Nadstandard ve zdravotnictví

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Nadstandard ve zdravotnictví

Příspěvek od golem »

I v Čínské "lidové" republice se otevírá prostor pro nadstandard ve zdravotnictví: za příplatek pacient nezůstane v průběhu operace na sále sám. http://zpravy.idnes.cz/cinsky-pacient-z ... anicni_ipl
Uživatelský avatar
hanpari
Příspěvky: 776
Registrován: 15.01.2011 21:10
Pohlaví: muž
Bydliště: Velká Morava

Re: Nadstandard ve zdravotnictví

Příspěvek od hanpari »

Tyhle články mají zvláštní smysl. Přijde mi, že se snaží odvést pozornost od katastrofálního stavu našeho zdravotnictví. vždyť co se v něm dozvíme: V čínské nemocnici během operace hořelo. Ze článku nelze usoudit, jakým způsobem požár nemocnici ohrožoval a zda nebylo zapotřebí každé ruky, aby pomohla hasit.
V panujícím zmatku se pozapomnělo na operovaného pacienta. Jen mi není jasné, zda autoři článku mají dojem, že to by se v našem vyspělém zdravotnictví stát nemohlo nebo sakra co vlastně má tohle sdělení za přidanou hodnotu.

Všimněte si prosím té naprosté neuměřenosti. Čína je stát, který jistě stojí za to sledovat a měli bychom být informování co se tam děje. A teď se zamysleme nad tím, jaké vyslovené kraviny se dozvídáme. Tenhle článek je naprosto typický - a je škoda, že Čínané nepřinášejí stejně podstatné informace i o naší vyspělé zemi.

Už vidím ty titulky: Kráva utekla a zablokovala dopravu. Pět fanoušků Sparty se porvalo s deseti fanoušky Baníku. Rómové obětí diskriminace. Vyvěste vlajky Bulharska, pokud chcete podpořit lidská práva Rómů!

V každém případě nemám dojem, že by bylo nutné tyhle hovadiny dál šířit a ještě jim dělat reklamu.
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Nadstandard ve zdravotnictví

Příspěvek od Karlos »

Kdyz uvazim ze i u nas jsou schopni vyjmout zdravou ledvinu nebo amputovat nespravnou koncetinu a to v dobe kdy nehori a je takrikajic klid (ja vim nekdy je tam pekny frmol) tak bych si o tom co by se delo v pripade vypuknuti pozaru moc iluze nedelal...
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Nadstandard ve zdravotnictví

Příspěvek od golem »

Hanpari: že zrovna ty mluvíš o šíření hovadin... :o
Uživatelský avatar
hanpari
Příspěvky: 776
Registrován: 15.01.2011 21:10
Pohlaví: muž
Bydliště: Velká Morava

Re: Nadstandard ve zdravotnictví

Příspěvek od hanpari »

Tímhle tónem se tady nediskutuje! Trochu se nad sebou zamysli!

Když už mne chceš urážet, tak se alespoň namáhej uvést konkrétní příklady.
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Nadstandard ve zdravotnictví

Příspěvek od golem »

hanpari píše:Trochu se nad sebou zamysli!
Já myslím že tvůj tón je jasný.
hanpari píše:Když už mne chceš urážet
Urážet nechci nikoho, bez ohledu na to, co si myslím o jeho názorech.
Pouze jsem navázal na tvůj příspěvek a použil jsem z něho způsob jednání i konkrétní výraz.
Doufám že nepatříš do té menšiny, u které je metr jinak dlouhý tam a jinak zpátky.
hanpari píše:se alespoň namáhej uvést konkrétní příklady.
Opravdu jenom z nejčerstvější vzpomínky, bouračky z pohledu řidiče v Zajímavostech. Dál se tím prohrabovat nebudu, ono by to stejně nemělo smysl. Nemám úplně dobrý pocit z toho, jak se toto fórum, imho zásluhou několika málo agresivních a názorově dost ostře vyhraněných a netolerantních jedinců vyvíjí, mrzí mě to a nemám chuť k tomu přispívat.

Takže za mě: napiš klidně ještě svůj názor, já na to dál reagovat nebudu. Nemyslím si že je na nás někdo zvědavý a ani netrpím potřebou mít poslední slovo, on si stejně každý udělá obrázek sám.
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Nadstandard ve zdravotnictví

Příspěvek od golem »

A tak nakonec přece ještě jednou, ale jsem v tom nevinně, byl jsem uleknut jednou SZ. ;)
Soukromá zpráva:
hanpari píše:Z důvodu porušení pravidel vám bylo uděleno varování od administrátora nebo moderátora tohoto fóra.
Toto varování se týká příspěvků, který jste odeslali: http://rozpad.cz/forum/viewtopic.php?f=7&p=7008#p7008.
No to tedy potěš koště. :D
Proč v SZ, když je tu na to konkrétní téma?
A proč vůbec, není to tak trochu trapné, řešit zneužitím této cesty nedostatek argumentů?
Víš, Hanpari, dlouho jsem měl z tvých příspěvků a vyjádření pocit, že jsi bývalý komunistický politruk nebo něco podobného, ale teď nevím... tvůj přístup tomu na jednu stranu odpovídá, na druhou stranu bohužel vůbec není vlastní jenom těmto ..... A politruci byli snad cvičeni k lepší argumentaci...
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Nadstandard ve zdravotnictví

Příspěvek od Karlos »

Chlapy ja vim ze jsou tropicka vedra ale zkuste se trochu zchladit... diky :hand
Uživatelský avatar
hanpari
Příspěvky: 776
Registrován: 15.01.2011 21:10
Pohlaví: muž
Bydliště: Velká Morava

Re: Nadstandard ve zdravotnictví

Příspěvek od hanpari »

Golem: Omlouvám se, asi máš pravdu. Je pravda, že výraz hovadina jsem použil já jako první a tebe se to zřejmě dotklo. Na svou obhajobu jen dodám, že jsem tím nemyslel tebe, ale ten linkovaný článek (a všechny jemu podobné).
Varování jsem poslal, protože jsem měl (asi mylný) dojem, že převádíš celou diskuzi do osobní roviny.
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Nadstandard ve zdravotnictví

Příspěvek od alibaba »

Aby hanpari byl nejaky veliky komunista musel by byt nalezite stary, nebot na velke zvire by se mohl tak vypracovat ve 40 letech nejaky mladas byl u komunistu jen poskok ...uzitecny idiot.....jak rikal soudruh Lenin a je 20 let od revoluce a tak hanpari by musel byt tak 60 lety a to by mne rozcilovalo ,nebot by byl starsi ,nez ja!!!! :rofl :rofl :rofl
Odpovědět