Kde NEnakupovat!

Obranné spreje, pasti, improvizace, atd. Ale také vše o ukládání zbraní, netradičních zbraních a všeobecně o zbraních.
Odpovědět
Mirda.85
Příspěvky: 84
Registrován: 21.12.2014 1:19

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Mirda.85 »

Zde na foru jsem objevil firmu Czech Ammunition, kde ji všichni chválili, a líbilo se mi, že náboje i rozvážejí, tak jsem se rozhodl u nich nějaké náboje objednat.

Nejdříve jsem jim dne 29.08.2021 napsal email s dotazem na zápalky, neodpověděli až do současnosti, tak jsem dne 02.09.2021 objednal alespoň náboje za cca 13.500,- Kč, vše mělo být skladem. Okamžitě přišel email o přijetí objednávky, ale od té doby nic. Dne 10.09.2021 jsem jim psal dotaz ke stavu objednávky a opět žádná odpověď.

Máte někdo podobné zkušenosti? Má ještě cenu čekat nebo mám objednat jinde?
sonor
Příspěvky: 40
Registrován: 20.07.2021 13:20

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od sonor »

já od nich beru běžně a nikdy se mi nestalo, že by nedodal. Normálně mu zavolej, ten pán je dost vytíženej rozvozem. Mohl zapomenout, má toho dost.
cipis
Příspěvky: 4833
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od cipis »

3x zapomenout ...
vrbodol
Příspěvky: 633
Registrován: 14.07.2012 21:08

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od vrbodol »

Dělaj to po práci, tak se asi chybička vloudila.
Mirda.85
Příspěvky: 84
Registrován: 21.12.2014 1:19

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Mirda.85 »

Tak 15.09.2021 se ozvali s omluvou, že reagují až tak pozdě s tím, že se ještě pokoušejí sehnat všechny objednané náboje po různých skladech, a mají něco přislíbeno s tím, že s dostupností hodně zboží je nyní problém. Zboží přislíbili dodat ještě tento týden. Následně v sobotu 18.09.2021 volali a dnes, tedy 19.09.2021, zboží dodali, kromě jedněch náboru .22 LR, ty nebyly. V důsledku tedy vše dobře dopadlo a jsem spokojený, jen ta komunikace byla horší. Chápu, že možná nemají moc čas komunikovat, ale když pak nevíte co se děje, tak není nejlepší.
xgordon
Příspěvky: 642
Registrován: 10.08.2020 0:14

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od xgordon »

S eshopom https://www.t-12.cz/ nemam dobre skusenosti. Jedna polozka nezodpovedala parametrom, tak som im ju vratil a chcem vratit peniaze.

Na maily, telefonaty neodpovedaju, zasielka sa neda dorucit na sidlo ich firmy. Posta pise v systeme, ze 2x neuspesny pokus o dorucenie - oznamenie.

Takze momentalne nemam peniaze ani tovar. A to postovne je v dnesnej dobe masaker. Cez dva republiky hore dole a 8eur prec.
Hagen
Příspěvky: 1305
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Hagen »

Tak jsem si objednal u Falco Holsters nylonové pouzdro na revolver.
Vzhledem k tomu, že šlo o Taurus Raging Hunter .460 SW který neznají, zaslal jsem jim (jak požadovali) fotografii s přiloženými pravítky, a navíc pro jistotu délku, výšku,šířku revolveru, délku, výšku, šířku hlavně, délku, šířku válce,...aby zkušení zaměstnanci pouzdro zhotovili.
Po 10. týdnech pouzdro přišlo.
Přílohy
T-1.jpg
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4499
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Serža »

vida
s Falcem nemám problém, mám od nich "služební" na G19 (snížený závěs), OWB hybrid na Kahr PM45 (to je lahůdka) a teď ještě koženné IWB taky na toho Kahra...jo a malou ledvinku s pádlem taky na Kahra :-)
všechno super
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Irving
Příspěvky: 9
Registrován: 01.09.2020 13:41

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Irving »

Taky mi udelali zmetkove pouzdro, ale nasledna reklamace probehla pomerne rychle a bez problemu. Stacilo poslat fotky spolu se zbrani. Zmetek jsem jim zpatky posilat nemusel. Nove pouzdro bylo jiz OK.
Hagen
Příspěvky: 1305
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Hagen »

Serža píše: 04.04.2023 10:59 vida
s Falcem nemám problém, mám od nich "služební" na G19 (snížený závěs), OWB hybrid na Kahr PM45 (to je lahůdka) a teď ještě koženné IWB taky na toho Kahra...jo a malou ledvinku s pádlem taky na Kahra :-)
všechno super
Pouzdra na zbraně které znají, a mají od nich "kopyta" jsou luxusní.
Ale problém je u zbraní které neznají. Přestože tvrdí, že není problém po zaslání fotografie s měřítkem pouzdro vyrobit (a to jsem jim ten revolver navíc z vlastní iniciativy změřil ze všech stran a úhlů) tak tam je to katastrofa.
To pouzdro co mi poslali krásně sedí na 6palcový revolver v ráži .38/.357
Na revolver v ráži .460 SW Magnum je to přeci jen úplně jiná liga.
Jen pro srovnání velikostí (nechci tvrdit, že to neznáš, nebo si to neumíš představit ;) )
posílám foto 7.raného 4palcového Tauruse v ráži .357Magnum, a 5palcového tauruse v ráži .460SW Magnum.
Přílohy
T.T-1.jpg
Uživatelský avatar
Fenring
Příspěvky: 135
Registrován: 14.01.2012 11:33

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Fenring »

Dvě negativní zkušenosti s obchodem MWARMS.CZ . Zásobníky "Skladem" mi byly odeslány až po 10 dnech. Na předem osobně domluvený a zaplacený rozvoz zbraně 30km od Opavy jsem čekal a urgoval 3dny oproti osobní domluvě. Tři dny jsem seděl doma a byl jsem ignorován - emaily neodpovídá, telefony vytípává. Takový přístup k zákazníkovi jsem dlouho nezažil. Počáteční nadšení z nové specializované prodejny rychle opadlo.
Uživatelský avatar
Piston
Příspěvky: 311
Registrován: 13.08.2016 21:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Slezsko

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Piston »

Teď jsem po dlouhé době nakupoval u Strobla. Sortiment mají bezva, ale ten zbytek… Platit přímo kartou se nedá, transakci musí někdo zkontrolovat osobně a poslat link na zaplacení (středověk neskončil, středověk trvá), a výběr dopravce mezi Českou poštou a (myslím) DPD je jako vybrat si mezi zlomeninou nohy a ruky. Zase tam dlouho nic nekoupím.
Odpovědět