Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hdm
Příspěvky: 1004
Registrován: 01.08.2012 15:12
Bydliště: Orlické hory

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Hdm »

dnešní lahůdka:
přišla mi kamera do auta z druhé reklamace a nečekaně .... nefunguje. Nějak nevím jestli se smát nebo brečet :-S
Uživatelský avatar
Milli
Příspěvky: 344
Registrován: 28.12.2011 22:52
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha, Znojmo

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Milli »

Dobrý večer Rozpadlíci,

tento týden jsem se flákal po Šumavě, abych nezapomněl, jak vypadá sníh.
Na závěr jsem si šel na večeři do hotelu Šumava in na Kvildě, odkud Vám posílám tento snímek plus doprovodný text v pouzdře nad zbraní a pár sněhových náladovek i s jelení stopou.
Mp40.jpg
Jeleni stopa.jpg
Cedule.JPG
Les.jpg
Hezký zbytek dne
Joe Azbest
Příspěvky: 921
Registrován: 11.02.2014 10:56

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Joe Azbest »

Tak si tak jedu ráno do práce na kole a těsně jsem se vyhnul uprostřed města havárii a kolizi s letadlem MIG 21. Prostě ho tam o půlnoci postavili na chodník, trochu do stínu, a to jsem teda nečekal. A to jsem si myslel , že mě nemúže při cestě do práce nic překvapit :D
http://www.rozhlas.cz/zpravy/technika/_ ... u--1449592
Reno
Příspěvky: 398
Registrován: 04.12.2012 18:12
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Reno »

Milli píše:...

Obrázek

...
Á, kultovní filmová klasika! :P

Galapetr! Dej sem ty housle! :twisted:
Reiser
Rozpadlík
Příspěvky: 422
Registrován: 03.04.2012 11:40
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Reiser »

Nešťastná náhoda tomu chtěla, že jsem dnes bohužel opět musel zavítat na jednu z poboček České pošty. Nechápu kdo vymýšlí rozvržení služeb u jednotlivých přepážek, ale abych poslal balík musel jsem vystát frontu u jediné přepážky z celé pobočky, kde je možné podat balík s tím, že přede mnou ženská donesla pytlík s drobnejma snad z celýho Brna, který jí tam začali přepočítávat, borec co šel zaplatit snad nějaký inkaso, natěšená důchodkyně s žádostí o vydání zákaznické karty, kterou tam s ní 10min přepisovali do počítače, aby jí nakonec řekli, že žádost nemůžou zpracovat, protože tam nemá vyplněnej email, což je povinná položka. Pak babce dalších 5min marně vysvětlovali co je to email. Po ní šel borec, kterýmu neměli jak vrátit, protože překvapivě... Česká pošta nemá peníze na vrácení. Když jsem konečně došel na řadu, zjistil jsem že máňu za přepážkou není skoro vidět přes záplavu časopisů, stíracích losů a podobných sraček. Pochopitelně by mě překvapilo, kdyby dokázali tak triviální věc jako je poslat balík neposrat. Takže když po mě ta milá paní chtěla podruhé vyplnit podací lístek, protože na tom prvním si nepřečetla, že chci balík pojistit došla mi trpělivost a nechal jsem jí ho vyplnit za mě. Což samozřejmě nešlo vyřídit slušně a zase jsem se musel nasrat... Tahle firma potřebuje privatizaci jako pedofil dětský hřiště. Přitom by stačilo i tak málo jako udělat specializované přepážky na jednu nebo dvě věci. Tu vietnamskou tržnici co tam mají za sklem jsem radši nekomentoval.
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Terminated Account »

Mě když uvidí na naší poště, tak už mi osazenstvo jednohlasně sděluje. "Bohužel pane, růži pro své děti a ženu si zde stále vystřelit nemůžete, ale pracujeme na tom. Omluvte naší přetrvávající nekomplexnost.".
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od viktor »

jsem si prave docpal cerstve zakopenej bagl MOLLE 2 samejma zbytecnostma ( ponevatz zitra nebudu mit moc casu ) a na vikend mizim do lesa.. tak jsem zvedavej jak se to ponese je to neco jineho nez alice..
viktor
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od viktor »

skorpik supr, take jsem ho mel :D
zkus tohle, jestli si pravak ( pro levaka obracene ) tak pravou pazbicku jako normalne, levou dlani palcem dolu sevri vyklopenou operku, pest leve ruky kterou drzis tu pazbicku si dej normalne do praveho ramene. Loket leve ruky smeruje primo dopredu. Zapesti prave ruky kterou drzis zbran za pazbicku pritiskni k loktu leve ruky. a) Uvidis perfektne na miridla b) je to pekne stabilni c) dobre se tak strili jak jednotlive tak i jinak: jak to naucit strilet i jinak je jednoduche a prijdes na to rychle sam, jen by bylo fajn sehnat zpomalovac jinak je to desnej fofr
blabopreji
viktor
Uživatelský avatar
jolky palky
Příspěvky: 384
Registrován: 12.12.2014 21:56
Bydliště: KH kraj

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od jolky palky »

Tak jsem se dneska při kontrole vybavení a zásob docela dost dodrbal....
Vzhledem k tomu, že ze me na 2x vytahli raka, tak jsem doživotně nucen se saturovat medikamenty.
Prášky mají cca roka něco expiraci od data výroby. Dneska jsem se bavil s lékařem o tom jestli má smysl to syslit a užívat v době PA i třeba po záruce. A že prý to nejde, že ta účinná látka prostě degraduje.....Takže pochybuju, že někdo pro mě někdo bude na koleni vyrábět prášky. Prášky dojdou a já budu časem kaput..... :ne .
Tak mě nějak nic nebavi. Musím si o tom pokecat s nějakým chemikem. :sad
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Václaf »

Ve starém římě se poslové špatných zpráv házeli lvům,drž se :hand
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od bacil »

jolky - viz topic megaaskorbická léčba zde http://rozpad.cz/forum/viewtopic.php?f=20&t=1848
projdi si všecky odkazy.

Onen tajemný liposomální vit C je kilo jedlé sody na 3 kila vit C, to 1:10 do vody a udělat emulzi s lecitinem nebo olivovým olejem v malé ultrazvukové čističce (kup si na to novou, stojí pětikilo).

Mě zdechnul notebook už před týdnem, dneska měl být opravený, no a co myslíte? Není, už v něm vyměnili 3 nové desky a všecky byly vadné. Spiknulo se křemíkové peklo, ale jak tak pozoruji okolí, není to jenom u mně, něco divného se poslední dobou děje s technikou. Samozřejmě tuším kde je v tomto případě problém - notebook je po záruce, již nevyráběný model, na skladě mají hromadu X-let vyrobených desek kdovíjak skladovaných, bezolovnatá technologie, teploty pod 13°C a "tin whiskers" pracují proti nám. http://www.tinwhisker.us/

Pokud archivujete do PA elektroniku, tak jedině vyrobenou před rokem 2006. Jak podotknul syn, "ekologická" elektronika se brzy ekologicky rozkládá.
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od herman »

Dnes jsem byl poprvé konečně prubnout svůj tokarev TT-C. Bohužel, hned první výstřel, blbý náboj, střela v hlavni, seklá celá pistole na pojistném ozubu. :head :head
Podotýkám, žádná vojenská ocipovaná munice, ale sériová výroba SaB. (pravda, cca 10 let stará, ale uchovávaná ve standardních podmínkách) Prostě den na ......... :envy
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4366
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od bivoj »

bacil píše:...Mě zdechnul notebook už před týdnem...
V komoře mám starý NTB, ještě 386!!! Display s neuvěřitelným rozlišením 640x480, úžasných 256 odstínů šedi. I přes své stáří (cca >20 let) pořád funguje a funguje. Už ho samozřejmě na nic nepoužívám, ale když mám nostalgickou chvilku, tak ho nakopnu a pokochám se DOSem, případně Windows 3.1 ;-)
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
cipis
Příspěvky: 4848
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cipis »

Začni vybírat vstupné, ať se chodí dívat na něco o 206 odstínů šedi víc :D
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1482
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DanBlack »

Test podpisu... :ugeek:
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Uživatelský avatar
malajizva
Příspěvky: 853
Registrován: 14.10.2014 20:46

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od malajizva »

:lol: no konečně v zeleném sportu našli ten semtex: :yes
http://www.zelenysport.cz/
Foedum inceptu, foedum exitu.
Quis autem custodiat ipsos custodes?
Uživatelský avatar
jolky palky
Příspěvky: 384
Registrován: 12.12.2014 21:56
Bydliště: KH kraj

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od jolky palky »

So: dřevo, dřevo, dřevo
Ne: dřevo, dřevo dřevo, metaxa 7 stars.

Dřevo na topení uděláno, dřevo na uzení přerovnáno, fošny a prkna odkorněny.... :yes
„Nestřílejte, vždyť jsou tady lidi!“
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Baca »

Neznaboh !!!! Pracovat v nedelu !!! Ako sa natrapili a este sa natrapia kdeaki s ukrizovanym mozgom, aby sa nedela svatila.

Este ze si to zakoncil tym lahodnym bozskym napojom :-D
Prežiť !!!
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Jason »

tak tenhle vikend taky pracovne - po praci prace na dreve :D zasoba ale pekne doplnena takze spokojenost
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od kregan »

A já byl naštvanej, že mě nevzali s sebou...
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... atech.html
I když konkrétně jednoho z nich sundavaj z hor minimálně po třetí.
Čím víc víš, tím míň neseš.
Odpovědět