Doporučené střelnice - celá ČR

Obranné spreje, pasti, improvizace, atd. Ale také vše o ukládání zbraní, netradičních zbraních a všeobecně o zbraních.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od jerry.mysak »

jižní čechy, 20 km na jih od Budějc, střelnice Borovany každou neděli, 100 kč na osobu a odpoledne. V ceně terč a záslepky. Střílí se na 25 a 50 m + broková lovecké kolo
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od viktor »

halo, halo, jsem v nouzi, proste dovolena nedaleko Vsetina. Par hracek mam sebou, ale kam ? Nemate vhodny typ ?
diky viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Vanleer
Příspěvky: 12
Registrován: 15.06.2015 9:31
Pohlaví: muž

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Vanleer »

Ahoj, jsem tu nový, ale ohledně střelnice u Litoměřic mohu doporučit střelnici Skalice. Je to býv. vojenská střelnice. Momentálně se dá střílet až na 250m. Přístup správce - pohodář - výborný. Za mě velká spokojenost. Zatím tam nechodí moc lidí a tak to tam mám občas jen pro sebe :-D. Pouze přístupová cesta je skoro na off-road, ale s octavii se to dá. více zde: http://www.skalice-strelnice.cz/

Dá se tam střílet i akční střelba kosa nebo pistole. Popery a gongy tam mají. Takže kdo má chuť, může si cvičně postavit a jet stage.
JenDAG
Příspěvky: 582
Registrován: 05.02.2015 23:24
Bydliště: Galactic Sector ZZ9 Plural Z Alpha

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od JenDAG »

Dobra zprava,
vim o tom, ze ji vojaci pred lety prodavali, ale netusil jsem, ze je v provozu.
Vanleer
Příspěvky: 12
Registrován: 15.06.2015 9:31
Pohlaví: muž

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Vanleer »

jj moc o tom lidi neví,ale fungují. Pro veřejnoust otevřeli teď na jaře. Starou vojenskou si pamatuju. Byla na 300m a byla hodně do kopce. Nový majitel to nechal buldozerem srovnat a převíšení není zdaleka už tak jako dřív. Všude je teď písek a tak si tam můžeš kdekoliv blbnout i za deště a nemáš boty jako přeskáče. Navíc dodělali i zázemí. Stavy jsou na betonovém podkladě a pod stříškou. Takže tam vesele chrápu za puškohledem. Jediný co mě zarazilo, že museli instalovat kamery, neb jim tam někdo chodil střílet mimo otevíračky tak aby nebyl průšvih. Přecijen je to na odlehlém místě a na živou duši tam člověk skoro nenatrefí, ale kolem vede turistická cesta. Jezdím tam teď docela pravidelně a za mě naprostá spokojenost. Občas je tahle střelnice vidět na videu od tuším HardTask, kteří tam jedou kurzy s puškama. Tak mrkněte. Jinak když tam někdo bude chtít jet, doporučuju ozvat se přes tel. panu správci a domluvit se dopředu...je to lepší. Jinak jestli tam je 1 osoba nebo 10 není pro ně rozdíl. Ochotně otevřou i jednomu střelci.
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Chorche »

to je dobrá zpráva, tam si asi udělam brzo vejlet ;)
PetrNovak72
Příspěvky: 156
Registrován: 05.04.2015 14:05

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od PetrNovak72 »

nenašel jsem na webu nějaké možnosti nastřelení zbraně - mají třeba k zapůjčení stolici? bavíme se o nějaké 6,5x55 kvedlačcce např...

mám to cestou s novou zbraní, tak proč to nenastřelit tam?..
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od viktor »

kasli na stolici, ven si starej spacak ne zrovana moc nastouchany obalu a mas to. :D
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
laaada79
Příspěvky: 1
Registrován: 12.08.2016 7:06
Pohlaví: muž

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od laaada79 »

tunelová střelnice Brno-Soběšice ( "jen" 50m a 100m ) viz http://www.strelnicelysice.cz/strelnice-brno-2/
"...střelnice je určena pro klidovou střelbu jednotlivými ranami..."

je to střelnice vybudovaná pro nastřelování loveckých zbraní a se současným provozovatelem zpřístupněná i pro širší veřejnost
u terčů jsou kamery a u každého stavu monitor na kterém jsou vidět zásahy

stav je potřeba si předem zarezervovat protože jsou tam jen dva a tím pádem je tam ale i víc klidu :)
rezervace se provádí telefonem, emailem, nebo přes rezervační systém na těch stránkách
provozní doba úterý, čtvrtky, neděle

vstupné za osobu 200,-/h
věřte tomu že na poměry v Brně (kde se jinak platí například v Triggru 250,-/30min nebo třeba v AWIWu 13kč/1min) je to věru levné ;)

...k disouzici je i střelecký vak a nastřelovací stolice
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Chorche »

mě by už iritovala jen ta podmínka "pro klidovou střelbu jednotlivými ranami... " Za dvě kila za hodinu nudy...
Strelec45
VIP
Příspěvky: 1187
Registrován: 17.02.2013 9:59
Pohlaví: muž

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Strelec45 »

No a ty střílíš dávkou? Já myslím, že klidně jednotlivými stačí, tedy co ukazováček stačí. :mrgreen:
Všeliké to kvaltování, toliko pro hovado vhodné jest.
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Chorche »

no voni to vobávám se myslej poněkut jinak. Uš sem se s timle přístupem setkal gdesi v jižních čechách. Pěkná střelnice to byla, ale střílet si moch frekvencí muškety...
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od the.marek »

Přesně jak říká Chorche, taky znám většinu takovejch střelnic, kde musí být jen mířená střelba a mezi jednotlivými výstřely několika vteřinové intervaly skrz hluk, člověk dá double tap a už mu správce klepe na rameno... :puke
Nikdy nenaser šest chlapů, když máš jen pětiranný revolver ...
Uživatelský avatar
Pahrb
Příspěvky: 690
Registrován: 29.06.2015 18:35
Pohlaví: muž

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Pahrb »

S opakovackou tam mit problem nebudu :lol:
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Chorche »

s opakovačkou na 50-100m nuda...
Uživatelský avatar
Lala
Příspěvky: 88
Registrován: 11.07.2014 17:54

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Lala »

Nuda je doma u TV, tohle je OK, a ještě ušetříš za patróny, pěkně v klidu... ;)
= Si vis pacem, para bellum =
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Václaf »

Jenže Chorcháč nechce šetřit patrony,chce kropit :rofl :hand Jedině si udělat vlastní,ne na povrchu,to by přes zeminu nemuselo být slyšet a na svém pozemku...
Čechy čechům !!!!!
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Chorche »

pod zemí mě taky střílet nebaví :)
Uživatelský avatar
Millefolium
Příspěvky: 4
Registrován: 14.08.2016 0:33
Pohlaví: muž

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Millefolium »

Ahoj, my si s kamarádem začali pronajímat tutu: http://www.alfashooting.cz/strelnice.html. A jako super, jen jsme tam zatím byli jen jednou :) Je to venkovní 50m a 100m, Plzeň-jih, asi 15km od Přeštic. Jsou tam stojany a oceloví paňácové (jen na pistole), jinak vše s sebou. Tak kdyby se někdo z okolí chtěl přidat, můžem si tam tak aspoň jednou do měsíce vymýšlet nějaká proklatě zajímavá cvičeníčka a rozmělníme dvouhodinový pronájem do více lidu.
Uživatelský avatar
Zarozak
Příspěvky: 758
Registrován: 07.05.2017 12:29
Bydliště: Za Rohem

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Zarozak »

Zdar
Nevíte o nějaké venkovní střelnici na dlouhé na Ostravsku,Opavsku?Co ta Stará Bělá,funguje to tam už bez omezení ráže nebo puškové jsou pasé??
Odpovědět