Volby v USA 2020

Trochu okultní téma, ale musí zde být...
Zamčeno

Tak kdo vyhraje volby 2020?

Anketa končí za 19.10.2020 10:31

Trump
91
91%
Biden
9
9%
 
Celkem hlasů: 100
guntroll
Příspěvky: 650
Registrován: 26.11.2015 5:27
Pohlaví: muž

Volby v USA 2020

Příspěvek od guntroll »

Myslím že si tahle událost zaslouží vlastní topic, její výsledek ovlivní i naše životy.

Vzhledem k blížící se události, jež svým výsledkem může ovlivnit směřování světa mi to nedalo a rozhodl jsem se přeložit článek jenž vcelku polopaticky vystihuje co můžeme v příštích týdnech očekávat.
Zdroj : https://www.zerohedge.com/markets/7-pre ... -comes-end


7 předpovědí : Jak skončí volby 2020

USA je na křižovatce s revolucí před svým prahem. Na jedné straně stojí Patrioti, ti kteří chtějí zachovat, chránit a bránit Ústavu. Na druhé straně jsou Marxističtí povstalci, kteří věří že USA jsou zlo a důvodem mnoha problémů ve světě.

Strana Marxistů podporuje Joe Bidena a jeho boj o Bílý Dům. Sami sebe nenazývají marxisty, ale dle rčení “pokud něco vypadá jako kachna, chodí jako kachna a kváká jako kachna, je to kachna“.
Vím že zním jako “já vám to říkal“, ale říkal jsem vám to.

Pokud jste v posledních novinkách četli mezi řádky, možná jste si již dali dohromady co nás v příštích měsících čeká. Pokud ano, následující jen potvrdí vaše odhady. Ale chtěl jsem to vyzdvihnout, aby každý věděl co očekávat aby poté nebyl překvapen.

Mých sedm předpovědí jak rok 2020 skončí:

Předpověď první:
Trump drtivě vyhraje volby. Vím, média vám tvrdí že průzkumy jsou těsné, ale jen se podívejte kolem sebe. Trumpovy předvolební setkání praskají ve švech, zatímco Biden nemůže zaplnit ani tribunu školního fotbalového hřiště. Trumpovi podporovatelé pořádají obrovské průvody člunů, zatímco nevidíme ŽÁDNÝ pro Bidena. Trumpovi podporovatelé pořádají dálniční karavany, které zaberou všechny pruhy dálnice, zatímco pokusu o podobnou karavanu pro Bidena v Las Vegas se účastnilo pouze 30 lidí. Stejně jako v roce 2016 průzkumy vytvářejí dojem že jsou soupeři vyrovnaní. To je manipulace – tvrdí vám něco, co je pravým opakem toho co vidíte kolem sebe – ale předpokládají že tomu uvěříte.

Předpověď druhá:
Večer 3. Listopadu, Joe Biden neuzná výsledky voleb, ani když budou hlasy jasně pro Trumpa. Hillary Clinton veřejně prohlásila že Joe Biden by neměl uznat výsledky voleb. Takže sémě pochybnosti bylo zasazeno do našich myslí abychom to očekávali. A protože to očekáváme, nebudeme překvapeni.

Předpověď třetí:
Masivní volební podvod způsobí zmatek a Marxisti (Demokrati) budou trvat na tom že “každý hlas se počítá“. Ví že američané chtějí být spravedliví a na to Marxisti spoléhají. Budou brečet, kňučet a prosit že každý hlas se musí spočítat, tak požádají o sympatie pro voliče kteří nedodrželi zmatená nová volební pravidla o tom jak se účastnit voleb poštou. To bude jejich příběh, ale mnoho takových hlasů bude podvodných. Jak ukázali na amerických ulicích, Marxisty nezajímá právo, jediné co je zajímá je moc.

Předpověď čtvrtá
Kvůli obrovskému počtu podvodných volebních lístků objevivších se pozdě, volební výsledky BUDOU zpožděny. Falešný Mark Zuckerberg ve Facebooku a jasně zaujatý Jack Dorsey ve Twitteru už prohlásili že zablokují jakýkoli příspěvek, který bude tvrdit že Trump vyhrál. Oni VÍ že Trump má víc než dost hlasů k vítězství, ale jak nám Zuckerberg dříve oznámil, máme očekávat že sčítání výsledků zabere “DNY NEBO DOKONCE TÝDNY“. Jinými slovy, Facebook a Twitter jsou si dobře vědomi plánovaného volebního podvodu s poštovními volebními lístky a už poskytují jeho krytí. Plánovaný zmatek při sčítání hlasů se bude protahovat tak dlouho jak to bude možné. Záměrem Marxistů je udržovat zmatek při životě minimálně do 14. Prosince v naději že volitelé nebudou schopni vyhlásit vítěze. Očekávajte volební hlasy přicházející odnikud.

Předpověď pátá
Marxisti neudrží tvář do 14. Prosince, některé státy popletou volební proces nenásledováním pravidel určených ve 12tém dodatku ústavy. Ve skutečnosti obojí může nastat. Každopádně pokusem uvrhnout volitele do zmatku, Marxisti (Demokrati) budou tlačit, aby byl institut volitelů zrušen. Věřte mi, že tohle nechcete. Studenti ústavy ví, že když se zruší institut volitelů, Republika končí.

Předpověď šestá
Očekávejte že se během chaosu bude Nancy Pelosi ohledně ústavy chovat “vlastenecky a znepokojeně“, ale buďte ujišteni že je to pasivně-agresivní chování. Ona je jedním z Marxistických strážců v obou komorách kongresu, která stojí za řízením celého toho zmatku. Také uvidíme spoustu Marxistických guvernérů hlasitě vystupovat.

Předpověď sedmá
Zatímco Marxisti v Kongresu budou interferovat s volebním procesem, Marxisti na ulicích (Antifa a BLM) zintenzivní jejich násilí, zapalováním, rabováním a vraždami ještě více než jsme doposud viděli. Již zde je hnutí, které plánuje “obléhání bílého domu“. Nejen že loutkáři chtějí chaos ve všech ulicích aby odvedl pozornost od toho co se děje s volbami, pouliční Marxisti vidí tyto volby jako svou poslední šanci uzmout moc, nebo snášet Trumpa další čtyři roky. Demonstranti jsou trénováni vyvolávat násilí a rádoby napodobovatelé se budou chtít připojit. Pouliční Marxisti vidí tyto nepokoje jako jejich životní boj, bude to intenzivní.
K udržení nepokojů budou loutkáři jako George Soros pokračovat v nalívání peněz organizacím, které je sponzorují. Také nezapomínejme že Antifa a BLM vyhrožují že své nepokoje přelijí do předměstí. Důvod proč to chtějí udělat je spusti reakci “Soccer Moms“ (bílé, vdané ženy střední třídy hystericky a jednotně reagující na marketingová politická témata) které chtějí mír a klid za každou cenu. Marxisti doufají že tyto voličky využijí svého tlaku na své volené zástupce aby dali Marxistům co chtějí a tím ukončili násilí. Život v amerických ulicích bude nepředvídatelný a nebezpečný.

Jak to skončí?
Marxisti jsou zoufalí, takže nepokoje budou takové, jako USA ještě nikdy nezažily. Na ulicích se budou odehrávat strašné věci a tradiční média (čti pro-Marxistická média) budou prezentovat ohnuté pravdy a lži o všem výše uvedeném. A nesmíme zapomínat, že giganti sociálních médií protěžují Marxisty v této revoluci, takže budou umlčovat objektivní debaty jakkoli to půjde.

Poslední měsíce roku 2020 budou emocionální horská dráha, ale nakonec si myslím, že Trump přetrvá. Nebude to hezké a mnozí co si myslí, že se po třetím listopadu vrátí život do normálu budou zklamáni. Budou se ptát co se stalo se zemí kterou dříve znali.

Jestli po tom všem Demokratická strana imploduje se ještě uvidí, ale přeji si aby až se usadí prach, byli všichni Marxističtí pleticháři a organizátoři odhaleni a pravda byla uznána pravdou. A potom... možná potom... Trump konečně může naplnit svůj slib a vysušit celou bažinu.


Poznámka pod čarou :
Aktuální volební podvody s poštovními volebními lístky jsou již v běhu, jeden příklad za všechny – kongresmanka Ihlan Omar je namočena do skandálu nákupu volebních hlasů v Minneapolis :
https://www.nationalreview.com/2020/09/ ... -district/
Vyhozené volební lístky pro volby poštou (světe div se pro Trumpa)
https://6abc.com/pennsylvania-mail-in-b ... y/6550356/
Volit můžou i mrtví !
https://eu.detroitnews.com/story/news/p ... 335580002/
A i události z voleb předešlých napoví dají že nejde o ojedinělou praktiku, či “hoax“– např. odevzdání více hlasů než je voličů
https://www.zerohedge.com/news/2016-12- ... ots-voters
Či odevzdání hlasů těch, co nemají právo volit :
https://www.zerohedge.com/news/2017-05- ... ting-rolls
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 2808
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Volby v USA 2020

Příspěvek od Rafael »

VŘSR, Velká říjnová,(listopadová) socialistická revoluce bude?
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
guntroll
Příspěvky: 650
Registrován: 26.11.2015 5:27
Pohlaví: muž

Re: Volby v USA 2020

Příspěvek od guntroll »

Spíš občanská válka 2.0 jde o to ať vyhrají ti správní :twisted:
Zapadlo
Příspěvky: 578
Registrován: 24.08.2014 18:59
Pohlaví: muž

Re: Volby v USA 2020

Příspěvek od Zapadlo »

Dramatizujete. Barnumská reklama, urážení soupeřů, vytahování špíny a šílení médií k US volbám nezbytně patří. Vzhledem k tomu, co se celkem pravidelně dělo v minulých stoletích je současnost čajíček.
guntroll
Příspěvky: 650
Registrován: 26.11.2015 5:27
Pohlaví: muž

Re: Volby v USA 2020

Příspěvek od guntroll »

No myslim ze strety priznivcu kandidatu s mrtvyma tu v takovem rozsahu jeste nebyly, rad bych dramatizoval.
Zapadlo
Příspěvky: 578
Registrován: 24.08.2014 18:59
Pohlaví: muž

Re: Volby v USA 2020

Příspěvek od Zapadlo »

v tom případě postačí počkat do konce listopadu a pak si tu můžeme povědět, zda se občanská válka 2.0 konala či nikoli. Sázím litr rumu plus poštovné, že občanská válka nenastane.
Germanik1
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Volby v USA 2020

Příspěvek od Germanik1 »

Za vším hledej peníze. Když peníze vymyslí, že by se to mohlo vyplatit, i 2.0 bude. Jen mě nenapadá, jak by to mohlo kapitálu nasypat.
Udělám co musím.
guntroll
Příspěvky: 650
Registrován: 26.11.2015 5:27
Pohlaví: muž

Re: Volby v USA 2020

Příspěvek od guntroll »

Ja tez doufam ze full obcanska valka nebude, ale klonim se k tomu ze bude velke mlzeni ohledne viteze. Z toho co sleduju a co je mi i potvrzovano znamymi primo ze zeme zazraku, ty zdroje ktere predvidaji trumpovo znovuzvoleni v radnem zpusobu voleb, tj. fyzickem, ty nelzou. Ceho se obavam je ze muze vyjit ten podvod s hlasovanim postou. Ono to totiz nejsou jen tak nejake volby, velkemu poctu mocnych figur deep state - (nejviditelnejsi jsou Clintoni, Comey, Brennan, ruzni herci atd.) jde o hodne, jestli budou obvineni z velezrady a desitky let v bani (ci hur, za urcitych okolnosti se muze spustit i vojensky soud - napr za prodavani tajnych vojenskych info cinanum pres clintoni server) a tam je za to kapitalni trest. A tak udelaji vse mozne i nemozne aby se tomu vyhnuli.
Spector
Příspěvky: 26
Registrován: 18.01.2015 12:25
Pohlaví: muž

Re: Volby v USA 2020

Příspěvek od Spector »

O.V. 2.0 být nemůže, tedy ne konvenční. Na to je třeba 2 bojových stran, které jsou schopny vést jak útočné, tak obranné operace. To není ani jedna strana. Spíš hrozí, že se USA rozdělí na státy kde vládnou pravidla a zákony a na státy kde vládne Antifa... (zjednodušeně řečeno)

Pravděpodobné je, že Trump vyhraje volby s převahou, ale pak se ještě týdny budou muset dopočítávat lístky, které dochází poštou. A jak víme od Project Veritas, tak zde budou Demokrati podvádět, až se z nich bude kouřit. To nejspíš po týdnech (možná měsících) povede k těsnému vítězství Bidena. Dem. neuznají vítězství Trumpa 3. listopady a Trump případné vítězství Bidena po mnoha týdnech. Rozhodnout bude muset Nejvyšší soud a tam má většinu Trump (ti co by volili jej). To zase neuznají Demokraté a bude v podstatě chaotická patová situace.
Co se bude dít následující 4 roky je už jen hromada domněnek.... Jisté ale je, že dobré to nebude.

A ještě bych si dovolil malou teorii. Čína čeká už dlouhou dobu na příležitost obsadit Taiwan. Je dost pravděpodobné (vzhledem k tomu, že se na to poslední 2 roky intenzivně připravují) že se pokusí využít ten zmatek v USA k vylodění na taiwanu a jeho obsazení a jak už tam jednou budou, tak si nikdo netroufne je od tamtud vytlačit.
Germanik1
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Volby v USA 2020

Příspěvek od Germanik1 »

Tohle má hlavu a patu. Člověk by si myslel, že to divadlo Čína i zaplatí. Ale že by si toho takhle ve velkým nikdo nevšiml?
Udělám co musím.
Uživatelský avatar
Maric
Příspěvky: 763
Registrován: 16.10.2018 22:26
Pohlaví: muž

Re: Volby v USA 2020

Příspěvek od Maric »

K té nemožnosti občanské války kvůli promísení bych dodal jen to, že v Jugoslávii se taky bývalí sousedé postavili na rozdílné strany barikád, tak bych to neviděla až tak nereálně. Zásadní problém je, že kvůli politice by se málokomu chtělo umírat, zvlášť když je spousta amíků zvyklá na svůj "blahobyt".

Spíš bych tipoval pokus o odtržení Kalifornie, případně celého západního pobřeží, a tam by teoreticky mohla vzniknout třecí linie. Levičáci se nahrnou do Kalifornie a pokusí se vytvořit vlastní stát.

A že se nějakým způsobem pokusí chaosu využít Čína je téměř jisté. A dost možná to udělá i Turecko a další státy.
guntroll
Příspěvky: 650
Registrován: 26.11.2015 5:27
Pohlaví: muž

Re: Volby v USA 2020

Příspěvek od guntroll »

guntroll
Příspěvky: 650
Registrován: 26.11.2015 5:27
Pohlaví: muž

Re: Volby v USA 2020

Příspěvek od guntroll »

Tak 28 října jdou hlavouni sociálních sítí na kobereček před US Senát ohledně jejich cenzury zpráv o korupci Joeova synáčka :

https://www.zerohedge.com/political/ceo ... te-hearing

A není nic lepšího pro potvrzení "konspirace" když ji chce Youtube zakázat a Novinky o tom informují, a že to kritizuje hlavně Rotschild, to dekonspiraci moc nepomáhá :mrgreen: :

https://www.novinky.cz/internet-a-pc/cl ... .seznam.cz
paranoid
Příspěvky: 54
Registrován: 11.08.2013 13:24
Pohlaví: muž

Re: Volby v USA 2020

Příspěvek od paranoid »

Při volbě Obamy to také mediálně vypadalo na rasovou válku. A hle, byl zvolen dokonce dvakrát, ku všeobecné spokojenosti.
Žádná kaše se nejí tak horká, jak se uvaří.
Po volbách budou média a trollové nejspíš ještě chvíli žhavit dráty a pak si najdou jiné "žhavé" téma.
Hlavě klííííd, žijeme v době mediální.
Uživatelský avatar
Maric
Příspěvky: 763
Registrován: 16.10.2018 22:26
Pohlaví: muž

Re: Volby v USA 2020

Příspěvek od Maric »

Od Obamovy éry se doba posunula do stavu, že média daleko více ovládá progresivní levice. I u nás se silně levicoví novináři začínají houfně sdružovat a projevovat. Ohýbání reality a nenávistné články vydávající se za zpravodajství jsou také na denním pořádku. Hrozba konfliktu je před konečným cílem, vítězstvím neomarxismu, rozhodně nezastaví.
Vlastně se ani moc nedivím, že kandidáti jsou Trump a Biden, protože člověk který to má v hlavě v pořádku by tyto levičácké prolhané mediální hnojomety nebyl schopný psychicky ustát.
guntroll
Příspěvky: 650
Registrován: 26.11.2015 5:27
Pohlaví: muž

Re: Volby v USA 2020

Příspěvek od guntroll »

Souhlas s tím že tady nejde jen o obyčejný souboj dvou kandidátů - teď jde o souboj dvou myšlenek (neoliberální globalismus vs. konzervativní patriotismus) a ti kandidáti jsou vlastně již podružní a jen symbolem těch dvou myšlenek. No a napoví že amíci to tak nějak cítí, jinak by 9mm luger nebyl za 25kč/ks 8-)
guntroll
Příspěvky: 650
Registrován: 26.11.2015 5:27
Pohlaví: muž

Re: Volby v USA 2020

Příspěvek od guntroll »

Takže hlavoun demokratů, předseda výboru kongresu pro tajné služby označuje uniklé maily bidenova synáčka za "russia hoax" , no a to šéfa národní rozvědky nasralo a tak šel do televize s tím že to rozhodně ruský hoax není a už ho nebaví jak se práce tajných služeb politizuje :

https://www.youtube.com/watch?v=woGyMvqLV5o

https://www.zerohedge.com/political/hun ... ams-schiff

Ještě jde o to že FBI měla v době pokusu o impeachment trumpa důkazy že to s čím příšel Trump (korupce Bidenů) je pravda, ale neudělala nic. Asi je to ještě potřeba pročistit. Kdyby ten opravář nedal ten disk Gulianovi a ten to nepostoval v NYTimes, tak se nic ven pořádně nedostane.
Germanik1
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Volby v USA 2020

Příspěvek od Germanik1 »

NYTimes překvapily. Obvykle stojí na straně republikánů
Udělám co musím.
golem
Příspěvky: 1615
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Volby v USA 2020

Příspěvek od golem »

New York Times na straně Republikánů ???
Permonik
Příspěvky: 314
Registrován: 01.11.2016 10:32
Pohlaví: muž
Bydliště: JM

Re: Volby v USA 2020

Příspěvek od Permonik »

Pozor, nezaměňovat New York Times (nytimes.com) a New York Post (nypost.com)
Zamčeno