Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Majkl Night
Příspěvky: 329
Registrován: 08.02.2013 23:26
Pohlaví: muž
Bydliště: JN89HF

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Majkl Night »

Po čem houby, to člověka potká.
Tak jsem zvědavej jestli je to ten nevzácný případ klikovky KO, nebo budu mít štěstí a je to něco míň nákladného. :evil:
IMG_20220403_150041.jpg
Volí si stezku chodec, nebo stezka chodce?
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5389
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Rafael »

Honza se vrátil. Po skoro dvanáctihodinové směně. Čistý, suchý neurousaný, jen unavený. A hned skočil na pohovku a tvrdě usnul.
*
Tak to snad i s Majklovým autem dopadne dobře!
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Jason »

Akorat jsem dopsal vypoved do prace. Po dlouhem rozhodovani a premysleni. Po pravde takhle placenou praci jsem jeste nikdy nemel ale posledni dobou to slo nak vse do kopru. Delam 6 dni v tydnu, prace je vice a vice, pod sebou mam cim dal tim vetsi dementy (to se neda rict slusne ale prijde mi ze ted berou uplne kazdyho) a jsem uz nakej hotovej.. No uvidim jestli vezmou moji zadost o prerazeni, pokud ne (v co tak skryte doufam) tak budu svobodnejsi. O to ze bych pripadne jinou praci nenasel, se opravdu nebojim... (uz mam par nabidek v zaloze)
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Uživatelský avatar
bear_grylls
Příspěvky: 131
Registrován: 26.08.2015 21:15
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od bear_grylls »

Dnes som videl neďaleko kasární v Ba,muža a ženu v maskáčoch, nie ASR,
mali v rukách diáre,a pýtali sa anglicky ,nie mna na cestu. Keď prechádzali okolo všimol som si nášivku Rangers.Zeby posila z NATO?!
Ludstvo je virus ktory napadol Zem.
JOBU
Příspěvky: 1828
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od JOBU »

Mal si sa ich spýtať. Či nebola odvaha? (Mimochodom nič také ako ASR už zopár dlhých rokov neexistuje :) )
Uživatelský avatar
Kapo
Příspěvky: 1298
Registrován: 10.04.2012 12:35
Bydliště: na samote u lesa

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Kapo »

Som myslel, že je to len narážka na nášho vrchného velitela v prechode. Ale fakt ASR už asi nie je. Ale máme OSR https://www.mod.gov.sk/vyberove-konania-do-os-sr/
Kto nepozná prístav, do ktorého pláva, tomu žiaden vietor nie je dosť dobrý.
kuny
Příspěvky: 287
Registrován: 24.03.2021 7:56

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od kuny »

No tak som si prečítal bod 9 od Faba a je mi z toho na grc. Stále viacej nadobúdam pocit, že by som to tu mal opustiť. Zatiaľ je to na 55:45 pre neopustiť.
Del-in
Příspěvky: 233
Registrován: 28.05.2015 1:07
Pohlaví: žena

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Del-in »

Kuny, z čeho se ti chce blít u bodu 9, který praví, že máš dodržovat pravidla fóra? Nic ve zlém, jen to nechápu.
Zapadlo
Příspěvky: 998
Registrován: 24.08.2014 19:59
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Zapadlo »

Kuny si plete číslice. Devítku a devatenáctku. Možná náběh na dyskalkulii. Nic hlubšího bych v tom nehledal.
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Maximus »

Pánové sice chapu, že nekomu zde chybi možnost propagovat bezostyšně ruskou propagandu, ale prostě to nefunguje tak, že dnes mají pulku verejneho prostoru k dispozici Židé a druhou pulku nacisté, aby zpravodajství bylo objektivni a vyvážené.

Rozpad jsem spoluzakladal jako projekt pro propojeni lidi, kteří zde budou sdilet svoje poznatky jak přežít "období snížené komplexity společnosti". Aby lide mezi sebou vytvareli skutecne socialni sítě založené na setkavani, spolupraci, poznávání se a treba i našli skutečné pratele.

V rade pripadu se to i podarilo a jsem za to vděčný.

Jako spoluzakladatel tohoto fora mohu take vyjádřit svuj osobní nazor, kam toto forum směřovat nema a nebude.
Na zaklade nicim neospravedlnitelneho utoku Ruska na Ukrajinu toto forum NEBUDE PRORUSKE.

Smirte se s tím a pokud mate potřebu si vytvaret svuj prorusky fanklub, tak to cinte na forech, kde budete vitani. Muzete zkusit topwar.ru ci aktualnikonflikty.cz.

Zde jsou vítáni vlastenci ze vsech zemi Evropy i krajanci "za vodou". Übermensch a jejich obhajci, kteří maji pocit, že jsou lepsi než vsichni ostatní a proto mohou napadat a okupovat druhé, ať jdou do :moon

Doporucuji si "zazit" Rusko - mel jsem tu moznost se dostat az za Ural i do "zapovedniku" a poznat mnoho zajimavych lidi. Jestli jsem kdy mival nejake proruske nazory, tak tam me tam definitivně opustily. Nejsem prvni a ani poslední, ktery si timto prosel od dob K. H. Borovskeho. Svet se od té doby zmenil, ale Rusko ve své podstatě ne.

Preji hezký a uspesny den vsem rozpadlikum dobré vůle.
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Uživatelský avatar
J-e-n-n-y
VIP
Příspěvky: 872
Registrován: 26.03.2015 8:56
Pohlaví: žena
Bydliště: Novojičínsko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od J-e-n-n-y »

Lidi vykašlete se na zbytečné hádky. Současná situace je průser, na tom se asi shodneme všichni. Pojďme v příslušných vláknech radši řešit, jak zvládnout následující zimu a další roky.

Abych nebyla úplně OT, tak dnes nám porodila jehňata poslední ovce. Letos máme samá trojčata. To nebývá zvykem. Snad tady neplatí podobná pověra, jako o houbách a válce...
Kdo je připraven, není překvapen.
kuny
Příspěvky: 287
Registrován: 24.03.2021 7:56

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od kuny »

No tak nie som si istý či ísť do :moon alebo sa postaviť proamerickému debilizmu. Asi ešte dám tri plnohodnotné príspevky, ktoré som chcel a potom asi BAN.
cipis
Příspěvky: 4848
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cipis »

Tak tenhle příspěvek zrovna hodnotný není ... Tak asi jedeš mimo plán rychleji k tomu BANu ...
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Lyster »

Woe, není nad to když ležíte s debilním nachlazení, všechno vás bolí, snažíte se usnout a když už to skoro vypadá že se zadaří, tak se vám zblázní a začne řvát Geiger (zase asi prolétával nějaký satelit.)

Kam se hrabe budík, v dnešní době extra.
Přílohy
IMG_20220405_112045.jpg
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

Krucifix, zas*** zku*** vyj*** Microsoft!!!!
Aktualizace a servisni zasah IT skoncil tak, ze musim obnovit tovarni nastaveni a prijdu o 3 roky prace!!! Ne, jina moznost uz neni. DO P***!!! :head :head :head

Sorry, ale muselo to ven...

P. S. Jo, data zalohovany mam, ale tech spesl programu, ktery budu muset znovu instalovat, najit licencni klice, upravit prostredi, aby se s tim dalo normalne pracovat, nahrat sablony, obnovit pristupovy data... A ano, budu muset mit zase Win, protoze ty programy, ktery musim pouzivat, v emulatorech nepracujou 100% spravne. *** *** ***!!!
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
MartinSk
Příspěvky: 193
Registrován: 18.09.2016 11:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Ještě mám...

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od MartinSk »

Vítej v klubu. Manželka si k noťasu připojila exterňák - aby udělala zálohy... :-) :-) A dopadlo to stejně. V pátek odpoledne před cca měsícem. Ve škole dělá ajťáka, tak jsme přes víkend něco vyzkoušeli. V pondělí poradenská firma poradila to, co jsme udělali přes víkend. Nu a skončilo to stejně přeinstalováním. Data má, ale všechny ty nastavení v různých programech udělaly pápá..
Já mám na počítači ještě XP - drží se fakt statečně. Mám zkalibrovaný grafický monitor a skutečně se mi i v ostatních grafických programech nechce znovu dělat všechna nastavení. Tak snad mi ještě chvíli vydrží...
Generálmajor Carl von Clausewitz: "Laikové studují strategii, stratégové studují logistiku..."
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

Tak to jsi mne fakt potesil :clap

A ze pozdravuju manzelku :-) Ja uz se nedostanu ani do nouzaku, ani do BIOSu. Furt se to jenom restartuje. Nenavidim modrou!
Naposledy upravil(a) proforma dne 05.04.2022 16:18, celkem upraveno 1 x.
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od dracekvo »

U služebního noťasu mám udělaný komplet image po naisntalování a nastavení všech programů.
Pokud by mi lehl, tak jen obnovím zálohu, udělám apdejty a jedu dál.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

No jo, jenze ten sluzebni NTB mas zalohovanej nekde na serveru, coz ja jaksi nemam... data mam na nekolika ulozistich, ale body obnovy na HDD, blbec... Tohle se mi jeste nestalo. Debilni aktualizace, ktery nejdou zakazat! Pak se stahne aktualizace pro Win11 na W10 a je to vsechno v ***.
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
Grunt
Příspěvky: 1592
Registrován: 11.12.2011 20:58
Bydliště: Jih Moravy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Grunt »

proforma: no a samozřejmě i když nemůžu doporučit z vlastní zkušenosti, tak prostě odkaz na konkurenci dát musím.

Lyster: Nemůže to být radon?
Odpovědět