Regulace EU - zákaz držení zbraní

Obranné spreje, pasti, improvizace, atd. Ale také vše o ukládání zbraní, netradičních zbraních a všeobecně o zbraních.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ibex
VIP
Příspěvky: 784
Registrován: 20.11.2015 8:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Jihočech

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od Ibex »

nejlepší je se začít urážet mezi sebou - jestli to tu čte nějaký eurohujer, tak má radost... :envy
Jeste se nestalo, aby to nejak nedopadlo..
Uživatelský avatar
Desouza
Příspěvky: 813
Registrován: 02.08.2012 19:07
Pohlaví: muž
Bydliště: Za koncem světa

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od Desouza »

@ SkritekP

Ke mě na pívo choděj páni myslivci také a všeobecný názor na to mají takovej ,že se jich to netýká tudíž to neřeší .
Vincit omnia veritas .
cipis
Příspěvky: 4849
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od cipis »

A snažíš se jim to vysvětlit?
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od dracekvo »

Naco vysvětlovat co by kdyby, když jsou reálné přiklady z jiných zemích. Jak by se jim líbilo, kdyby před honem museli jet 50km pro zbraň do úschovy a pak večer pěkně mazat zase 50km jí hned vrátit.
GOD
VIP
Příspěvky: 712
Registrován: 09.05.2012 11:18

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od GOD »

aktivita "pacifistických" streleckých skupín by sa rázom zmenila, keby islamisti použili napr ukradnutu lovecku pušku a napachali by snou umernu škodu jej potenciálu.
Informácia je v časopriestore.
clandestino
Příspěvky: 53
Registrován: 13.05.2011 19:26

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od clandestino »

Tak se pánové snažte šířit osvětu - a přátelská rada, nadávkami do srnomrdů opravdu moc neuspějete.
Uživatelský avatar
Desouza
Příspěvky: 813
Registrován: 02.08.2012 19:07
Pohlaví: muž
Bydliště: Za koncem světa

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od Desouza »

@Cipis

Jo snažím . Ale jsem mnohem mladší a nejsem myslivec . :) . A agitovat asi taky moc neumím ..
Vincit omnia veritas .
Uživatelský avatar
xFuriousDx
Příspěvky: 49
Registrován: 21.02.2015 0:15
Pohlaví: muž

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od xFuriousDx »

Stejnym srnomrdim zpusobem muzu smyslet ja. Ja mam zbran primarne pro obranu, vyrostl jsem na balkanskem bojisti a vim jaky zmrdi jsou kozomrdi a jaky zmrd se muze vyklubat z vaseho souseda. Pokud EU zakaze zbrane, tak mi je to jedno, kver budu mit dycky. Co ale budou delat srnomrdi to nevim, uz si asi v lese nebouchnou a budou si muset najit nove hobby.
clandestino
Příspěvky: 53
Registrován: 13.05.2011 19:26

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od clandestino »

To rozhodně nebudeme muset, zbraně nám byli ponechané i za protektorátu. Spíš bych počítal s rozšířením pravomocí mysliveckých stráží k zákrokům proti nelegálně ozbrojeným živlům.
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od Chorche »

jojo, měl sem zas pravdu, srnomrdi sou charakteři... S jejich pomocí v týdle záležitosti opravdu nelze počítat. Neřikam že se nenajde pár vyjímek (já znám osobně dvě, ale obě od srnomrdů vyhozený, takže vlastně bejvalý srnomrdi, protože s nima nechtěli praktikovat jejich "tradice")...
hausnumero
Příspěvky: 176
Registrován: 13.06.2013 22:11
Pohlaví: muž

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od hausnumero »

Za protektorátu byla zřejmě větší svoboda než dnes. V GB si například myslivec musí před honem zajet do vzdáleného města vyzvednout z policejní úschovy zbraň a po honu ji tam zase jet vrátit. EU směřuje ke sjednocení režimu držení zbraní podle nejpřísnější úpravy... Je vidět, že myslivci i u nás se zatím tváří jak padající z mrakodrapu, který říká: Desáté patro, ještě dobré.... Páté patro, ještě dobré.... Třetí patro, pohoda....

Důkazem jsou stránky Českomoravské myslivecké jednoty. Jestli tam najdete nějakou zmínku o nějaké petici, upozorněte mne, že jsem se špatně díval....

http://www.cmmj.cz/

Díval jsem se na stránky jen tak namátkou asi deseti mysliveckých spolků ale očividně nikoho z myslivců iniciativa EK nezajímá....
Naposledy upravil(a) hausnumero dne 11.12.2015 16:54, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
xFuriousDx
Příspěvky: 49
Registrován: 21.02.2015 0:15
Pohlaví: muž

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od xFuriousDx »

Bych rad videl, jak by ty zakroky vypadali :D . Tys nikdy nelez do baraku a jeste k tomu s kozlici, kde vis, ze frajer je ozbrojenej a nechce te tam co? Radsi si po "honu" bezde sednou na pivko a zelenou a remcejte, jaky jsou sportovni strelci zmrdi.
clandestino
Příspěvky: 53
Registrován: 13.05.2011 19:26

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od clandestino »

hausnumero píše:Za protektorátu byla zřejmě větší svoboda než dnes. V GB si například myslivec musí před honem zajet do vzdáleného města vyzvednout z policejní úschovy zbraň a po honu ji tam zase jet vrátit. EU směřuje ke sjednocení režimu držení zbraní podle nejpřísnější úpravy... Je vidět, že myslivci i u nás se zatím tváří jak padající z mrakodrapu, který říká: Desáté patro, ještě dobré.... Páté patro, ještě dobré.... Třetí patro, pohoda....

Důkazem jsou stránky Českomoravské myslivecké jednoty. Jestli tam najdete nějakou zmínku o nějaké petici, upozorněte mne, že jsem se špatně díval....

http://www.cmmj.cz/

Díval jsem se na stránky jen tak namátkou asi deseti mysliveckých spolků ale očividně nikoho z myslivců iniciativa EK nezajímá....

http://www.myslivost.cz/Pro-myslivce/Ak ... eni-drzeni

Tři kliknutí :roll:
Uživatelský avatar
xFuriousDx
Příspěvky: 49
Registrován: 21.02.2015 0:15
Pohlaví: muž

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od xFuriousDx »

Na myslivce jsem zanevrel, zkousel jsem byvale kolegy ze Suchdola z oboru lesnictvi a myslivosti (ci jak se to jmenuje), mluvil jsem osobne s nekolika myslivci a vesmes jsem byl poslan do rite. Ty lidi jsou snad uplne vypatlany, nevim co k tomu rict pozitivniho. 10 z 10 myslivcu me poslalo do prdele. Samozrejme, ze to neni vetsina, ale na nejakou poukazujici statistiku by to mohlo stacit.

clandestino to neber jako utok na tvou osobu. Pokud jsi vyjimka, tak je to dobre. Dedkove vymrou a doufam, ze mladi nastavi jine smysleni v myslivosti. Na strelnicich vidam kokoty mezi sportovnimi strelci stale. S myslivci jsem se setkal poprve v nedavne dobe, kdy jsem se pres kontakty snazil zalobovat na jejich pomoc, bohuzel neuspesne.
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od Chorche »

zbytečný se rosčilovat, vono na ně dojde taky...
jahaman

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od jahaman »

No já byl předminulý týden na honu: 30 podpisů na tu českou petici (podle věku je samozřejmě nesmysl vykládat něco o evropské internetové petici). Zítra jdu zase, tak poreferuju, jak jsem dopadl.

Podle mě je to o tom, jak to člověk podá. Tzn. pokud jdu s peticí a někom o kom si myslím, že je s.....d, tak to ani nemá cenu chodit. Druhý člověk to tak nějak povědomě vycítí. Pokud jdu za ním s tím, že na mě jde vidět a jde ze mě cítit, že mi záleží na tom, aby co nejvíc lidí mělo co nejepší informace, tak to samozřejmě ten druhý člověk taky vycítí. A podle toho vypadá výsledek.
clandestino
Příspěvky: 53
Registrován: 13.05.2011 19:26

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od clandestino »

Jahaman, přesně tak, na to celou dobu narážím.
PaF
Příspěvky: 1536
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od PaF »

Chce to letadlo. Já už získal 10 podpisů a 3 z těch deseti už získali další... ;)
Uživatelský avatar
Pahrb
Příspěvky: 690
Registrován: 29.06.2015 18:35
Pohlaví: muž

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od Pahrb »

Pokus zákazů opakovaček jsem už od sluníčkářů zaregistroval v UK. Prý jde o zbraně teroristů a nájemných vrahů. Nikdo před těmito zbraněmi není v bezpečí, navíc střílí poměrně rychle... Takže aby myslivci nebyli překvapení. :twisted:


Až sluníčkáři zjistí, že dvouhlavňovka a mafiánská lupara má stejný základ, tak tu petici začnou řešit taky. Už vidím ty titulky, jak zakazujeme mafiánská zbraně používané při Omertě.



Nakonec budeme lovit srnky Rohypnolem :chuckle
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Regulace EU - zákaz držení zbraní

Příspěvek od the.marek »

xFuriousDx: Se Suchdolskou lesnickou fakultou mám bohaté zkušenosti (ne nebyl jsem nikdy jejím členem)... A od té doby neřeknu myslivcům jinak než srnomrdi... Tolik primitivismu, komunismu, ignoranství, hovadství a vychlastanejch hlav na jednom místě se jen tak nevidí... Nicméně čest vyjímkám, znám i pár takových, je pravda, že většinou patří do kategorie "bývalý myslivec" nebo takový ti staříci, co jsou rádi v lese daleko od manželky a vystřelí si 1x za rok a flinty mají spíš z nostalgie.
Nikdy nenaser šest chlapů, když máš jen pětiranný revolver ...
Odpovědět