Maximuse sem se ptal kupříkladu, kym a jak chce nahradit loutky (kterejm říkáme vláda). Bez takový výměny se taky nelze pohnout dál. Ale odpověď sem nedostal. A to sem se nedostal ani k otázce jakou životnost by ta případná náhrada měla... Ano, sám mám pár idealistickejch představ jak by se situace dala řešit z dlouhodobýho hlediska, ale byl by to běh na na 3 generace dopředu minimálně a pouze za předpokladu že všechno klaplo přesně podle plánu. Jenže tolik času jaxi tadle společnost už nemá...
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od štaflík »

dr.know, tomas.kontakt - omlouvám se, že jsem to chápal tak, že tato debata by měla být o hledání cest jak si uchovat svobodu a zbraně. Pokud je podle vás o tom, že všechno je marný, všichni jsou konfidentští šmejdi a nemá cenu nic dělat, jak reaguje Chorche na vše, tak se omlouvám. Buďme tedy jednotni v tom, že nic nemá smysl, protože všichni jsou offce, a osamělé světlo moudrosti v temnotách to nevytrhne.
Co se týče té orgonetí orgie nevzdělanosti a hlouposti - já jí nezačal, ani neukončil a navrhl jsem přesun do jiného vlákna.
Howgh
Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 20
Registrován: 28.04.2013 20:45
Pohlaví: muž

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od Georg »

@Glock1984 má pravdu. Mimochodem - toto vlákno pročítám pravidelně a je to hodně nepříjemné se prokousávat osobními výlevy a vzájemnými útoky - to si prosím vyřiďte třeba přes SZ. Jen tím "zasviňujete" toto vlákno a zhoršujete jeho čitelnost. Uvítal bych konstruktivní příspěvky - mnoho jich tu již zaznělo a mnoho myšlenek podporuji. Možná by nebylo špatné sepsat diskutované návrhy protiopatření a udělat zde nějakou anketu - ať se každý vyjádří, jaké řešení by podporoval...
Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 20
Registrován: 28.04.2013 20:45
Pohlaví: muž

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od Georg »

A ještě abych byl kostruktivní - už tu někdo nedávno zmínil pravidlo 20/80 (Paretův princip) - tedy že 80% důsledků pramení z 20% příčin. Musíme tedy najít ty skutečně významné činnosti, které mohou ovlivnit dění v náš prospěch. Možná by nebylo špatné "nachomejtnout" se k Iniciativě 2080 - obecné info např. na Wikipedii (https://cs.wikipedia.org/wiki/Institut_2080). Mezi jeho osbnosti patří i např. Petr Robejšek - jeho názory jsou, myslím že v drtivé většině, kompatibilní s názory Rozpadlíků. Nechci sem moc tahat politiku, ale po té, co mě po x-letech mé podpory zklamali Svobodní, dám v příštích volbách šanci právě Realistům (Robejškova nová strana). I když jejich cílem není Czexit, je to pro mě jediná volitelná strana. Myslím si, že právě oni jsou schopni princip 20/80 úspěšně aplikovat...
Uživatelský avatar
rob30
Příspěvky: 83
Registrován: 11.07.2016 14:46
Pohlaví: muž
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od rob30 »

[quote="Georg"] toto vlákno pročítám pravidelně a je to hodně nepříjemné se prokousávat osobními výlevy a vzájemnými útoky.. Jen tím "zasviňujete" toto vlákno a zhoršujete jeho čitelnost./quote]

na jiným foru co si kecáme něco o jednom typu nostalgigckých vozů 80tých let, takový boje ADMIN zasekne a promaže takový OT, aby jiní měli tu vatu pryč na museli se jí prokousávat.........
Náš dědek byl partyzán a vlastenec. Kdyby viděl co se tu dnes děje, bylo by mu k vzteku za co tehdy nasazoval v horách v pohraničí vlastní kůži.
Uživatelský avatar
alpi76
Příspěvky: 467
Registrován: 29.05.2013 16:04
Pohlaví: muž
Bydliště: Chomutov

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od alpi76 »

Pěkné video - parodie. :)

Jak Evropská komise "zatočí s terorismem v Evropě"

https://www.youtube.com/watch?v=6rZhMi-_bKs
Uživatelský avatar
Ibex
VIP
Příspěvky: 784
Registrován: 20.11.2015 8:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Jihočech

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od Ibex »

Štaflíku, nevyskakuj, jak čertík. Nic takového netvrdím. Jen mě nebavila ta ubíjející debata. Rozhodně nic nevzdávám, ba naopak.
S názory Chorcheho nesdílím. To že jsou tu nějací ti provazotahači si myslím taky, ale aby to všechno bylo jasné a jakýkoliv vzdor neměl smysl je blbost.
Jeste se nestalo, aby to nejak nedopadlo..
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od štaflík »

tomasi, budu si vyskakovat jak uznám za vhodné. Mě zase nebavilo číst po 440x chorcheho kecy na téma, jak nic nemá cenu, všichni jsou blbý, nikdo nic nechápe, jen velký Chorche chápe všechno. Myslím, že moje příspěvky v tomto vlákně jsou zlomkem Chorcheho shazování jakékoliv snahy (byť marné, či s malou šancí) a jeho sebechvály. Pokud s ním souhlasíš, tak jsme v názorovém rozporu a nic se snad neděje, pokud s ním nesouhlasíš, tak snad nepovažuješ za takový zločin, že na jeden z jeho 20ti výpadů někdo zareaguje. Jo, je to zbytečný, on to tady stejně bude točit jak cimrmanovu rytmickou konstantu, ale zas... ;)
:hand
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od Maximus »

Přátelé a kolegové, vraťme se opravdu k meritu tématu. Nicméně bych byl nerad, aby zapadla úvaha tygrasdrakem, že by právě mělo smysl, aby se střelci pokud možno spojili s dalšími nespokojenými "občany EU" a spojením hlasů tak byli daleko více slyšet.

Rozhodně je dost lidí, kteří se nějakým způsobem realizuje, aby nám ty naše zbraně zůstali doma. Cest je mnoho a každý by si měl najít tu svou.
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
tygrsdrakem
VIP
Příspěvky: 579
Registrován: 01.06.2013 18:23

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od tygrsdrakem »

@Georg Robejškova parta je mi taky sympatická. Pokud se budeme bavit o nějakém konceptu občanské branné organizace á la Sokol, jako ochraně před EU, (např. koncept Teritoriální obrany co prezentuje Maximus), je samozřejmě třeba důsledně hlída apolitičnost takového spolku. Aby nás nikdo nemohl nařknout, že budujeme ozbrojené milice nějaké politické strany.

Na druhou stranu, zrovna Robejšek a jeho lidé jsou ti, se kterými by měl přípravný výbor začít jednat. Myslím, že by neměli mít problém s tím, zakomponovat posilování obranyschoposti státu na bázi dobrovolné občanské angažovanosti do svého programu. 300 tis. držitelů ZP není úplně nezajímavá skupina voličů.
„Naši experti tam provedli pár vrtů, a zjistili, že je tam ohrožena demokracie."
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od Chorche »

já se z vás fak ... smíchy... Petr Robejšek je zakládajícím členem německý sekce Římskýho klubu... než někomu zas hodíte lístek taxi zjistěte za koho kope... :roll:
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od Bill Masen »

Můžeš to rozvést? co je to německá sekce Římskýho klubu a s čím to koliduje? ať si to každej nemusí hledat sám. :hi
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od devlop »

no, Robejšek, tento schizofrenický pán, členem:
Římský klub - moto "Země má rakovinu a tou rakovinou je lidstvo"
Rotary klub - " Cílem organizace je sdružovat obchodníky a vůdčí osobnosti k poskytování humanitárních služeb, podporovat vysoké etické standardy ve všech povoláních a pomáhat budovat dobrou vůli a mír ve světě"
Penta Investments - Kypr, prachy, prachy, prachy, jdu přes mrtvoly

tak s tímto pánem bych tedy si tedy ruku nepodal, natož mu věřit cokoliv co výjde z jeho držky
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od Bill Masen »

Aha, tak to jsem nevěděl. Ačkoliv to s tou rakovinou, dalo by se říct, že metastázuje do Evropy. Od černé smrti nás taky zase přibylo. Země má jen omezenou kapacitu. Na toto téma sem myslím taky něco četl. (nechám prověřit Ovčáčka :devil )
O Rotary klubu vím prdlačky, ale je tam slovo humanitární a to je pro mě kulervoucí.
Penta - no coment.
Já bych tak chtěl politika, kterej by byl osobnost a kterýmu bych mohl věřit...
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od Maximus »

Poku se někdo podívá na Rotary klub, tak to není zas taková tragédie jako Římský klub, protože co přední člen, to člověk Bilderbergu. Pokud se Robejšek nevzdá veřejně členství v tomto klubu, tak můj hlas rozhodně nedostane. Nicméně pokud podpoří z jakéhokoliv důvodu naše společné ideje ("anti EU" zbraňová legislativa, celkově méně EU, vznik Teritoriální obrany, etc...) tak se zlobit osobně nebudu.

Je totiž potřeba hledat spojence i mimo střeleckou komunitu, protoře žijeme v době, kdy kvantita vyhrává nad kvalitou a +- 3000 členů LEXU nikoho moc v Bruselu nedojme, i když se samozřejmě pánové na národní úrovni dobře činní. Bohužel se hraje v EU vyšší liga než u nás a je potřeba na to postavit vhodný tým podpořený hodně početnými a hodně hlasitými fanoušky.

Nebál bych se ani dát veřejně rovnítko mezi čím silnější aktivity protizbraňové lobby, tím automaticky silnější hlas pro CZexit. Prostě aby vláda ČR mohla Brusel důrazně upozornit, že antigun iniciativa EK výrazně podpoří legitimní požadavek na referendum o vystoupení ČR z EU a přidá hodně hlasů právě pro "sbohem a šáteček". To je jediné, co by na soudruhy z Bruselu mělo nějaký výraznější efekt než jsou dosavadní "ostré" petice (díky ale i za ně).
Lidí proti EU je řádově víc než aktivních střelců hájících své práva a využití síly jejich hlasů proti "anti gun" legislativě EK by mohlo mít potřebný "odstašující" efekt.

Pokud bych si měl osobně vybrat mezi zachováním mých zbraní vč. všeho vybavení a členstvím našeho státu v EU i s případnými negativními ekonomickými dopady, tak EU prohrává kontumačně. Myslím si, že rozhodně nejsem sám :devil.

Bohužel ovčani si neuvědomují, že zabavováním zbraní totalita teprve začíná - Lenin, Hitler či Mao Ce-tung postupovali úplně stejně jako "über alles" EK.

Proto by se měla provádět co nejširší osvěta a nebál bych se třeba ani billboardů někde u silnice se správnou tématikou a správnými citáty.
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Uživatelský avatar
Ibex
VIP
Příspěvky: 784
Registrován: 20.11.2015 8:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Jihočech

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od Ibex »

Štaflíku, hodně se shodujeme, možná tady vzniklo určité nedorozumění a napětí vyvolané pro mě zbytečnou debatou s Chorchem, která mi přišla, jako plevelení vlákna. Pro mě je důležité bojovat mimo jiné proti sprosté a demagogické ideologii představitelů EU - v tomto případě regulace držení zbraní. Nic víc nic míň :hand
Jeste se nestalo, aby to nejak nedopadlo..
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od Chorche »

abys moch bojovat, musíš nejdřív vědět proti čemu stojíš. A to ses moch dozvědět z toho "plevelení". Pak by tu nevypadávali z lidí takový broskvoviny jako že potpořej robejška... :roll:
Stále sem nedostal odpověď od Maximuse kym a jak chce nahradit stávající loutky. To je alfa omega, bez který se nelze nikam odpíchnout.
Uživatelský avatar
Pahrb
Příspěvky: 690
Registrován: 29.06.2015 18:35
Pohlaví: muž

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od Pahrb »

Ovcanovi je jedno, ze zakazou zbrane. Je mu to jedno, zbrani se boji, nebo ani nevi, ze je lze legalne drzet. Jim staci moznost cestovat a zbytek je jim fuk. Proto jim eu nevadi. Nebo je jim uplne vsechno jedno. Staci jim fejsbucek a zvanec. A politiku maji na salamu stejne jako ty zbrane.
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od Chorche »

teď byste se mohli pustit do pahrba jak ošklivě nařknul ofčany. Štaflik by mu moch napsat že jeho děda byl partizán a tudíš neni pravda že vofčani sou tak neschopný... :lol:

Ale zadejte si třeba do gůglu "VIDEO: To musíte vidět! Neziskovky ve spolupráci s Frontexem pašují v přímém přenosu loděmi do Evropy tisíce migrantů z Afriky" a přečtěte článek. Pak se zamyslete nad tim jestli třeba ten zákaz zbraní s timle nějak nesouvisí... Pak si nastudujte myšlenky zmíněnýho Římskýho klubu. To je jen takovej malej námět pro vás.
Aneb jestli si myslíte že zákaz zbraní má jen jeden účel - zakázat zbraně (protože nějací pánové z komise si myslej že zbraně sou ošklivý protože oni maji rači růžový slůně), tak vám asi neni pomoci...
Odpovědět