Skříně na zbraně

Obranné spreje, pasti, improvizace, atd. Ale také vše o ukládání zbraní, netradičních zbraních a všeobecně o zbraních.
Odpovědět
zedik
Příspěvky: 987
Registrován: 29.03.2016 20:41
Pohlaví: muž

Re: Skříně na zbraně

Příspěvek od zedik »

mám už delší dobu ZSL 28 ME - v podstatě asi splňuje co chceš - tedy na krátkou,s certifikátem,elektronický zámek s možností odemknutí klíčem,cena je v pohodě .já sem s ním spokojenej,funkčně super,místo akorát,koupil bych ho zase

https://www.adsafe.cz/produkt/nabytkove ... bV2mrJJaUk
Cep
Příspěvky: 1706
Registrován: 09.04.2015 11:22
Pohlaví: muž

Re: Skříně na zbraně

Příspěvek od Cep »

Mám ten samý, jen bez elektronického zámku. Certifikát splňuje, když je ukotven.
Trace
Příspěvky: 768
Registrován: 21.01.2016 22:17

Re: Skříně na zbraně

Příspěvek od Trace »

Btw jestli správně chápu zákon, tak v tomto https://trezory.heureka.cz/wico-wsa-5/#section je možné uchovávat do 10 kusů železa a 10000 kusů krmiva?
F-35 je neviditelne letadlo a proto ho cinske, ruske a iranske radary nemohou videt. Kdo tvrdi opak, je dezolat.
Uživatelský avatar
zdoch
Příspěvky: 237
Registrován: 06.01.2016 13:39
Pohlaví: muž

Re: Skříně na zbraně

Příspěvek od zdoch »

Jo, jen se ti tam tolik zbraní, ani střeliva nevejde. Pokud máš místo a pár tisíc navíc, koukni po nějaký kombi skříni s poličkama. Budeš mít kam odkládat krátký zbraně a příslušenství.
Buď opatrný v tom, co trénuješ, můžeš se stát opravdu dobrým, ve špatné věci!
Tony Blauer
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Skříně na zbraně

Příspěvek od Matěj »

Zdravím, měl bych rychlý dotaz. Všiml jsem si, že jsou v akci tyto "trezorové skříně" http://eshop.wico.cz/49-trida-i-dvoupla ... ove-skrine , vzhledem k tomu, že chci stejně pořídit větší skříň, tak mě celkem zaujaly. Máte s tímto někdo zkušenost? Aktuálně mám skříň od jiného výrobce.
Vzhledem k tomu, že má mít skříň třídu odolnosti, cituji: Tř. I. dle ČSN EN 1143-1 , tak předpokládám, že by měly být dostatečné dle aktuálního znění zákona na 20 kusů + (elektronickou zabezpečovačku doma mám), je to tak? Víc než 10, natož 20 kusů zatím nemám, ale kdo ví co by mohlo být v budoucnu. :mrgreen:
Radek07
Příspěvky: 1186
Registrován: 30.07.2011 11:30

Re: Skříně na zbraně

Příspěvek od Radek07 »

Zrovna JV6 combi doma mám s elektronickým zámkem. Zatím spokojenost - funguje jak má. ;)
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Skříně na zbraně

Příspěvek od Matěj »

Jde u tohoto elektronického zámku vyměnit baterie z venku?
TomSmith
Příspěvky: 1273
Registrován: 17.02.2015 14:33
Pohlaví: muž

Re: Skříně na zbraně

Příspěvek od TomSmith »

Přistup k bateriím z venku může být i problém.
Pokud je dekodování v zámku uděláno blbě tak lze rozlousknout osciloskopem ;)
https://youtu.be/mdnHHNeesPE
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8788
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Skříně na zbraně

Příspěvek od Fabulous »

Flexa je rychlejší, takže tohle není relevantní. Wico jsou obecně slušné a poměrně levné skříně. Jednopláště nabízí nejtlustší plech ve své třídě :yes
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Skříně na zbraně

Příspěvek od Matěj »

Flexou se dostanu všude, to je riziko, ale přece jenom bych chtěl asi o něco bezpečnější skříň, než je jednoplášť. Jednoplášťě jsou navíc poměrně ,,lehké", to by zloděj pomalu odnesl...
PaF
Příspěvky: 1534
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Skříně na zbraně

Příspěvek od PaF »

Drž tam 10 tis. ks střeliva a neodnese nic ;)
Uživatelský avatar
alpi76
Příspěvky: 467
Registrován: 29.05.2013 16:04
Pohlaví: muž
Bydliště: Chomutov

Re: Skříně na zbraně

Příspěvek od alpi76 »

Fabulous píše:Wico jsou obecně slušné a poměrně levné skříně. Jednopláště nabízí nejtlustší plech ve své třídě :yes
No, Justra má plech 4mm a na dveřích 6mm. Pravda, je dražší než WICO, které má 3mm.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8788
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Skříně na zbraně

Příspěvek od Fabulous »

Tak to jsem nevěděl :yes
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Skříně na zbraně

Příspěvek od Matěj »

Takže díky za rady, JV6 objednám, neměl bych snad šlápnout vedle. Akorát přemýšlím jestli vzít JV6 nebo JV6 kombi. Kolik se vleze prosím do skříně reálně dlouhých? Aktuálně mám skříň, kam dám reálně o dvě dlouhé méně, než udává výrobce, tak natěsno tam jsou držáky. Pokud by to bylo zde stejné, tak bych pak musel vzít JV6 a měl bych výběr vyřešen.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8788
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Skříně na zbraně

Příspěvek od Fabulous »

Pokud doděláš držáky, vejde se ve dvou řadách víc zbraní ;)

Ten Kombi je ale praktičtější.
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Skříně na zbraně

Příspěvek od Matěj »

Fajn, takže kombi, držáky dodělat do dvou řad není problém. Díky.
wild.peter
Příspěvky: 98
Registrován: 25.03.2014 9:55
Pohlaví: muž

Re: Skříně na zbraně

Příspěvek od wild.peter »

Matěj píše:Flexou se dostanu všude, to je riziko, ale přece jenom bych chtěl asi o něco bezpečnější skříň, než je jednoplášť. Jednoplášťě jsou navíc poměrně ,,lehké", to by zloděj pomalu odnesl...

Skriňu, hoci aj jednoplášťovú treba ukotviť. A čo tak pripojiť trezor na elektronické zabezpečenie? Výstupy si každý navolí podľa chuti...
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Skříně na zbraně

Příspěvek od Matěj »

Myslím, že pokud je elektronickou zabezpečovačkou pokryt celý dům, včetně celé místnosti, kde trezor bude umístěn, tak je to vyhovující. Ohledně ukotvení, to je jasný, na druhou stranu, pokud by měl zloděj stěhovat 250 kg vážící trezor + cca 100 kg obsah (hmotnost odhaduji), a k tomu všemu do schodů, tak to bych ho chtěl vidět.
cipis
Příspěvky: 4840
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Skříně na zbraně

Příspěvek od cipis »

To nevíš, čeho všeho jsou magneti schopní ... Kámoš s druhým sotva vlekli jeden stožár. Odložili ho na chodníku a šli si otevřít dveře do baráku, otočí se, a stožár nikde. Magneta chytli až o dvě křižovatky dále a to tam běželi tařka sprintem. Stožár, který ti dva sotva vlekli krokem, zvládl odnést jeden magnet a ještě poklusem ...

Skříně do 1000 kg je nutné kotvit, jinak neodpovídá deklarovaná bezpečnost. Kotvení na chemii anebo, když je to do betonu, tak možná ocelové kotvy. Cokoliv jiného je k ničemu.
hausnumero
Příspěvky: 176
Registrován: 13.06.2013 22:11
Pohlaví: muž

Re: Skříně na zbraně

Příspěvek od hausnumero »

Jaký magnet tu skříň nesl poklusem? Byl to ferit, alnico, nebo neodymium? :-)
Odpovědět