Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od kregan »

Naskákalo jí to na ramenou a kolenou v sauně. Do několika hodin to zmizelo. V životě sem se s něčim podobnym nesetkal.
big bang
Příspěvky: 856
Registrován: 12.10.2012 10:45

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od big bang »

a štaflík by už hneď vyťahoval pílku :lol: a rezal a rezal :lol:
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od herman »

Dnes mám s manželkou výročí 28 let od svatby. Nevím, kdo to s kým dýl vydržel, ale jsme stále spolu. ;) :rofl
Naposledy upravil(a) herman dne 02.02.2014 13:21, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Václaf »

Tak to blahopřeji,my zatím 15 a z toho 11 papírově. Jinak dnes další přírůstky,aktuální stav jehňat 4 beránci a 4 offečky. :beer
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od herman »

Dnes šla z domu pistole A.T.C. Brno, ráže 6,35mm. ( :cry: ) Tímto jsem se dostal na stav 1 ks pistole vz.27, 1 ks pistole čz75 compact a 1ks čz 858 tactical. ¨
Takže teď můžu přemýšlet, co dál. Rozšířit arsenál (v merku je pumpička, PM makarov, opět pistole čz vz.52) Nebo prachy vrazit to vytunění tacticalu? Nebo snad nějakou opakovací kulovnici? Či saigu v brokové ráži? No, do května to snad vyřeším, to dostanu nějakou tu korunu za věrnost firmě. 15000 není moc, ale lepší než drátem do oka. :lol:
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od kregan »

Nebyl jste někdo včera na Odboru služeb pro zbraně a bezpečnostní materiál na Pankráci?
U jedný přepážky stál chlápek a zaujatě policajtovy líčil, jak se blížíme k velkýmu průšvihu a jak nastupuje totalita atd. Trochu sem policajta litoval, protože ke mě do kanceláře taky choděj lidi "z ulice" a když se začnou takhle vykecávat, tak mě akorát zdržujou od práce. Jaký bylo pak moje překvapení, když vzal policajt tužku a začal si zapisovat knížky, co mu chlápek doporučoval k nastudování. :shock:
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Karlos »

...a pak to celé i se složkou dotyčného předal BIS ;)
cipis
Příspěvky: 4849
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cipis »

Bych řekl, že někteří prošli kurzem asertivního chování :)
Uživatelský avatar
Evinka
VIP
Příspěvky: 285
Registrován: 06.09.2012 22:31
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Evinka »

Tak pánové na mě asi nikdo dnes nemá ... aneb jak se vše posere během pár minut... :evil:

X let dělám exkluzivně pro developerskou společnost asi třetí ve státě a dnes jsem se dozvěděla, že sice jsem bezchybná, výkon 100%, ale dostali bezkonkurenční nabídku na cenu, kterou neumím udělat ... a já od 1.3.jsem bez zakázek ...až na jednu, to aby mě nepodělali na 100%, ale jen na 99%..protože specialitu, kterou dělám ta firma neumí...
¨
Takže jsem dnes z hodiny na hodinu podělala život 20 zaměstnancům a dala jim výpovědi .. ve své podstatě jsem teď zaskočená a bez práce... do prkýnka, k čemu je, že člověk dělá co má, když nakonec nějaká dotovaná společnost přijde a vše je pryč....copak je fakt vše jen a jen o penězích

Asi bych se měla jít ožrat...jak říká Tina, hoď to na Rozpad, třeba se někdo ozve...tak to sem házím

Pokud bude někdo potřebovat bezpečnostní agenturu, byť třeba jako subdodávku neváhejte a ozvěte se...ústecký kraj...Praha a Česká Lípa s okolím ...

fakt novej rok jak vyšitej ...
Koniáš
Příspěvky: 705
Registrován: 27.11.2012 21:28
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Koniáš »

Drž se. Bude zase líp. Mně už několikrát nakopal osud do koulí (nebo možná jsem si naběhl já sám), ale ono se to poddá a zlepí se to. :F :beer :beer :beer

Koniáš
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8795
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fabulous »

Today is beautifull day.

http://youtu.be/9NKvF_zYyXI

Pěkné odpoledne na střelnici :)
image.jpg
cipis
Příspěvky: 4849
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cipis »

Na toho SIGa se budeme muset domluvit ... ;-)
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8795
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fabulous »

Kterého máš na mysli? ;)
image.jpg
cipis
Příspěvky: 4849
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cipis »

Áách ... to mi nedělej ...
Oba. Ale sympatičtější je mi ten nahoře 552/553, protože jsem na něj zvyklý z airsoftu.
Rozpadlík87
Rozpadlík
Příspěvky: 107
Registrován: 26.02.2012 12:45

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Rozpadlík87 »

Dnešek byl velmi pestrý. K nám na zahradu se dostaly 2 vlčáci od souseda. Z 15 slepic zůstala jenom 1. Dneska drobná nepříjemnost. Po kníku průser obřích rozměrů.
Fjord
VIP
Příspěvky: 797
Registrován: 05.07.2011 0:50

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fjord »

To byli asi ti samí, co nám před časem zadávili 14 králíků..jatka na zahradě :evil: Si klidně otevřeli tlapama západky..poliši nevyšetřili samo nic..byl to jen přestupek..byl sníh, tak se dalo jít po stopách, kdyby se jim chtělo..
Fox
Příspěvky: 11
Registrován: 10.02.2014 17:52

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fox »

Dnes zapojena a odzkoušena elektřina na chatě. Zvláštní pocit po třinácti letech při svíčkách. Ukončená jedna etapa budování. Další čekají.
surikata
Příspěvky: 394
Registrován: 08.10.2012 22:56

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od surikata »

No masa na 2 vlčácích je taky dost, třeba procvičit zásobování v PA :twisted: . Zedníci co měl otec na stavbě neváhali jed 20km pro dobře přejetého ovčáka
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od the.marek »

Bože, tak to už je fakt humus a prásáctví... Ale taky taková hovada znám... Tady to mě říct zedníci, tak si na ně hned udělám obrázek a mazaj z mýho baráku, pozemku jak namydlenej blesk... :punch
Uživatelský avatar
marish
VIP
Příspěvky: 654
Registrován: 12.01.2011 21:29
Bydliště: Liberec

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od marish »

Ty nejíš pesy?
Odpovědět