Doporučené střelnice - celá ČR

Obranné spreje, pasti, improvizace, atd. Ale také vše o ukládání zbraní, netradičních zbraních a všeobecně o zbraních.
Odpovědět
Kubak
Příspěvky: 86
Registrován: 10.09.2015 23:22

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Kubak »

Po rekonstrukci by to tam mělo být OK pro všechny ráže. Jinak Krnov, Olomouc Lazce. Možná ještě Opava u sv. Anny
"Podstatná otázka není, jestli se to stane, ale kdy se to stane" Eugene Habiger, generál USAF
Uživatelský avatar
Zarozak
Příspěvky: 758
Registrován: 07.05.2017 12:29
Bydliště: Za Rohem

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Zarozak »

Dneska jsme byli s kámošem v tom Krnově a opravdu můžu vřele doporučit,moc pěkná venkovní střelnice,4 stoly na 100m,slušná komunita slušných střelců-dobrá domluva,pohoda a relax,nikdo nikoho nehoní ani nestojí netrpělivě za zády,ceny lidové,příjemná a ochotná paní správcová.Moc se mi tam líbilo,mám rád střelnice tohoto typu :yes
Koniáš
Příspěvky: 705
Registrován: 27.11.2012 21:28
Pohlaví: muž

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Koniáš »

Jo. Bělá už začala opět fungovat. :D
Ostatně soudím, že Evropská unie musí být zrušena.
Koniáš
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Chorche »

Já byl po dloooouhý době na Haldě (nechodil sem tam poněvač Standa měl problémy s hlukem a střílet po jedný ráně a pak 5 minut čekat mě nebavilo). Tak už tam zas střílet de, i když pořád v omezenym počtu (tak 2-3 lidi na stovce) a ne ta-ta-ta-ta. Jen cena vyskočila o 100% nahoru :cry: Bohužel nevim o žádný jiný střelnici v rozumnym dosahu z Prahy kde se dá střílet aspoň ta 100ka a trošku akčnějc. Ještě možná Mělník, ale tam chtěj za hodinu pětikilo a to už mi fak příde moc.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4500
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Serža »

\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
homeck
Příspěvky: 27
Registrován: 05.12.2014 13:01
Bydliště: Drahanská vrchovina

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od homeck »

Už jste někdo byl v Prostějově na Vitaně? Jaký to tam je? Majitele znám ještě z Plumlova, ale reference na střelnici nemám. Co vím, tak s kosou ee :-(
http://www.zlata-puska.cz/strelba-ze-zbrani-strelnice/
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Chorche »

za ty Velvary díky, nevěděl sem vo ní.
vrbodol
Příspěvky: 633
Registrován: 14.07.2012 21:08

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od vrbodol »

Ahoj. Jak to ted vypadá na Mělníku Cholumku? To když tam pojedu a budu chtít střílet na 100m tak vysolim pětikilo za hodinu a budu tam uplně sám nebo jak to je když tam je víc lidí? Občas rychlejší rány z kosy nevadí? Poohlížim se po něčem protože v Malim újezdě z 10 telefonátů jestli je volno je tak 8 že zavřeno.Jezdit tam jen po kontrole jejich stránek kde nic psanýho nemaj to by bylo k posrání. Prostě bejt furt odpálkovávanej stylem dneska ne přijeď jindy mě už nebaví.Jako bych měl spoustu času a mohl si jezdit kdy chci.A to to dřív bylo tak v pohodě.
JenDAG
Příspěvky: 582
Registrován: 05.02.2015 23:24
Bydliště: Galactic Sector ZZ9 Plural Z Alpha

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od JenDAG »

Do Velvar to budes mit asi jednodusi.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4500
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Serža »

v Mělníce už jsem dlouho nebyl, ale bývalo to v pohodě, občas si tam zajdou bouchnout se sniperkou ze "zážitkové akce pro turisty", občas myslivec nastřelit kulovnici, většinou jsem tam ale býval sám, nebo ve dvou = po dohodě se dala postavit i jakási jednoduchá stage s možností pohybu po ploše...
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
honzza
Příspěvky: 74
Registrován: 27.01.2016 15:20
Pohlaví: muž

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od honzza »

Jestli myslíš Fox, tak tam jsem byl na konci června. Byli jsme dva na jeden stav na 100m, cena za hodinu kilo. Tomu jsem sám nevěřil :o Střílel jsem kosu i kulovnici a úplně v pohodě. Přístup lidí na střelnici velice vstřícný.
Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Chorche »

na tý stovce je tam pokud se pamatuju stavů víc a pronajímali to celý za pětikilo. Tak ste tam byly jen dva a každej platil kilo, nebo vás tam bylo pět a platili ste dohromady pětikilo ?
vrbodol
Příspěvky: 633
Registrován: 14.07.2012 21:08

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od vrbodol »

No to mě právě taky zajímá?Kdysi tak 15let zpátky to tam ještě 100ani nebyla jsem tam jezdil celkem pravidelně kropit z SKSka,obsluha byla simpatická akorát tam měli takovýho houmlesáka co se tam o to asi staral a byl to takovej namyšlenej hajzl.A cena byla taky srovnatelná s konkurencí okolo.Jako to pětikilo za hodimu bych byl ochotnej párkrát do roka dát pokud by celá stovka byla jen moje,ale abych dal takovej nekřestanskej peníz a ještě se musel s někym dohadovat kdy mužu k terčum to ne.Asi až se budu chystat tak tam zavolám a pak poreferuju.
Uživatelský avatar
honzza
Příspěvky: 74
Registrován: 27.01.2016 15:20
Pohlaví: muž

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od honzza »

Byli jsme úplně sami a dohromady to byla stovka. Možná to bylo tím, že to bylo těsně před zavíračkou.
Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od proforma »

Je nejaka strelnice v Jincich? Tedy pro civily? :-) Docetla jsem se tu o 2 strelnicich v Pribrami, ale ty Jince? A za kolik se da ted na Pribramsku koupit 9mm Luger?

Mam tam docela zajimavou pracovni nabidku, tak pri rozhodovani zohlednuju vsechna kriteria :-)
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
dolmar
Příspěvky: 305
Registrován: 09.03.2014 8:46
Bydliště: Střední Čechy

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od dolmar »

V Jincích o ničem nevím, kéž by tam něco bylo. V Příbrami jsou dvě, Lero a Pour. Lero je kousek od náměstí, podzemní tunelovka 25m, terče s pojezdy, pět stavů, vše v pohodě, 150,- Kč/h, k dostání terče, náboje, full servis. U Poura je to venku v takovým malým lomu, 150,-Kč jednorázový vstup, vzdálenost cca 25m, bez pojezdů, chodí se pěšky vždy po domluvě s ostatními. Na necelých 50m se střílí úhlopříčně, vždy jen jeden střelec. Nemá moc rád pušky, střílí se přes takovej vytlumenej sud a na nějakou rychlopalbu to není. Má tam i různý gongy, popry, sklopky a tak. Chodím hodně do Lera, občas k Pourovi. Tuším že v Leru jsou Lugry za 5,5Kč/ks, nevím, přebíjím :) Každopádně je tam i obchod se zbraněmi a střelivem. Pour nevím jestli něco prodává.
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Václaf »

Zdar,je nějaká střelnice pro veřejnost ve Vyškově nebo blízkém okolí? Pojedeme tam za příbuznými a rád bych si s ostatníma chlapama měl kde zarelaxovat,díky za info :hand
Čechy čechům !!!!!
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od proforma »

Dolmare, diky za info a ujisteni, ze obe pribramske jsou stale v provozu :-)
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
krvfx
VIP
Příspěvky: 1617
Registrován: 15.08.2013 9:25
Pohlaví: muž

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od krvfx »

Aktuální cena byla 270 za krabičku, tedy 5,40. Lero můžu doporučit. U Poura je to zase dobré, že tam může člověk být v klidu celý den. Nějaké střelivo tam míval také, čaj a kávu také uvaří. Se samonabíjecí puškou bych tam ale nechodil, ten sud je fakt peklo.

No a ještě kousek za Příbramí jsou Placy, dočasně uzavřené.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4500
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Serža »

v Jincích jsou Velci - vojenská třístovka, ale "army only"
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Odpovědět