Kde NEnakupovat!

Obranné spreje, pasti, improvizace, atd. Ale také vše o ukládání zbraní, netradičních zbraních a všeobecně o zbraních.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Václaf »

Nojo,ale vždyť se s tím tahat nemusí. Zastavěj mi přímo před brankou,zazvoněj a tahej se ty...s čp zatím problémy nemám
Čechy čechům !!!!!
Butch
Příspěvky: 774
Registrován: 28.11.2014 19:21

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Butch »

Ona to dělá i s dopisama.
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Chorche »

moc dopisů = nevejde se jí to do rvhp = nechce se jí s tim tahat
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Baca »

Musim sa ospravedlnit pani Teremovej. Presiel som si aj ine europske obchody a nasiel som ceny musketovych zapaliek hodne blizke tej cene ktoru mi zauctovala ona :-(
Prežiť !!!
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od the.marek »

Trošku OT, nicméně hodím to sem.

Také jste si všimli, jak podražili v řádech tisíců zbraně z USA?

SW, Ruger, Colt atd... Skokově o řádově cca 3 - 4 tisíce.
A bylo mi řečeno, že lepší už to nebude, proto pokud máte na něco z tohoto sortimentu zálusk, tak bych být vámi moc neváhal a využil ještě starých skladových zásob ;-)
Nikdy nenaser šest chlapů, když máš jen pětiranný revolver ...
krvfx
VIP
Příspěvky: 1617
Registrován: 15.08.2013 9:25
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od krvfx »

Poděkuj ČNB a panu Singerovi za to, jak tu naši měnu krásně devalvují.
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od the.marek »

Přesně tak...
Nikdy nenaser šest chlapů, když máš jen pětiranný revolver ...
tvierdochlebov
Příspěvky: 6
Registrován: 09.06.2015 17:49
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od tvierdochlebov »

no podobné problémy na severu čech teda nemám.

v liberci jak tipsport aréna, tak armyarms v pohodě prodejny nestěžuji si. personál ochotný a vstřícný. no a v železném brodě puškař Prášek velice šikovný.
Uživatelský avatar
MouseSentinel
Příspěvky: 55
Registrován: 25.05.2014 10:15
Pohlaví: muž
Bydliště: ČB

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od MouseSentinel »

Nevím jestli to tu už bylo, ale podělil bych se zkušenostmi s obchody z Budějovic.
Diana v český ulici. Celkem dobrý ceny, celkem dobrý výběr ze 'surplus' zbraní, když už něco skladem má, ale prodavač většinou velká slibotechna. Jako když jsem si přes něj objednal z BVSky Norinco CQA1, tak přišlo asi do týdne. Ale když jsem si pak u něj objednával Barnauly .223, tak jsem se jich nedočkal. Asi měsíc jsem tam pravidelně chodil a pravidelně jsem slýchal, že dodávka je už na cestě, že tu bude zítra, pozítří a podobně... Dokonce na mě zkoušel, že dodávka je už tady v ČB, že po obědě to bude a když, jsem tedy za několik hodin přišel znova, vyrukoval na mě s tím, že zásobování ty náboje stihlo prodat cestou do ČB. Takže koupím tam jen, když tam mají něco skladem, ale už nemám odvahu si tam cokoliv objednávat . Takže nakonec jsem kupoval Barnauly jinde, dráž, ale měl jsem je :D A nebere karty. Což je pro člověka, který hotovost už skoro nevede, velké mínus. Na druhou stranu, ale když nakupujete pravidelně, ale nemá problém něco z ceny ubrat, což se taky počítá :)
STV arms vedle měšťáků. Můj oblíbený obchod. Prodavač vstřícnost sama. Ukáže, předvede, poradí. Prostě bomba. Když si u něj něco objednám, během krátké doby to má na krámě. A bere karty.
Šubrt u Budvaru. Spíš lovecký obchod, takže tam moc nechodím. Ale ochota taky velká.
Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 22
Registrován: 24.09.2014 10:50
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od ilicz »

MouseSentinel píše:A nebere karty. Což je pro člověka, který hotovost už skoro nevede, velké mínus.
Osobně jsem nepotkal mnoho zbraňových obchodů, kde by se dalo platit kartou.
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od herman »

V Ostravě např (nad 300 Kč) http://www.ZBRANEOSTRAVA.cz, v Opavě BOIS http://www.zbraneamysliveckepotreby.cz/, tam platím kartou stabilně. Tedy za zboží, za puškařské práce ne.
Až v pekle nebude volného místa, pak mrtví budou bloudit po zemi.
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Baca »

Neviete niekto - BVS Praha maju celozavodnu dovolenku ???
Prežiť !!!
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Baca »

Maju celozavodnu do 30.08. :-(
Prežiť !!!
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Baca »

Musel som reklamovat mojho Vorteka. Zavada - druha diera na montaz optiky (railu) od kohuta odrvatana skrz. Diera je v podstate v tretej stvrtine dnoveho srobu, teda tam, kde je dno prachovej komory v dnovom srobe. Pocas strelby a cistenia cez dieru vyteka mazivo a cistice prostriedky. Reklamacia zaslana v polovici augusta.


P. Skala z BVS - pristup velmi dobry. Popisal so mu zavadu mailom, odoslal pusku. Bohuzial som si vtedy nevsimol, ze maju celozavodku. Hned po dovolenke sa mi ozval, stihol pusku vyzdvihnut na poste. Zavadu si pozrel a oznacil za VAZNU. Komunikoval s vyrobcom, ktory prevrtanu hlaven v mieste kde zacina komora dnoveho srobu oznacil za vec, ktora je v PORIADKU a reklamaciu neprijal. P. Skala mi poslal PDF od ardesy. Naprik tomu suhlasil s vymenou za inu pusku, alebo ze mi vrati peniaze. Cakalo sa na dodavku zo spanielska. Bohuzial Vortek v dodavke nebol. Po dohode s majitelom Zbranezlin, prebehol cely cirkus tak, ze z BVS poslali moje peniaze priamo na ucet do Zlina a do tyzdna som mal novy Vortek doma. Samozrejme zasa prevrtana hlaven v mieste prveho srobu na uchytenie optiky. Je to ale v mieste ZA dnovym srobom, mimo zatazenia tlakom, takze predpokladam, ze to uz problemy robit nebude. Musim vyzdvihnut ochotu BVS, ktori mi okrem ceny za pusku vratili aj POSTOVNE, co nie je ani nahodou beznym sposobom u akehokolvek predajcu. Takze som necakane napriek odmietnutej reklamacii u vyrobcu obstal tak, ze ma cvely proces nic nestal. :) BVS mal v tomto pripade vynikajuci pristup :-)
Prežiť !!!
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od kregan »

Jestli je to takovej ten drobnější pán, tak ten byl vždycky hodně ochotnej. Nejmenovaní jiní pražští prodejci by si mohli vzít příklad.
Čím víc víš, tím míň neseš.
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Baca »

Netusim ako vyzera. Vsetko sa dialo cez mail na dialku :-)
Prežiť !!!
cipis
Příspěvky: 4845
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od cipis »

Rozhodně nedoporučuji http://www.kobercovyraj.cz/

Víc jak tři týdny objednaný a zaplacený koberec, na webu dodání do týdne. Telefon mi po týdnu vzala jednou jedna paní, co se slíbila ozvat zpátky, že je ve skladu, no nezavolala, po mailu nakonec odpověď, že příští týden, pak zase týden nic, opět marná volání na čísla, pak jsem odchytl asi vedoucího, že jsou ženské někde na cestě a že mám zavolat, tak volám dva dny a nic a ten vedoucí už telefon típl a další nic ...
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Chorche »

chtěls vodnýst nenápadně nákou mrtvolu ? :shock:
cipis
Příspěvky: 4845
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od cipis »

Ne, chtěl jsem se přestěhovat! A teď nemůžu, protože nebudu tahat nábytek sem tam :(
A poslat je jen tak do prdele taky nemohu, protože jsem chytře zaplatil dopředu :(
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od kregan »

Já si u Alfatactical objednal (a zaplatil) 20.11. a taky nic. Naštěstí je s nimi poměrně dobrá komunikace. Jen "dodavatel zatím nedodal".
Čím víc víš, tím míň neseš.
Odpovědět