Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Baca »

Mam po podobnych skusenostiach auto nastavene tak, ze po 20km/h sa mi zamyka samo. Navyse nosim zo sebou kratku macetu :-D
Reiser
Rozpadlík
Příspěvky: 422
Registrován: 03.04.2012 11:40
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Reiser »

Ja mam pro tyhle pripady pridelanou pod volantem jednu levnejsi Moru, kterou bych obetoval pro pripad ze mi vykradou auto. Vzdycky mam teda u sebe minimalne jeden nuz, ale nez bych se k nemu pres pasy dostal mohlo by byt uz pozde. Premyslel jsem do budoucna i o nejakem drzaku na pistoli nekam do prostoru sedadla a rucni brzdy mirici kolmo dolu k podlaze.
Uživatelský avatar
sroub
Příspěvky: 264
Registrován: 05.08.2012 10:42
Bydliště: Poblíž Kladna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od sroub »

Kruci, a zrovna mě nikdo takhle přepadnout nezkusí. Ve svym transtu, přezdívanym pojízdnej kotec, vozim svejch pět psů, a takovej tučnej agresor nebo dva, by mi docela pomohli s krmenim :twisted:
Jinak, dnes sem opět děkoval alivemu za jeho zdrav. kurz, díky jeho výcviku sem byl už připravenej, nezmatkoval sem, a díky tomu muj druhej syn dneska přišel na svět relativně v pohodě. Má 52cm, váží 3190g a je nejkrásnější co sem kdy viděl

EDIT:
PS: podotýkám že sem jen zajišťoval péči, převoz do nemocnice a pomoc a oporu na sále a během dne, nerodil sem to sám se ženou někde v polích :D
To až příště :lol:
Uživatelský avatar
sroub
Příspěvky: 264
Registrován: 05.08.2012 10:42
Bydliště: Poblíž Kladna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od sroub »

Jo a ještě bych přidal historku z konce dne, když sem se dneska unavenej vracel domu z porodnice, najednou mi kleplo že je všude tma, nikde světla ani lamp, ani v domech.
První myšlenka byla že už to kníklo, EMP útok, Den poté, a tak. Takže naložit auto, a jet zachránit ženu do prahy do porodnice. Naštěstí mi bliklo že mi pořád hraje rádio a vedlejší ves svítí, tak sem se zas docela uklidnil. Ale už vim jak budu reagovat jestli to bude naostro :lol:
A teď se du odreagovat s tátou do hospody, sice při svíčkách, ale točej ;)
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Maximus »

Tož gratuluji k dalšímu potomkovi, ať vám dělá jen radost :beer
Uživatelský avatar
miculas
Rozpadlík
Příspěvky: 271
Registrován: 22.07.2012 19:15
Bydliště: Hanácké Athény

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od miculas »

cipis
Příspěvky: 4848
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cipis »

Tohle je sice krásné, ale pro naše legální použití zcela naprd. I v autě to musí být skrytě!
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1482
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DanBlack »

Střelba z auta...
http://archiv.aegisteam.cz/newindex.php ... sty&id=177
Co jsme však vyzkoušeli, byla střelba bez sluchátek. Vnímání střelby v malém uzavřeném prostoru je na tomto testu asi to nejzásadnější a může v reálu nepříjemně překvapit. Tlak plynů a hlavně zvukový efekt výstřelů je poměrně bolestivě vnímán a i když v podmínkách těžkého stresu (což jistě podobná situace je…) bude citlivost střelce snížená, stejně to není nic příjemného. Vychýlení střely z dráhy na kratší vzdálenost při průchodu čelním sklem není příliš velké, vzhledem ke skoro kolmému úhlu vstřelu. Dochází však často k deformaci střely.
Reiser
Rozpadlík
Příspěvky: 422
Registrován: 03.04.2012 11:40
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Reiser »


Presne neco takovyho jsem si predstavoval. Legalni / nelegalni.. primarni je funkce. Da se pres to neco prehodit nebo co ja vim.

@Sroub: gratuluju k potomkovi, at dela jenom radost ;)
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od the.marek »

Dnes při ranní procházce se psem jsem si všiml, že se koná jako každoročně burza vojenských věcí všeho druhu (hlavně tedy historických) na Dejvicích, v menze ČVUT.

Tak jsem se tam šel kouknout, celkem zajímavý, i když teda ceny astronomický. Moc se v těch starých věcech neorientuji, ale stejně bych řekl, že to tam bylo jako i židů. Řekl bych, že jsem tam viděl kopii nože Glock, měl to tam každý druhý prodejce po igelitkách cca za 6 stovek. Přišlo mi to úplně jako Glock, ale ta povrchovka jak nastříkaná sprejem, jinak úplný Glock. Vesměs skoro samé věci se slepicema, většina origo, ael plno stánků i s čínským šmukem a kopiemi všeho druhu.

Zajímavé bylo pozorovat ty sorty lidí od nácků, přes dědky komouše až po takové ty "když jdu na army burzu, tak musím být co nejvíc army, jako na frontu" :-D. Vtipné bylo také to, jak se tam sem tam někdo tak pokoutně snažil koupit načerno reálný kvér, nebo naopak.

Když pominu tu hromadu divných, nebo rusky mluvících a jiných lidí, neuvěřitelně přemrštěné ceny, tak na čumendu ujde, jinak ale nechápu, že tam jezdí lidé z celé ČR podle SPZ.

EDIT: Možná přesunout do Off topic tlachárny ;-).
Uživatelský avatar
PIPboy
Příspěvky: 169
Registrován: 14.09.2014 17:25
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od PIPboy »

sroub píše:Jo a ještě bych přidal historku z konce dne, když sem se dneska unavenej vracel domu z porodnice, najednou mi kleplo že je všude tma, nikde světla ani lamp, ani v domech.
První myšlenka byla že už to kníklo, EMP útok, Den poté, a tak. Takže naložit auto, a jet zachránit ženu do prahy do porodnice. Naštěstí mi bliklo že mi pořád hraje rádio a vedlejší ves svítí, tak sem se zas docela uklidnil. Ale už vim jak budu reagovat jestli to bude naostro :lol:
A teď se du odreagovat s tátou do hospody, sice při svíčkách, ale točej ;)
Tak, tak. Správného čecha nerozhodí ani když venku rostou atomové hřiby a hurikán mu odnáší střechu nad hlavou. Pravá apokalypsa pro něj začíná, až když přestanou točit pivo :-D

ps: nevím, jestli jsem to neměl vložit do vlákna "Situace vyžadující rychlou evakuaci" nebo "Jak poznáte začátek konce?" :-D
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od kregan »

Když v 2008 hořel Průmyslovej palác (a že to byla docela apokalyptická scenérie) v jeho těsný blízkosti se konal studentskej fesťák Majáles a právě měli začít hrát Horkýže slíže. Dav nalitejch studentů odmítl na žádost hasičů a policie opustit prostor festivalu a trvali na tom, že Horkýže slíže musí předtim zahrát svuj velkej hit Hori ti maštal :D
Krásně to vyřešil nějakej vyšší důstojník, když zakázal ve všech stáncích v okolí točit pivo. Dav se posléze rozpustil do holešovickejch hospod.
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od kregan »

Plynaři v Ďáblicích se nadýchali, když jim vyletěl uzávěr přípojky, lidé museli z domu

Táta je náhodou našel ležet na chodníku a poskytoval první pomoc. I když nevim, jak moc je bezpečný lézt pro někoho do zamořený oblasti. Myslim, že to byl dost risk.
http://www.novinky.cz/krimi/354426-plyn ... -domu.html
a to sem si myslel, že by plynaři měli s takovou situací počítat.
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od herman »

Dnes jsem si z obchodu přivezl nový "pokojíček" pro své miláčky. Zbraňovou skříň Justra typ Z 5 Ekonom. :D
Naposledy upravil(a) herman dne 28.11.2014 8:52, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Lachtan
Příspěvky: 264
Registrován: 29.04.2013 23:15

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Lachtan »

Reiser píše:Ja mam pro tyhle pripady pridelanou pod volantem jednu levnejsi Moru, kterou bych obetoval pro pripad ze mi vykradou auto. Vzdycky mam teda u sebe minimalne jeden nuz, ale nez bych se k nemu pres pasy dostal mohlo by byt uz pozde. Premyslel jsem do budoucna i o nejakem drzaku na pistoli nekam do prostoru sedadla a rucni brzdy mirici kolmo dolu k podlaze.
Takhle? 8-)
Bezna_vybava_auta.jpg
Reiser
Rozpadlík
Příspěvky: 422
Registrován: 03.04.2012 11:40
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Reiser »

Presne tak! ;)
cipis
Příspěvky: 4848
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cipis »

Jojo, ale zatím jsem při řešení narazil na legislativu. Ta zbraň musí být skrytá ...
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Baca »

A co ti ma kto cumiet do auta ??? :-)
cipis
Příspěvky: 4848
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cipis »

Čumět nečumět, až bude mít auto základy a bude považováno za nemovitost, tak mi pak může každý koukat na zbraň jak chce. Ale za současné právní úpravy je to v režimu nošení a tudíž to musí být skryté.
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Terminated Account »

Stran toho pouzdra pod volantem řešíte nesmysly. Kvér tam bude jen když budete sedět v autě. Tím pádem bude zcela neviditelný. Když se z auta vystupuje kvér putuje do osobního pouzdra. Toto konkrétní pouzdro splňuje požadavky na skryté nošení.
Odpovědět