Kde NEnakupovat!

Obranné spreje, pasti, improvizace, atd. Ale také vše o ukládání zbraní, netradičních zbraních a všeobecně o zbraních.
Odpovědět
cipis
Příspěvky: 4843
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od cipis »

Což se u těch koberců říct nedá :( To mě štve ze všeho nejvíc, kdyby alespoň komunikovali a sdělili reálný pravdivý termín, tak se tomu holt přizpůsobím. Takhle nevím, jestli to třeba náhodou ještě nedovezou dnes odpoledne/večer, příští týden nebo po Novém roce ... Problém není to, že někdo něco nestihl, nezvládl atd., ale v tom, že se ani neobtěžuje omluvit a dát vědět.
Uživatelský avatar
Lachtan
Příspěvky: 264
Registrován: 29.04.2013 23:15

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Lachtan »

kregan píše:Já si u Alfatactical objednal (a zaplatil) 20.11. a taky nic. Naštěstí je s nimi poměrně dobrá komunikace. Jen "dodavatel zatím nedodal".
Jo takovouhle zkušenost jsem měl s AT vloni také - objednáno přes net, zaplaceno převodem, osobně vyzvedáváno, ale nekompletní...
Nicméně to okamžitě řešili a po dohodě obratem vrátili prachy (to podstatné dodaly), takže já osobně nemám problém u nich dále nakupovat.
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od kregan »

Mě zboží dorazilo 3.3.2016 (ano, putovalo 103 dní oproti na webu uváděných 20ti). I tak jsem rád, že dokázali dodat, to, co sem potřeboval a za solidní cenu.

Poslední dobou je to asi standard. Taktický pero z Číny ke mě šlo 40 dní a branářsví Béďa už mi dva týdny slibuje dodání kožených doplňků.
Čím víc víš, tím míň neseš.
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Chorche »

103 dní ? to putovalo z Pluta ?
Cep
Příspěvky: 1706
Registrován: 09.04.2015 11:22
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Cep »

Standard asi ne. Při poslední objednávce z Číny mi napsali, že budou expedovat po novoročních prázdninách - 7 dní. Ale po tom, co přišlo avízo, že bylo expedováno, to bylo za 8 dní ve schránce. Docela mi spadla čelist..
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Chorche »

dyš vobjednáváte z číny, nesmíte brát "free shiping", páč to chodí opravdu dlouho, 20-40 dní. Chce to připlatit trochu za leteckou poštu s tracking numerem. Pak je to tu cobydup (tejden-14 dní).
Uživatelský avatar
des
Příspěvky: 766
Registrován: 14.11.2012 20:29
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od des »

nevím z jakej číny bereš, ale z aliexpressu mám cez 90% free shipping a štandardne to chodí tak týžden až dva.
najdlhšie som čakal na bundu 40 dní. už si ale nepamatám či to bolo free alebo s nejakým malým poštovným.
najkratšie 5dní zadarmo.

to že to je free shipping neznamená že to sem číňan pošle na velblúdovi ;)
tracking number je štandard aj pri free ship. občas sa stane že tam číňan napíše nejaké nezmyselné číslo, ale nejakú súvislost s poštovným som nenašiel.

tolko moja skromná skúsenost 8-)
nemóže íst karta furt...
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Chorche »

vobjednávam všude možně (vč. aliexpresu) a free shipping věčinou strašně dlouho leží v celních skladech v některym z přístavů, protože to nemá prioritu pro poslání. Dřív (dokud lidi tolik nevobjednávali) tak to chodilo celkem rychle, ale dneska si počkáš. Proto řikam lepší si připlatit pár korun za tracking number páč to tak dlouho neleží.
Uživatelský avatar
des
Příspěvky: 766
Registrován: 14.11.2012 20:29
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od des »

za tracking number sa predsa nijako nepripláca, to dostaneš automaticky.
k tomu jak to bolo dřív a jak dneska- minulý týžden chlapcovi došli nejaké hračky. trvalo to desat dní, free shipping.
zrovna včera boli pri nákupe cez aplikáciu z mobilu hodne výrazné zlavy, tak sme zas objednávali nejaké chujoviny. skoro všetko zas free shipping, dve veci s poštovným. potom napíšem jak dlho to išlo. typujem že tu do d och týždnov bude všetko.

ked ti to tak dlho chodí, tak má možno číňan vašu republiku na najakom blackliste. alebo možno len teba :mrgreen:
nemóže íst karta furt...
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Chorche »

tracking number dostaneš ne automaticky ale jen k dražšímu poštovnýmu (věčinou ne chinapost, ale třeba singpost, EMS, HKpost atd.). Jako může se stát že nákej čínan nabídne free shipping vč. tracking nambru ale neni to obvyklý. Teď je vokurková sezona tak to možná chodí rychlejc.
Uživatelský avatar
wWoll
Příspěvky: 15
Registrován: 05.02.2016 20:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Chomutov

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od wWoll »

Abychom se vrátili zpátky k tématu...

BVS.CZ - Bez negativních zkušeností, chlapi tam jsou děsně ukecaní, ale pomohou, poradí, zkonzultují. Absolutně bez problémů. Mají velký sortiment náhradních dílů na vše možné (a skoro nemožné) :yes

CZUB Opletalova - Bez negativních zkušeností, pomohou, poradí, člověk nečeká. Vybíral jsem u nich novou pistoli (P-09), dlouhé rozhodování, dlouhé konzultace, ale nikdy špatné jednání. Absolutně bez problémů. :yes

Zbraně Liberec - Bez negativních zkušeností, p. Chudoba je člověk na svém místě, pomůže, poradí, dobrý servis, jednání. Absolutně bez problémů. :yes

Zbraně Brymová - Bez negativních zkušeností, jen člověk musí vědět co chce. Trochu "studený, neosobní přístup". Chodím pro náboje, dobré ceny. :yes

Zelený sport - Bez negativních problémů, nákup i komunikace (konzultace) vždy probíhala bezvadně. :yes

Daveguns - Bez problémů, pánové pomohou, poradí, oprava (výměna součástky na počkání). Doporučuji. :yes

Parabellum-shop - Bez negativních zkušeností, nákup i komunikace (reklamační řízení vadného zásobníku) naprosto bez problémů. :yes

Nimrod Chomutov - Bez problémů, milý prodejce, pomůže, poradí, zkonzultuje, absolutně bez problémů. :yes

Jedinou negativní zkušenost jsem měl před lety s Bearekou - její počátky. Od té doby jsem tam nenakupoval. Takže současný stav nemohu posuzovat.

Tolik mé zkušenosti s našimi prodejci. :nod
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od herman »

Takže asi obrátím téma, po dnešním nákupu SKS doporučím kde nakupovat.
Přišel jsem do prodejny s tím, že si jdu pro po netu zakoupeného simonova. Prodávající mi hned řekl, že jsem již od něj kdysi něco kupoval. Pravda, je to již asi 10 let, ale pamatoval si mně. Dostal jsem vybrat ze tří kusů. Pak mi nabídnul nějaké součástky pro sa vz 58, fakt byly levné. Bohužel, na AKM neměl nic. Ale nabídl mi MOLOT MA 9mm Luger ( AK47semi), musím přiznat, že mi to celkem do ruky sedlo.
Prostě chci říci, naprosto pohodový a znalý prodavač, či snad majitel. Poradil, pokecal a když jsem viděl vůkol ten arsenál, nějak jsem litoval že nejsem milionář.
Až v pekle nebude volného místa, pak mrtví budou bloudit po zemi.
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od herman »

Až v pekle nebude volného místa, pak mrtví budou bloudit po zemi.
Uživatelský avatar
des
Příspěvky: 766
Registrován: 14.11.2012 20:29
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od des »

des píše:za tracking number sa predsa nijako nepripláca, to dostaneš automaticky.
k tomu jak to bolo dřív a jak dneska- minulý týžden chlapcovi došli nejaké hračky. trvalo to desat dní, free shipping.
zrovna včera boli pri nákupe cez aplikáciu z mobilu hodne výrazné zlavy, tak sme zas objednávali nejaké chujoviny. skoro všetko zas free shipping, dve veci s poštovným. potom napíšem jak dlho to išlo. typujem že tu do d och týždnov bude všetko.

ked ti to tak dlho chodí, tak má možno číňan vašu republiku na najakom blackliste. alebo možno len teba :mrgreen:
tak prvý balíček je doma. free shipping. skoro dva týždne.
keby to náhodou niekoho zaujímalo... :angel
nemóže íst karta furt...
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Chorche »

no holt to máte z ázie blíš :mrgreen:
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1480
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od DanBlack »

des píše:za tracking number sa predsa nijako nepripláca...
Tracking number v ceně je třeba na DX.com až od nějakých 15USD. :ugeek:
Jinak se za něj platí.
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Cep
Příspěvky: 1706
Registrován: 09.04.2015 11:22
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Cep »

Na gearbest se normálně taky připlácí - za pojištění, tracking number
archandel22
Příspěvky: 132
Registrován: 07.09.2014 9:57

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od archandel22 »

Vcera volam k Brymove jestli maji v sobotu otevreno, odpoved ze samozrejme ano, tak rano vyjedu z olomouce a ejhle zavreno, nikde zadny listek pro nemoc zavreno, prijdu hned ap, tak volam na cisla uvedena na internetovych strankach a jediny kdo se mnou komunikuje je zaznamnik a protoze se mi to nestalo poprve tak i kdyby tam pusky davali zadarmo tam uz me neuvidi.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od dracekvo »

Já nedoporučuju
idea-nabytek(tecka)cz
Potřeboval sem nějakou policovou skříň, tak sem si objednal tu nejlevnější Policová skříň 5923 buk.
V kice nebo scontu jsem taky vždy sáhnul po levnějších variantách a vždy v pohodě. Ale tady to přišlo a téměř každá součást obouchaná, dveře nalomený. Tak sem to reklamoval, obchodu i přes telefonickou urgenci obchod se uráčil odpovědět asi až za tejden s tím že mi pošle dveře nové. Tak sem zvědavej.
Mezitím jsem tu skříň postavil a vůbec nic tam nepasuje. Nic na sebe nesedí, takže támhle kousek přečuhuje, támhle kousek nevychází, police uvnitř jsou malé, takže je tam mezi stěnou mezera a největší fór je, že když prázdnou skříň otevřu, tak se převáží směrem dopředu, protože má zadní stěnu jen z nějakého jakoby papíru. To i ty sconta mají zadní stěnu aspoň z sololitu.
No prostě parodie na nabytek.
Kdybych se bejval před objednávkou kouknul na hodnocení obchodu na heurece, tak bych to nikdy neobjednal.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Serža »

já jsem si nakonec do novýho bytu nechal nábytek vyrobit na míru
bylo to jen o málo dražší, než Ikea (asi o 15%), ovšem je to na míru, kvalita úplně jinde a nábytek mi za ty prachy přivezli a sestavili....
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Odpovědět