Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1484
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DanBlack »

Tak jsem dneska potkal nástroj pro skrytý dohled, model 2016...
Co mě překvapilo - oni ten "stop panel" maj i v němčině! :o
(Asi to přepínaj podle RZ, lustrovali nějaký DDRáky.)
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Skimpy
Příspěvky: 19
Registrován: 17.02.2014 19:14
Pohlaví: žena

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Skimpy »

Dneska dopoledne jsem jel od Hlucina do Ostravy a v jednom miste kousek pred vjezdem do Ovy, na polni ceste sedeli tri mladi cernosi a ctvrty kdesi sel. Nechci byt paranoidni, ale neco mi to pripomina...
Butch
Příspěvky: 783
Registrován: 28.11.2014 19:21

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Butch »

Tak já jsem si dnes dal poprvé překážkový závod (Steel Run) na 10km, super zkušenost i zážitek a hlavně správný rozpadlický trenink :D
Uživatelský avatar
malajizva
Příspěvky: 855
Registrován: 14.10.2014 20:46

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od malajizva »

pokud jsi měl na zádech 30kg bágl, v ruce pušku a sebou 3 děti, tak jo :) :yes
Foedum inceptu, foedum exitu.
Quis autem custodiat ipsos custodes?
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Bill Masen »

Dnes je to na prd, mám za sebou 1000 kilometrů v autě. Včera to ještě byla paráda. Spousta lidí řekne, že Chorvatsko je nudný. Byl jsem u paní, která se do Chorvatska vdala v roce 1970. Chorvati jsou praví Rozpadlíci. Život je tam levnej, sklízejí třikrát do roku. Cmoudi tam nejsou, mají ještě zkušenosti s Boňákama. Pro mě destinace, kam bych asi utíkal.
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od herman »

Jak bylo dnes? No, zajel jsem si do Vyškova a jedna z mosinek změnila majitele. Už je u mne doma. Bohužel, nestihl jsem ji zaregistrovat, takže o víkendu ji neprovětrám.
http://rozpad.cz/forum/viewtopic.php?f=35&t=5198
Až v pekle nebude volného místa, pak mrtví budou bloudit po zemi.
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od herman »

Dneska jsem ji byl zaregistrovat. Celkem mne překvapilo, že policajtka kontrolovala i celkový stav zbraně (vývrt, vůli závěru atd). je to normální? Protože se mi to ještě nestalo, pravda poslední zbraň kterou jsem nekoupil přímo z obchodu byl revolver grand, který mi věnoval otec před více než rokem. A ten si policajt prohlížel fest, ale s tím, že si jej chce prohlídnout, protože je to krásná zbraň a hrál si s ním asi 1/4 hodiny. Prostě bylo vidět, že se mu líbí.
Až v pekle nebude volného místa, pak mrtví budou bloudit po zemi.
cipis
Příspěvky: 4850
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cipis »

Jistěže to kontrolují, mají to tam v popisu. A obzvlášť staré zbraně ...
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od herman »

No, když jsem na jaře registroval SKS45, tak to nekontrolovali a to byla starší než tento mosin. Pravda, byla koupená přímo z prodejny zbraní a ne již evidovaná od soukromníka. to samé s TT33, rok výroby 1945, také koupená přes partnera ZS. Takže žádné rozebírání zbraně a kontrola stavu se nekonala.
Tedy jedině u výše zmíněného případu z registrací revolveru Grand, ale jak jsem psal, tam se jednalo o zjevný zájem konkrétního člověka o tento revolver. Jak říkal, takovou krásnou zbraň vám závidím.
Až v pekle nebude volného místa, pak mrtví budou bloudit po zemi.
Uživatelský avatar
MPSMacek
Příspěvky: 109
Registrován: 03.09.2014 20:21
Pohlaví: muž
Bydliště: Středočech

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od MPSMacek »

Tak jsem dneska konečně vyřešil poražení 2 beránků, pro uvedení do situace - řezník, co mi to dělal umřel, další co to měl dělat si předevčírem usek kus prstu a nakonec mi pomohl jeden starej dědula, ale prej příště si to budu dělat už sám... takže mi to aslepoň pěkně vysvětlil a ukázal a i jsem si to vyzkloušel... takže snad už umím stáhnout vyvrhnout a rozbourat jehně a kdybych třeba srazil srnku, tak je to taky vcajku, neb je to to samý... za tři roky slušnej posun od blé...má se dostknout masa po zpracování... je až neuvěřitelný, jak dnešní společnost udělá v hlavě blok, že zviřátka jsou jen na mazlení a maso roste v prodejně, jen hodit na pánev. By mě zajímalo, kolik lidí by se stalo radši vegetariánem, než aby něco zabili a zpracovali...
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

http://zpravy.idnes.cz/svedci-staromest ... _krimi_bse

Meli fakt stesti, ze je tam nekdo ozbrojenej nesejmul. Hodne blbej vtip.
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Pepasnek
Příspěvky: 54
Registrován: 03.10.2014 22:19
Pohlaví: muž
Bydliště: Bílý Újezd

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Pepasnek »

No,já jsem strávil pět hodin škrábáním kůže divočáka kterou jsem si včera neprozřetelně za mluvil na rodinné oslavě. Asi něco dělám špatně, na netu to má každý vycineno za dvacet minut. :rofl
Raději litovat toho co jsem udělal než toho co jsem neudělal
Uživatelský avatar
Count
VIP
Příspěvky: 875
Registrován: 20.05.2015 19:11
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Count »

Rád bych navrhnul stávajícího CEO Lidlu, pana Svena Seidela, na titul "Čestný rozpadlík". Děkuji za skládací pilku a doplnění oblečení krizových zavazadel ze současné akce.

A taky mám radost, protože se mi podařilo zprovoznit starou My Day vojenskou svítilnu, co jsem dostal od táty. Škoda jen, že nefunguje výsuv zeleného filtru.
Lepší hrůzný konec, než hrůza bez konce.
Uživatelský avatar
jirka911
Příspěvky: 127
Registrován: 14.12.2014 17:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od jirka911 »

Ty jsi mi připomněl, že mi manželka zapomněla koupit pilku. Tak už to napravila :-)
Uživatelský avatar
J-e-n-n-y
VIP
Příspěvky: 872
Registrován: 26.03.2015 8:56
Pohlaví: žena
Bydliště: Novojičínsko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od J-e-n-n-y »

Dnes jsme nasbírali košík hub a kyblík ostružin, plus mám ke zpracování jen pro dnešek asi 20 kg jablek, tak jdu na to ;)
Kdo je připraven, není překvapen.
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Václaf »

Já jsem celý víkend betonoval podklady u švagra na chatě v Deštném,pak si přivezl od něho fůru otav na čtyřmetrovém vozíku dom na dosušení a poté svažel již nasušené svoje otavy pod střechu. Zítra ještě od souseda,ale dnes už jen :beer a ráno zase do práce. Jinak čupr rozpadlíci,chemický záchod na hrázi u rybníka bez zástěn,ale za to solární sprcha a řízky nám dovezla tchýně,takže vlastně na pohodu víkend
Čechy čechům !!!!!
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od herman »

No, já dnes uvedl v rozpaky snad všechny na směně. Vzal jsem vzorek redestilátu etanolu a vzorek byl modrý asi jako okena. Pak jsme zjistili, že se do destilace dostaly silice z heřmánku, kterí destilují při stejné teplotě jako líh. Ale stejně, nikdo to nečekal.
Až v pekle nebude volného místa, pak mrtví budou bloudit po zemi.
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od the.marek »

Tak jsem konecne dostal zenu na strelnici. Kvery ji absolutne nic nerikaji, tak to byla docela sranda... :-D.

Nicmene je videt opravdu diametralni rozdil mezi strelcem (byt sporadickym) a nekym, kdo to ma v ruce poprve nebo opravdu jednou za uherskej rok.

Takove to: "A tohle dam do ruky manzelce, kdyz bude potreba." je opravdu usmevna, pokud alespon kondicne nestrili nebo neni vylozene talent a hned napoprve to nenasype do cernyho nebo alespon do terce. V praxi to bude vypadat bez nadsazky tak, ze absolutne nic netrefi a v horsim pripade se postreli nebo rovnou zastreli :-D.

Uz podruhe me to utvrdilo v tom, ze lide, kteri nemaji ke zbranim vztah (vicemene ti, kteri nemaji zbrojak nebo nestrili) jsou v 90% kontraproduktivni a nebezpecni.
Nikdy nenaser šest chlapů, když máš jen pětiranný revolver ...
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od kregan »

Byl jsem na setkání širší rodiny a prastrejda mi vyprávěl, jak muj praděda legionář navozil plnou půdu prvoválečnejch zbraní. Když pak komunisti zavedli přísný sankce za přechovávání zbraní, všechny je tajně naházely do základů Jižní spojky :head
Čím víc víš, tím míň neseš.
Uživatelský avatar
malajizva
Příspěvky: 855
Registrován: 14.10.2014 20:46

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od malajizva »

dneska přišel :)
Taktický monokulár Vortex Solo 8x36 RT
Přílohy
WP_20160902_11_54_54_Pro.jpg
Foedum inceptu, foedum exitu.
Quis autem custodiat ipsos custodes?
Odpovědět