Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od alibaba »

Tak jsem se sel najist, jako kazdy den a potkal jsem skutecneho Americana a jak stojim ve fronte asi 3 ch lidi vsiml jsem si ze ma kolta u pasu velmi vzacne k videni ve meste ,no a ja chodim neozbrojen snad krome kudly ,tak se citim bezpecny !!!
PaF
Příspěvky: 1536
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od PaF »

10/22 mam rad, ale k cemu je tohle dobre? IPSC v .22LR ma snad u nas jeste cas, ne?
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8795
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fabulous »

Je na to hezké pokoukání a dá se s tím trénovat jako s reálnou karabinou.
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od MRAK »

Dnes jsem si pustil několik dílů "Čtyři z tanku a pes"
Ležím trochu nachlazenej a nevěděl jsem do čeho píchnout ....
Je to divný, ale bavilo mě to .....
:roll:
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od alibaba »

On ten pes by mohl patrit do zbrani a to byla tajna zbran Rude armady ,Nemci postavili Tiger tank co byl asi nejnezranitelneji tank te doby a nejvetsi tankova bitva byla u Kurska a tam se Soveti zoufale snazili zastavit tankovy utok Tigru a na to pouzili tez psu na zaklade Pavlova reflexu psu od mladi jim davali zradlo pod tank a pak jej vybavili brasnami a dlouhou antenou a jasne pred utokem nedali psum nazrat a ti hledali zradlo pod tankem a antena kontaktem zapalila vybusninu a Soveti meli stovky psu ,nicmene v bitve prislo o zivot 250 000 ruskych vojaku a trvala 9 dni .....Pes nebyl ve vysoke trave z tanku videt a pes nesl tolik vybusniny ,ze Tigra to uplne roztrhalo ,tolik k OT ..... :rock
Uživatelský avatar
marish
VIP
Příspěvky: 654
Registrován: 12.01.2011 21:29
Bydliště: Liberec

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od marish »

To alibaba: ten minovej pes, to zkoušeli na obou stranách, a zas takový úspěch to neslavilo, ani se to zvlášť nerozšířilo, a ani po válce to nebylo chystáno jako rozhodující zbraň v tankovém boji... Ač je to s podivem, málokterý pes se dočkal opakovaného nasazení...
Pokud jde o Kursk, němci vsadili vše na jednu, předem prohranou kartu.
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od alibaba »

Podivej se na youTube jak ti Tigri letaji do povetri a jasne slo o zoufalou obranu Rusu, germani pouzili psu cvicenych na nohy proti Rimanum a ti jasne vyhrali ,ale prisli asi o 6 legii .....germani byli v lese a Rimane je obklicili 30 000 legionari a bylo asi 7000 Germanu a kazdy mel dva psi o cem Rimane nevedeli a germani postupne zacali vypoustet psi a jasne byli porazeni, ale Rim prisel o sve legie a byl zastaven ......jinak oni si pomahali i jinak ze proti sikum hnaly stada byku a tak jako pozdeji Rusome pouzivaji stada dobytka na cisteni minovych poli!!!
sudajev
Příspěvky: 13
Registrován: 29.01.2012 23:23

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od sudajev »

Kdysi jsem četl, že "psí bomby" nebyly úspěšné mimo jiné z toho důvodu, že při výcviku rusové schovávali žrádlo psům pod vlastní (sovětské) tanky a ti se v boji nejednou spletli.
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od alibaba »

Znova se podivejte na youTube jak ty Tigri letaji do vzduchu a Rusove znicili 2/3 Tigru a vyzbroje a 1/3 byla znicena Spojenci a ty znicene tanky uzily jako material na sve tanky T-34 co jich vyrobily asi 100 000 kusu ,Nemecko proste nemelo moc casu na vyrobu ,nebot nepratele nicili rychleji, nez stacili vyrabet a tak Tiger stal 300 000 pracovnich hodin a 100 milionu lidi pracovalo na Nemeckou valecnou masinerii at chteli ci nechteli a za polivku denne......
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Karlos »

Tak jsem dnes udelal myslivecke zkousky :rock
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Terminated Account »

Gratulace ja SVIŇA! Doufám, že tě moc nedusili. ;)
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Maximus »

To admin: Taktéž se přidávám s gratulací :hand.
mortinto
Příspěvky: 242
Registrován: 17.02.2012 20:47
Pohlaví: i černoch by záviděl
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od mortinto »

sudajev píše:Kdysi jsem četl, že "psí bomby" nebyly úspěšné mimo jiné z toho důvodu, že při výcviku rusové schovávali žrádlo psům pod vlastní (sovětské) tanky a ti se v boji nejednou spletli.
Tohle prý údajně odkoukali od Finů. Ti tanky nepoužívali prakticky vůbec, zato byli opevnění na Karelské šíji. Také dávali psům nažrat jen pod tankem či náklaďákem, dokonce je zvykali na zápach ruských olejů a paliva. Finové byli s touto taktikou velmi úspěšní.
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Karlos »

Diky chlapy, slavit budu na srazu :)

MacGyver: strelectvi bylo OK ;)
colek
VIP
Příspěvky: 686
Registrován: 18.02.2011 18:36
Pohlaví: muž
Bydliště: Vysočina

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od colek »

Koupil jsem si kulovnici,takže podařený den. :D
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Karlos »

Dnes bylo opravdu nádherné jarní počasí a dopoledne jsem strávil s MacGyverem na střelnici...
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Terminated Account »

Po několika týdenním non-stop pracovním zápřahu jsem si geniálně odpočinul. Sobota na střelnici neměla chybu :yes Obzvláště pak ve více než příjemné společnosti ;)
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Maximus »

Včera s manželkou jsme využili krásného dopoledne a možnosti zapůjčit syna mým rodičům - šli jsme také provětrat pistole :lol:.
Zato dneska jsme si "mákli" na naší latifundii - "pár" hodin práce s motorovkou na prosvětlování pozemků a jsem zralý do postele.
Takže všem přeji dobrou noc a krásné sny :).
Uživatelský avatar
Ježura
VIP
Příspěvky: 1154
Registrován: 19.04.2011 22:19
Bydliště: Štatl

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ježura »

Po nádherném :idea: dvoudenním pracovním vypětí a chvíli relaxace jsem vyrazil do hospůdky za jedním(velmi zajímavým a dobrým ) kamarádem na šipky. Slovo dalo slovo a po pár partičkách šipek a :beer se rozpovídal se o svých válečných zkušenostech z jugoslávského konfliktu(osobní účastník z chorvatské strany)... ani se nedivím že jsme se trochu v hospůdce zapomněli. Debata to byla velmi plodná.. zkusím z jeho vyprávění udělat nějaký článek..akorát mi prosím dejte trošku času...
Fjord
VIP
Příspěvky: 797
Registrován: 05.07.2011 0:50

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fjord »

Já si dnes taky užila hezkého dne- s pilkou a sekerkou. Jen kapku mi uletěla jedna větev a rozsekla mi obočí :rofl Ale neva, mám ještě druhý. :yes :mrgreen:
Odpovědět