Skříně na zbraně

Obranné spreje, pasti, improvizace, atd. Ale také vše o ukládání zbraní, netradičních zbraních a všeobecně o zbraních.
Odpovědět
JOBU

Re: Skříně na zbraně

Příspěvek od JOBU »

Trace- skús neodymové magnety.
DanBlack
Sponzor serveru
Pohlaví: malé, zrzavé

Příspěvek od DanBlack »

@ Trace...
Lepidlem na kovy jsem přidělával nerezové zábradlí ke konzolím (bo vrtat nerezovou trubku je :head ), drží to jak přivařené. :yes

Dvousložkový epoxid:
Obrázek
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Hohepa
VIP
Pohlaví: muž

Příspěvek od Hohepa »

osobně bych doporučil oboustranky VHB od 3M .
I BMW tím lepí blatníky na své auta...

Jen dvě věci , co lidé většinou zapomínají.

a) neomašťovat benzínem, nechává po sobě tenký parafinový film
b) nechat lepený spoj řádně "vytvrdnout" . Třeba u VHB dosahuje 100% pevnosti až po 72 hodinách.

P.S.: Na komaxit to chce vybrat pásku pro materiály s LSE (nízké povrchové napětí) 5952 aj.
viz např tady
https://www.advasro.cz/vhb-pasky-pro-velke-zatizeni
Jestli potřebujete uplatnit svou schopnost přežít, pravděpodobně jste předtím něco zvorali.
Yeah

Příspěvek od Yeah »

Oživim vlákno. Neni to sice žádná hitparáda, ale jako inspirace může posloužit. Když jsem "rekonstruoval" tak jsem přemejšlel kam skříň aby nebyla k vidění od návštěv a různejch čumilů a taktéž měla nějaké "krytí" v případě nezvané návštěvy.

V bytě jsem mohl využít toho faktu, že zde jsou masivní nosné a komínové stěny, tzn. v paneláku to asi kamuflážní aspekt mít nebude, ale zde to působí jako součást stuktury bytovky.

Foto je třeba brát s rezervou - sice jsem se s tim moc nesral, ale samozřejmě pohledem neni viditelný žádný rozdíl v chrakteru a odstínu stěn, jako na té foto kde je nová stěna světlejší, poklep samozřejmě ale rozdíl odhalí. Řešil jsem oprvdu doslova každý cm, takže jsem i vysekával štuk na cihlu. Je to v podstatě výklenek, či obezdívka skříně, dával jsem 7,5cm Ytong na delší stranu a 10cm Ytong na kratší kde jsem nechal u záměčníka svařit a naohýbat z 3mm železa rám. Na ten jsou mamutem lepené nábytkářské plnovýsuvné lišty které jsem zapustil do dřevotřískové desky co sem nechal vyříznout a ohranit v hornbachu. Do té jsou také lepnuté mamutem.

V samotné skříni jsem pouze přidělal poličku abych měl kam pohodlně odkládat krátkou. Ta je na L-kách opět ke skříni lípnutých mamutem. Lehčí věci, nebo papíry pak lípnu ke stěnám neodymem magnetem. Jak sem psal, žádný velký srani. Preventivni je v trezoru silika gel, vlhkost to ale nechytá, přestože občas v místnosti je poměrně vlhčeji, ve skříni je sucho.

Je to základní Wico WSA 5, kotvil jsem ho zadní stěnou do nosné zdi. Cenově si nepamatuji, rám cca 1200, lišty 300, deska lamino 300, ytong/hebel mohl vyjit na 1000kč plus pak nejke šrouby, L-ka, hřebíky 200..., nějaký sádroštuk 200, trocha barvy...
Přílohy
IMG_2295a.jpg
IMG_2298.JPG
IMG_2300.JPG
IMG_2307.JPG
Germanik1

Příspěvek od Germanik1 »

To máš tak hezký schovaný, že to nemusíš zamykat😎👍
I když ženská a děti jsou občas oříšek
Udělám co musím.
cipis
Sponzor serveru

Příspěvek od cipis »

To bude prdel, až to bude měnit za větší :D
Moc pěkné, prostorově tam nešlo něco tak 3x širšího? Do toho prostoru, jak je tam to brit či co to je?
Fabulous
Administrátor

Příspěvek od Fabulous »

Já jsem dveře do trezorové místnosti přiznal a napíchl je na 3x zálohovanou zabezpečovačku a kamery. Mě by skříňka nestačila :)

Foto před rekonstrukcí.
E8B044CE-F7A9-4B90-A34D-B78DD6DEB3E5.jpeg
EU delenda est! - Ostatně soudím, že EU musí býti zničena.
Serža
VIP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Serža »

si přes to udělej knihovnu odklápěcí po zatáhnutí za tajnou knihu :-)
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Proba

Příspěvek od Proba »

Neměl by někdo tip na trezorové dveře za řekneme lepší cenu než je standardní? Potřebuji dvoje a oboustraně odemykatelné. Za případné informace předem díky.
Odpovědět