Self defense table

Obranné spreje, pasti, improvizace, atd. Ale také vše o ukládání zbraní, netradičních zbraních a všeobecně o zbraních.
Odpovědět
MeGusta
Příspěvky: 36
Registrován: 23.05.2012 12:20

Self defense table

Příspěvek od MeGusta »

Docela pěkná myšlenka: http://img.weburbanist.com/wp-content/u ... efense.jpg A vyrobit to neni taky složitý. :yes
bedroom-self-defense.jpg
bedroom-self-defense.jpg (28.18 KiB) Zobrazeno 9008 x
Jojo
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2012 0:54

Re: Self defense table

Příspěvek od Jojo »

Pěkný,ale taky je dobré s tím umět aspoň trochu zacházet,aby potom obránce nebyl nepříjemně překvapen.
Uživatelský avatar
Rase
VIP
Příspěvky: 541
Registrován: 27.04.2012 0:19
Pohlaví: muž
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Self defense table

Příspěvek od Rase »

Tak mě napadá, že bych nechtěl šlápnout na ten trn co trčí z podstavce. Myslím že dokáže nadělat mnohem víc škody než samotná pálka - jak na útočníkovi, tak i na vás, pokud na ni omylem šlápnete... Je to pěkný výtvor, ale přeci jenom je ona pálka dost krátká a je to pořád jenom pálka - asi by bylo lepší ji doplnit nějakými kovovými hřeby (minimálně pro lepší jistotu a sebevědomí).
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8790
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Self defense table

Příspěvek od Fabulous »

Umite si predstavit, jak blbe se na tom asi pije kafe? Je to pitomost. :-)
felix5
VIP
Příspěvky: 685
Registrován: 04.07.2012 17:20

Re: Self defense table

Příspěvek od felix5 »

nápad skvělej ,ale doma bych to nechtěl
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1480
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Self defense table

Příspěvek od DanBlack »

Vidím to zcela jasně, takove stolky do baru a pořádná hospodská bitka... :punch :rock :puke
Krystian
Příspěvky: 3
Registrován: 09.12.2012 23:33
Pohlaví: muž

Re: Self defense table

Příspěvek od Krystian »

nezlobte se, ale myslím, že tohle je celkem hloupost. Mám u postele na stěně skobu a na skobě visí lovecký nůž. Problém vyřešen a nemusím stavět nějaký podivný stolek s pálkou, se kterou se v normálně velikém bytě ani nenapřáhnu. A když už mám byt takového rozměru, dám si jednoduše k posteli teleskopický obušek, ono ten štít zas takové terno není. Pistole ho prostřelí a pokud opravdu neumíte šermovat a používat ho, tak je vám akorát na obtíž. Sám jsem šermoval 2 roky, tak trochu vím o čem mluvím. Stolek tak pěkný na nějaké fórum o vtipech, ale nemyslím si, že je to praktická věc k sebeobraně, kterou bych chtěl mít doma (a to si myslím, že jsem dost paranoidní člověk)

EDIT : nechápejte mě špatně, samozřejmě je to zajímavé, ale myslím si, že jsou lepší možnosti, kam zainvestovat k obraně, než tohle.
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Self defense table

Příspěvek od MRAK »

Krystian píše:...EDIT : nechápejte mě špatně, samozřejmě je to zajímavé, ale myslím si, že jsou lepší možnosti, kam zainvestovat k obraně, než tohle.
Přečetl jsis ostatní příspěvky?
Nikdo to přece neobhajuje ;)
Krystian
Příspěvky: 3
Registrován: 09.12.2012 23:33
Pohlaví: muž

Re: Self defense table

Příspěvek od Krystian »

Já jenom nechci vypadat, že shazuju něčí nápad...
Odpovědět