Vtipy (bez politiky!)

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8795
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od Fabulous »

krvfx
VIP
Příspěvky: 1617
Registrován: 15.08.2013 9:25
Pohlaví: muž

Re: Vtipy

Příspěvek od krvfx »

Jo, tyhle konspirace mám rád. Problém je, že oddělovací čáry a šestka jsou dva různé "znaky". To mě dost mrzí, protože bych měl strašně rád na čemkoliv tři šestky:)
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8795
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od Fabulous »

No a pokud se tyto potraviny s vypáleným ďábelským cejchem konzumují, tak při vyměšování způsobují chorobu zvanou Ďáblova prdel. Je to lepší než originální mexické burrito!
Stenny
VIP
Příspěvky: 728
Registrován: 12.05.2012 13:22

Re: Vtipy

Příspěvek od Stenny »

Na ten web "aluska.org" chodím, když se potřebuju pobavit. Satanské čárové kódy, dutá Země, spiknutí šest půlek...
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4375
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Vtipy

Příspěvek od bivoj »

Já se někdy celkem dost divím, jak lidstvo vůbec mohlo dokázat spoustu technicky dokonalých a složitých věcí (urychlovače, jaderné elektrárny, proudová letadla, satelity a dobývání kosmu všeobecně) když je mezi námi tak obrovská skupina idiotů a debilů (to jsou prosím medicínské výrazy - idiocie a debilita), kteří dokáží věřit tak neuvěřitelně hloupým pičovinám, jako je např. ten článek o čárovém kódu... I když je pravda, že ti, co takovýmto věcem (a např chemtrails ap.) věří, tak nikdy nic užitečného či prospěšného nevymysleli a že by zkonstruovali jaderný reaktor a proudový motor... No, oni ani nedokážou pochopit elementární fyzikální a chemické znalosti, které jsou teprve nutné k pochopení základní funkce těchto věcí...
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Vtipy

Příspěvek od Lyster »

Tak ne že by jsem byl zastáncem konspiračních teorií (i když třeba 11.září mi asi už nikdo nevymluví :lol: ), ale některá smysl dávají. Neříkám že věřím v chemtrails. Ale co se týče ovlivňování myšlení pomocí chemie (drog.) V tom žádnou utopii nevidím. Ale jak říkám, neberu teď přímo chemtrails. Nedávalo by mi to totiž smysl. Protože by se "práškovali" i ti, co v tom mají prsty. To už vidím větší smysl ve fluorování vody a přidávání flouru do zubní pasty. Čemuž taky nevěřím, ale i tak by to dávalo větší smysl, než chemtrails.
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4375
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Vtipy

Příspěvek od bivoj »

Lyster píše:...některá smysl dávají...
...Nedávalo by mi to totiž smysl...
A to je ten hlavní problém - jestli se řídíš pouze tím co tobě dává nebo nedává smysl, bez absolutní znalosti věci samotné a jejich principů, tak to už je jen "dojmologie". Například ti, kdo dobře znají konstrukci a funkci proudového motoru a chápou chemické a fyzikální jevy, díky nimž ten motor vůbec funguje a pracuje, tak nemusí přemýšlet o "smyslu" kondenzačních stop za motorem, ale VĚDÍ, proč a jak tyto stopy vznikají.

A to je ten zásadní rozdíl - VĚDĚT versus "SI MYSLET". Pěkně to vystihuje jedno známé rčení, že "Myslet znamená hovno vědět". Ti co o věci nic neví si můžou myslet (pokud jsou dost hloupí) jakékoliv konspirační teorie. Ovšem pravda je jen ta, že o věci samotné ve skutečnosti většinou neví vůbec NIC.
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
JOBU
Příspěvky: 1829
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Vtipy

Příspěvek od JOBU »

Bivoj - a to vieš,alebo si len myslíš,že vieš? :D
krvfx
VIP
Příspěvky: 1617
Registrován: 15.08.2013 9:25
Pohlaví: muž

Re: Vtipy

Příspěvek od krvfx »

Však víš - vím, že nic nevím:)
Uživatelský avatar
Venet
Příspěvky: 1122
Registrován: 12.01.2011 22:48

Re: Vtipy

Příspěvek od Venet »

Bivoj, to že sa "práškuje" je bohužiaľ pravda. Mám to od pilota medzinárodnej dopravy. Otázka je skôr čo je v tom prášku? A ako často sa práškuje. (zmena počasia? :? )
Cogito, ergo armatum sum.
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3473
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Vtipy

Příspěvek od Hohepa »

Bivoj mám pocit že si Lysterův příspěvek nečetl pozorně a moc si ho nepochopil :chuckle

zkráceně chemtrails = ...Nedávalo by mi to totiž smysl - by se "práškovali" i ti, co v tom mají prsty

fluorizace vody = ... vidím větší smysl, Čemuž taky nevěřím, ale i tak by to dávalo větší smysl, než chemtrails.

Takže polopaticky ten chemtrails totálně zamítá a Ty ho peskuješ že v něj věří :rofl
Uživatelský avatar
EyeOfTheDragon
Příspěvky: 100
Registrován: 19.07.2017 13:00
Pohlaví: muž
Bydliště: Severní Čechy - Taková malá díra :-)

Re: Vtipy

Příspěvek od EyeOfTheDragon »

Víte, co uviděla Sněhurka, když si její princ sundal kalhoty???
???
Osmého trpaslíka.
:)
Pozor, ta chlupatá koule umí kousat. ;-)
首先我很弱然後狼給了我力量,她讓我成為一個男人。
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4375
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Vtipy

Příspěvek od bivoj »

Hohepa píše:Bivoj mám pocit že si Lysterův příspěvek nečetl pozorně a moc si ho nepochopil...
Ale jo, pochopil jsem ho dobře - jen jsem chtěl zdůraznit, že dávat důraz na to, co si někdo jen myslí (domnívá se) bez totální znalosti věci je prostě dojmologie. Např. jak si rakušáci kupují do zásuvek "udělátka", která jim do bytu/domu nepouštějí "jadernou elektřinu", přitom o elektřině vědí jen to, že kope a leckdy ani to...

Stejně tak jako názory - je to pravda, říkal mě to ten a ten! A ten to sakra musí vědět, protože je pilot/letecký mechanik/dispečer atp... (Argumentum ad verecundiam - dovolávání se autority, je velmi častý argumentační klam). JJ, taky jsem kdysi v hospodě jednomu duchem prostšímu kamarádovi z mokré čtvrti jednou navalil do hlavy spoustu klínů. Jinak poslední letadlo, které u nás něco práškovalo, byl Z-37... ;)
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Vtipy

Příspěvek od devlop »

no není to tak dávno, co se slovo cikán mohlo psát oficiálně, navíc, systém chápal, že za 7 cikánů ve třídě prostě musí být příplatek :D a dnes? povinná inkluze bez příplatku, bo to by byl rasismus

Obrázek
krvfx
VIP
Příspěvky: 1617
Registrován: 15.08.2013 9:25
Pohlaví: muž

Re: Vtipy

Příspěvek od krvfx »

Četl jsem, že Američané experimentovali s různými způsoby, jak kondenzační stopu minimalizovat u stealth letadel a jeden ze způsobů byl rozprašování jakési chemikálie, něco jako mletý vápenec nebo tak - zkrátka něco víceméně inertního. Takže ta legenda o chemtrails má nějaký reálný základ... akorát cílem je přesný opak:)

Pokud vím, tak tu kondenzační stopu řeší pomocí varovných senzorů a změny výšky...ale je to pořád docela tajné, tak je okolo toho hodně spekulací.
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Vtipy

Příspěvek od viktor »

Nicotinick píše:Sice sranda, ale ....
Když jsem kdysi blahé paměti na téma zahozených pušek žertoval s jedním kapitánem francouzské armády, suše polknul a s neskonalou elegancí odvětil: " Ano, my jsme alespoň z té pušky vystřelili a pak ji zahodili do bláta. Byli ovšem tací, kteří ty pušky předali Němcům naolejované a seřazené ve stojanech ve skladech, pěkně i se seznamy výrobních čísel. A pro jistotu jim ještě vyrobili pár desítek tisíc dalších."

To jsem pak suše polknul já.... ;)
polykat si nemusel, stacilo jedno slovo a byl by ticho a to Mnichov... :-)
je hodne věci které se dejou a není znam motiv napr ekostvaci ( strana zelenych a duha ) a sumava..
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Calvin
Příspěvky: 21
Registrován: 14.07.2015 10:35

Re: Vtipy

Příspěvek od Calvin »

Zdravím všechny,
jsme pořád ještě ve vlákně vtipy? Anebo je tato debata o chemtrails jen tak rafinovaný vtip, že jsem ho nepochopil? :lol:
Nuwara
Příspěvky: 553
Registrován: 17.02.2012 11:07
Pohlaví: muž

Re: Vtipy

Příspěvek od Nuwara »

Kellner se chlubí Babišovi: „Poslední kšeft mi vydělal tolik, že si můžu koupit celé Česko."
Babiš se ohradí: „Ale já ho nepredávám!“
„Náhoda nepomůže tomu, kdo si nepomůže sám.“
Sofoklés
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4513
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od Serža »

:D
evropská-unie.jpg
evropská-unie.jpg (95.67 KiB) Zobrazeno 14920 x
:-x
DJm8uRCXcAAatiH.jpg
DJm8uRCXcAAatiH.jpg (98.06 KiB) Zobrazeno 14913 x
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Vtipy

Příspěvek od devlop »

Obrázek
Odpovědět