Skryté nošení zbraní

Obranné spreje, pasti, improvizace, atd. Ale také vše o ukládání zbraní, netradičních zbraních a všeobecně o zbraních.
Odpovědět
PaF
Příspěvky: 1536
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od PaF »

Ono to na tych gulach obtazuje celkom fest :lol:

Jinak pri poslednim letu do a ze Srbska mne prohrabli u kontroly koule chlap i zenska. Od zenske v poho, ale od toho chlapa mne to tak zaskocilo, ze jsem mu ji malem natah. Mohlo to skoncit zajimave :lol:
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od alibaba »

Uživatelský avatar
Fenring
Příspěvky: 135
Registrován: 14.01.2012 11:33

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od Fenring »

Mám dotaz, jak je to se skrytým nošením zásobníků? Pro příklad - pořídil jsem si chest rig (aegis), ze kterého vždy kouká z půlky zásobník na taktikala 858. Neřešil bych asi divné pohledy, ale spíš případnou argumentaci s příslušníkem. ZAtím jsem k tomuhle nic nedohledal, třeba budete chytřejší.
PaF
Příspěvky: 1536
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od PaF »

No, mas-li zdravy rozum, po ulici s tim courat nebudes :lol: Nebo si pres to porid poncho. Jinak se problemum nevyhnes. Nejde ani tak o zakon jako o smysl takove vybavy nosene otevrene. Zasobnik jiste neni zbran, sam o sobe je kouskem plechu nebo plastu.
Ale existuje, tusim, latinske moudro ve smyslu: Kde neni zakon, je jeste svedomi... Nahrad svedomi rozumem a bude se ti to hodit :lol:
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8795
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od Fabulous »

Jestli si dobre pamatuji, tak zakon zapovida viditelne noseni zbrani vcetne doplnku a naboju.
Uživatelský avatar
Fenring
Příspěvky: 135
Registrován: 14.01.2012 11:33

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od Fenring »

Spíše jsem myslel z auta na střelnici apod. Nemyslel jsem, že bych v tom šel nakupovat. Ale jen tak mimořečí mě vždycky pobaví airsofťáci v "plné polní". Granáty, zásobníky a zbraně jen tak. Každý kdo vidí ty kluky, tak mu to asi dojde, ale skryté nošení hadra :mrgreen:
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8795
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od Fabulous »

Airsofťáci jednoznačně zákon porušují. A neumím si představit situaci, až mě v lese vyplaší podobný magor a nedejbože to na mě namíří :(

Jinak z auta na střelnici to asi netřeba příliš řešit.
siegfried
VIP
Příspěvky: 177
Registrován: 07.12.2011 12:35

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od siegfried »

Tak ono je na tech uhrovitych pubertacich vetsinou videt, ze to asi neni pravy :) A co ja jsem teda videl, tak zbran meli pokazdy zabalenou v nejakym hadru.
MeGusta
Příspěvky: 36
Registrován: 23.05.2012 12:20

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od MeGusta »

Uživatelský avatar
Cherro
Příspěvky: 269
Registrován: 29.09.2012 13:47
Bydliště: Troppau

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od Cherro »

Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8795
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od Fabulous »

Pěkně znázorněné možnosti pouzder IMI Defense.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... P1xT0IdW8U
Uživatelský avatar
goral
Příspěvky: 1410
Registrován: 01.07.2011 23:53
Bydliště: Morava!

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od goral »

dostal jsem velmi prekvapive na vanoce todle:

http://www.glockshop.cz/product_info.ph ... cts_id=378

neni to rozhodne idelani nejlepsi a nejdokonalejsi holstr, ale na extremne skryte noseni me mile prekvapil
Galloway
Příspěvky: 36
Registrován: 06.02.2013 6:04
Pohlaví: malé, zrzavé

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od Galloway »

Poradte mi jak nosit nebo jak nosite kombinaci pistole a obuchu, do ted jsem nosil jen obuch ESP 21" s klipem, poveseny na opasku. Klip pripada v uvahu jen pokud by byl obuch uvnitr kalhot, jinak pri dynamickem taseni zbrane vypadne :)

Kdyz uz pisu o pistoli, mam Ruger LCP, ale po case zjistuji ze je mi moc maly do ruky a hledam neco v 9 luger velikosti compact, G26 je mi taky maly :).
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od Terminated Account »

Ruger LCP - nos v peněžence mezi drobnými. Když tě někdo s kudlou v ruce slušně poprosí o peníze budeš ho mít po ruce a teleskop nebude na opasku omezený. ;) :) Sorry za OT, ale předpokládám, že máš ruku jak medvěd a máš malou a ještě menší pistoli.

Jinak prakticky - je nutné vybrat si správná pouzdra a jejich kombinace ať už se jedná o cokoliv. Je to poměrně individuální záležitost a nezbývá než zkoušet a zkoušet, nebo nadrilovat rutinu s prvním co si člověk pořídí. Nic moc rada, ale jinou cestu neznám.
Galloway
Příspěvky: 36
Registrován: 06.02.2013 6:04
Pohlaví: malé, zrzavé

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od Galloway »

Diky, to lcp bylo puvodne manzelky, sam mam jeste cz75, s navlekem na pazbicce aby bylo akorat :) ale nehcce se mi ji tahat. Jezdim autobusem (jako cestujici ) a pri sezeni to je opruz. Vyzkousim jeste u lcp nejaky navlek na pazbicku.

Chtel bych mit vsechno na opasku, protoze ten neztratim, batoh nebo bundu jsem schopen nekde nechat nebo zapomenout doma.

S pouzdrem problem neni, to si vyrobim jake je potreba, jen to nejak naskladat na pasek :)
Gogo
Příspěvky: 13
Registrován: 06.06.2013 12:17
Pohlaví: muž

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od Gogo »

Myslím si že každý by si měl zvážit sám jak bude pistoli nosit. Sklerotik by jí opravdu neměl nosit v brašně. Člověk který není z povahy zaměstnání ohrožen, zase každý den u pasu. Pokud by došlo k rozpadu, tak je nutné mít něco delšího a na řemenu a pěkně po ruce. Taková karabina KSK, to je něco. Já mám vnitřní opaskové pouzdro a protože jsem na pistoli zvyklý celý život, tak jí tam nosím. Je pořád na stejném místě a připravená. Jinak na nošení ostatních věcí jsou kapsáče to nejlepší. Taky jsem zkoušel brašnu, ale nezvykl jsem si na to.
Stenny
VIP
Příspěvky: 728
Registrován: 12.05.2012 13:22

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od Stenny »

Galloway: Kamarád nosí teleskop na sponě zastrčený za opaskem v oblasti pravé slabiny (1-2 hodiny), pistoli v pouzdře za pravým bokem (4 hodiny). Akorát říkal, že to hodně táhne opasek dolů na pravé straně, takže vlevo má náhradní zásobák, aby se to aspoň trochu srovnalo.
Galloway
Příspěvky: 36
Registrován: 06.02.2013 6:04
Pohlaví: malé, zrzavé

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od Galloway »

Diky za rady, nakonec jsem to nechal vse na prave strane a to v poradi obuch a pistole na pozici mezi 3-4 hodinou. Obuch musim mit ale v tom original plastovem pouzdre, na klipu pri taseni pistole vypdne z opasku.

Nosite nekdo obuch vodorovne s opaskem? Pokud jo jake mate puzdro a jak je to moc skryte ?
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od sigmark »

Teleskopi pouzdro jsem zavrhl a nosim v pul druhe zpola v kalhotach
Uživatelský avatar
Ambroz
Příspěvky: 69
Registrován: 15.09.2012 11:42
Pohlaví: muž

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od Ambroz »

Teleskop vo vodorovnom puzdre na opasku je celkom v poho, len je vidiet pod oblecenim. Taktiez to musi byt kratsi model (max 18ka), lebo by vycnieval pre ucelne "tasenie" doboku. Mam Falcon. Po par pokusoch som to vzdal, a nosim a nosim opatovne za pasom. Dalsia moznost, je nosit ho v podpazi ako zbran. To puzdro fakt neviem kto vyraba, ale je to jedno. Je uchytene suchym zypsom a visi na kovovom kruzku.
Odpovědět