Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Jason
Sponzor serveru
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Jason »

Dneska jsem se povenoval pozemku, dosazel jsem nejake stromky z terasy, ktere jsem mel v kvetinacich a cekove jsem to tam zazimovaval.

Odpoledne jsem se zastavil na cca dve hodiny v Tescu a nakupoval jsem. Celkove tri plne kosiky - jeden ciste drogerka - nekolik desitek past na zuby, cca 200 mydel atd. Dalsi veci pro deti - plenky atd a treti trvanlive potraviny. Proste zasoba pro spravneho rozpadlika na pul roku. A muzu rict ze mi popravde ukapla slza dojetim, kdyz jsem to zaparkoval pred lidma z oblastni charity, kteri tady organizovali Potravinovou sbirku a videl jsem jejich reakce. Doufam ze tim udelam radost a pomuzu lidem kteri to opravdu potrebuji..
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Bill Masen
Editor

Příspěvek od Bill Masen »

Tak hlavně si udělal pěknej kšeft tomu Tescu. 😎
Matěj

Příspěvek od Matěj »

Měl bych dotaz, není to úplně zásadní, tak to nebudu dávat nikam jinam, stalo se mi to včera, tak se to sem možná hodí Třeba by někdo zde mohl poradit. Zjistil jsem na soukromém NTB, že při nabíjení dochází k samovolným, několik vteřin trvajícím výpadkům nabíjení (samozřejmě bez manipulace s kabelem). Jedná se mi o to, zda se jedná o reklamovatelnou závadu? NTB má cca měsíc do konce záruční doby. Předpokládám, že bude problém s baterií, která začala v poslední době odcházet (za cca 2 roky je samozřejmě po životnosti baterie). Nicméně, když je to v záruce, tak bych to reklamovat zkusil, navíc by to byla druhá reklamace zařízení, loni byl problém s jinou zavadou, která byla v rámci záruky opravena. Docela mě stve, že se jedná o celkem drahý NTB. Díky za radu.
proforma
VIP

Příspěvek od proforma »

Behem vikendu umreli 3 lidi, ktere jsem znala: doktor, co mi daval dohromady zada, jeho zena a kamaraduv pritel. Hadejte, na co... :-(
Nikdy neříkejte, že něco nejde. Dříve či později se totiž vždycky najde nějaký blbec, který to neví, a udělá to.
dr78
Sponzor serveru

Příspěvek od dr78 »

Matěj píše: 23.11.2020 8:11 Předpokládám, že bude problém s baterií, která začala v poslední době odcházet (za cca 2 roky je samozřejmě po životnosti baterie). Nicméně, když je to v záruce, tak bych to reklamovat zkusil ...
Musim te zklamat, ale na baterie byva obecne zaruka jen 6 mesicu, ikdyz na ostatni komponenty bude 2 roky. Alespon tak to vzdy bylo. Zkus to u prodejce, ale spise nepochodis. Zalezi co mas za model, ale baterka by nemela byt extra draha.
Matěj

Příspěvek od Matěj »

Dr78: Myslím si totéž, ale kdyby mi to vyměnili v rámci záruky, tak by mi to nevadilo. Nicméně si nejsem úplně jistý, jestli ro přerušované nabíjení je opravdu způsobené baterií. Adaptér se zdá ok po vyzkoušení v jiném ntb.
cipis
Sponzor serveru

Příspěvek od cipis »

Když jsi zkoušel ten adaptér na jiném, přehodil jsi i baterii, či jsi vyzkoušel i ten jiný adaptér na svém?

Na 90% je to baterie, už podle toho stáří. Nejspíš to dopadne tak, že si budeš muset koupit novou a až pak případně reklamovat notes.
Odpovědět