Kde NEnakupovat!

Obranné spreje, pasti, improvizace, atd. Ale také vše o ukládání zbraní, netradičních zbraních a všeobecně o zbraních.
Odpovědět
cipis
Příspěvky: 4842
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od cipis »

Ta komunikace se Zlatou puškou nějak vázne, když jsem před 2 lety chtěl pár tisíc malorážkových nábojů, tak pohoda. Pak jedna dodávka samopaláku také v pohodě. Ale loni na podzim už mi na poptávku vůbec neodpověděl :(
hausnumero
Příspěvky: 176
Registrován: 13.06.2013 22:11
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od hausnumero »

gravedigger píše:Jestli má prodejce koule, tak ti nechá kus z další dodávky za původní cenu
Jenže on ty koule nemá....
hausnumero
Příspěvky: 176
Registrován: 13.06.2013 22:11
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od hausnumero »

cipis píše:Ta komunikace se Zlatou puškou nějak vázne, když jsem před 2 lety chtěl pár tisíc malorážkových nábojů, tak pohoda. Pak jedna dodávka samopaláku také v pohodě. Ale loni na podzim už mi na poptávku vůbec neodpověděl :(
Poslední dobou (asi půl roku) je u Zlaté pušky problém s komunikací. Na maily neodpovídá, telefony celé dny nebere.... Pistole, která je u něj v obchodě zakoupena před měsícem, není dosud zaregistrovaná, jelikož napřed něměla platnou tormentaci, i když ji prodával s údajně platnou, a po opětovném předání po reklamaci ji v registru dodnes neodhlásil. Takové problémy s nákupem zbraně jsem ještě nikde jinde nezažil... Někdy mi připadá, že zákazníci jsou pro Nezhybu obtížným hmyzem....
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8789
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Fabulous »

Nenakupovat je dobré nyní u ZS. Podle rojení Policie okolo je moudřejší svého vysněného kalacha raději oželet. Zatím.

http://pardubice.idnes.cz/policie-dosta ... zpravy_msv
Uživatelský avatar
SharKhan
Příspěvky: 520
Registrován: 28.02.2012 1:10

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od SharKhan »

Aj zlá reklama je reklama :idea:

Na Slovensku pre zmenu sa niekomu znepáčili expanzy

http://videoarchiv.markiza.sk/video/tel ... zne-noviny

časť "Zbrane pre teroristov"
hausnumero
Příspěvky: 176
Registrován: 13.06.2013 22:11
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od hausnumero »

Však také Zlatá puška je převážně prodejcem zboží Zeleného sportu, tedy Multiagra Slatina.
Uživatelský avatar
hrd
Příspěvky: 1391
Registrován: 14.04.2014 11:05

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od hrd »

nějak tam nevidím souvislost - pokud jde o ZS, tak jestli jde prorazit policejní kordor a dostat se do prodejny, klidně bych si vysněného kalacha koupil, nevím, proč by i případný nález tajemných palet Semtexu měl vést k tomu, že mi někdo bude brát tam koupenou zbraň?
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od bacil »

Nechybí náhodou naší armádě munice, protože ji někdo daroval do zahraničí? Kde jinak vzít a nekrást, že?
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8789
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Fabulous »

hrd píše:nějak tam nevidím souvislost - pokud jde o ZS, tak jestli jde prorazit policejní kordor a dostat se do prodejny, klidně bych si vysněného kalacha koupil, nevím, proč by i případný nález tajemných palet Semtexu měl vést k tomu, že mi někdo bude brát tam koupenou zbraň?
Pokud u ZS naleznou pochybení a oni ho již v nějaké míře našli, tak se mohou nimrat i v prodaných zbraních. A zajistit je pro účely vyšetřování. Viz. případ Řehák, kde většinu zajištěných zbraní dodnes nevrátili...

A bez ohledu na bezúhonnost případného kupujícího, je zkrátka "politická" nerozvážnost tam na sebe právě nyní upozorňovat.
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od bacil »

Já bych řekl, že opravdu je na tom úmyslně něco špatně, cituji ze stránek ZS http://www.zelenysport.cz/?vstoupit
Třicet policistů a dnes už tři speciálně vycvičení psi, celý den hledalo ve třech našich objektech devět palet semtexu, u kterých náš pan hejtman nedávno osobně stál. A nic. Zítra zbývají už jen poslední dva objekty a potom asi bude muset voličům-poplatníkům něco vysvětlit. Možná si třeba jen spletl Slatinu s Rybitvím.
Rudolf Martin st.

Máme na první pololetí letošního roku potvrzeno 5 kamionů původní sovětské munice
7,62x25mm, na dlouhou dobu tak skončí období obtížné dostupnosti a snížené kvality
tohoto střeliva.
Uživatelský avatar
lagardere
Příspěvky: 402
Registrován: 28.02.2015 17:40
Pohlaví: muž
Bydliště: Pardubice

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od lagardere »

Koho opravdu nemůžu doporučit, je Macháček z Českých Budějovic:

1. Zájem o pušku Mauser 98k – na můj dotaz, v jakém je stavu lauf – prý nádherný a nestřílený, lesklý. Mám to k němu 200km. Po příjezdu mě čekal naprosto nevyčištěný lauf, který mě korozi od komory po ústí. Zbytečně najeto 400km.
2. O dva roky později měl jinou pušku M98K za zajímavou cenu. Na můj dotaz, za je kompletně sčíslovaná, tak prý ano, do posledního šroubku. Po příjezdu jsem zjistil, že je sčíslovaná pouze z časti. Prý co bych čekal za tuto cenu. Takže opět 400km zbytečně.
3. Byl jsem nepoučitelný. Chtěl jsem si vybrat P08. Na můj dotaz, zda mu nevadí, že přijedu blízko zavírací doby a že to mám daleko Tak to mu nevadí, je na to zvyklý. Toto jsem si ověřil ještě těsně před odjezdem. Po příjezdu mě řekl, že na mě nemá moc času, že musí zavřít a že mě ukáže jenom něco. Takže opět 400km vyhozených.

Macháčka už nikdy, i kdyby to měl zlatý a zadarmo. Po těchto třech pokusech a 1200 zbytečných kilometrů jsem z Macháčka naprosto vyléčený. Jo a připravte si peníze za rukavice, když si u něj nic nekoupíte.

U Brýmový jsem byl ve středu a OK. V pohodě vyndali zbraň a nechali je otlapkat. Asi měli svůj den.
Vae victis. Molón labe!
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Chorche »

naco ty rukavice ? :)
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od bacil »

aby to neotlapkal?
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
Uživatelský avatar
lagardere
Příspěvky: 402
Registrován: 28.02.2015 17:40
Pohlaví: muž
Bydliště: Pardubice

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od lagardere »

Chorche píše:naco ty rukavice ? :)
Protože lidský pot je velmi agresivní a zbraň by mohla začít reznout. Při příchodu vyfasuješ bavlněné rukavice, které se platí, když si nic nevybereš. Ale ty zbraně v nich neuvěřitelně kloužou.
Vae victis. Molón labe!
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Chorche »

:lol: tak s timle postupem sem se nikdy nikde nesetkal. Naštěstí. Páč bych prodejce poslal asi do řitě... Mě se ruce nepotěj když šaham na kvér. A jestli ten kvér začne reznout po tom co na něj šáhnu, tak ho určitě nekoupím :lol:
Já nosim kelteka v kapse u kalhot, kde je vystavenej asi tak 100x víc potu než šáhnutí rukou a nic nerezne. A to je brynýr místama slezlej na kost...
prof. Orfanik
Příspěvky: 369
Registrován: 16.05.2013 7:51

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od prof. Orfanik »

Nikdy se mi ruce nepotily víc, než je norma běžné populace, ale "rukavice do tanečních" si si beru do obchodu(ů)
se zbraněmi a střelivem vždy. Kvituje snad někdo s povděkem, když mu na střelnici parta ochechlí jeho železo?
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8789
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Fabulous »

Rukavice? To slyším poprvé v životě. Pokud má prodejce obavy o kvér, není přece problém to přelíznout mastným hadrem?
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Chorche »

profesore, já teda kvér pučim na střelnici bez rukavic bez problémů, nedělam z toho žádnou vědu. Kvér kerej by vokysnul po vošahání bych si nepořídil. Páč nevim co by udělal po vystřelení... :lol:
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od MRAK »

prima kluci, resite prakticke veci a to se mi libi, ale ve vlakne "Kde nenakupovat" problem potu a koroze zbrani uz nikdo nikdy v budoucnu nenajde, takze by to chtelo dal rozebirat jinde, ju?
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Chorche »

no dyť NEnakupovat tam kde ti vnucujou rukavice :lol:
Odpovědět