Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Reiser
Rozpadlík
Příspěvky: 422
Registrován: 03.04.2012 11:40
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Reiser »

Majkl Night píše:To Reiser: 960 lumenů, někomu můžeš pěkně posvítit až do hlavy... :)
Jo s timhle by se dal natocit dalsi dil hvezdnejch valek. :) Kdyz jsem to na hajzlu testoval musel jsem chvili pockat nez zmizi hvezdicky.. :twisted:
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8795
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fabulous »

Tak jsem si dnes koupil brokovou pumpu. A protože jsem dítko zvídavé, říkám si, kouknu jí do střev. Odklopím spoušťák, nakloním flintu, ozve se cink, cink, cvrnk a prsk... A kujva... Čeká mě noční hledání po celé podlaze dílny :(
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Maximus »

Trochu mi to připomnělo vtip:
Pluje Čech, Němec a Rus na lodi a ztroskotají na ostrově. Zajmou je lidojedi a šaman říká: "Dám každýmu z vás 2 skleněný koule a zavřu vás na týden do chatrče. Když mi s těma koulema ukážete něco, co jsem ještě neviděl, tak vás nesežereme.”
Po týdnu přijde k Rusovi, ten sedí uprostřed chatrče a koule se mu vznášejí nad hlavou. Šaman řekne: "To už jsem viděl – sežereme tě.”
Pak jde k Němci, tomu lítají koule po celé chatrči. Šaman řekne: "To už jsem viděl – sežereme tě.”
Nakonec jde k Čechovi, za chvilku vyleze z chatrče ven, kroutí nevěřícně hlavou a říká: "Tak to jsem ještě neviděl. Ten mamlas jednu kouli ztratil a druhou rozbil!"

Držím palce, ať to najdeš :rock
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od herman »

čz27 nikl.jpg
Tak jsem byl provětrat své miláčky. Opět se potvrdilo, a to opravdu nevím proč a jak, že se mi nejlépe střílí z ČZvz27. Škoda, že jsem nevyfotil terč, tak aspoň, foto mé krásky. :D
Uživatelský avatar
Nightmare
Příspěvky: 495
Registrován: 23.08.2013 20:12
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Nightmare »

Herman: měl jsem, luxusní střílení, vše fajn, jen SA only mi vadilo :-)
drigon
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od drigon »

Dneska odpoledne jsem absolvoval s jedním místním myslivcem rozhovor na téma: Včely u lesa. Na své louce u lesa jsem si loni založil včelnici (mám na ní 8 včelstev). Přišel za mnou, že mu vadí to, že na včelnici chodím krmit a kontrolovat včely. Prý mu tím ruším srnce a navíc pokud prý srnce včely poštípají tak už mu prý k posedu nepřijde. Posed má odhadem tak čtvrt kilometru daleko, zpravidla k němu dojede traktorem (zetor Krystal 8045) a vykutálí se na posed (má odhadem tak 130 až 140 kg. - myslivec, ne posed). Nedaleko vede turistická stezka, to že po ní chodí turisti (a někdy řvou na celé polesí) mu zjevně nijak nevadí. Když jsem mu to totiž připomenul, tak mi řekl že ho to nijak nezajímá. Podle něj rachotící traktor zvěři taky nijak nevadí, řezání motorovkou v lese taky ne, ale včely ano. Tak jsem se ho zeptal na divoké lesní včely. Ty jsou prý jiné než "domácí". V čem? Podle něj v tom, že žijí ve stromové dutině a ne v úle (přitom je to stejný druh - včela medonosná).
Víc jsem se s ním už nebavil, zjevně to nemá cenu. A poté, co jsem otevřel úl (odstranění krmítek) zmizel.
S pozdravem M.
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Baca »

Zakontruj mu s tym, ze tebe vadi ohrozovanie strelnou zbranou z posedu osadenemu prilis blizko turistickym chodnikom a tvojej vcelnici :-) Aj posedy a polovanie z nich sa riadi nejakymi predpismi, alebo sa mylim ??? :-)
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od herman »

Nightmare píše:Herman: měl jsem, luxusní střílení, vše fajn, jen SA only mi vadilo :-)
Jo, SA je trochu problém. Ale spíše mi vadí absence blokace úderníku, tedy bych si asi nelajznul ji nosit s nábojem v komoře.
colek
VIP
Příspěvky: 686
Registrován: 18.02.2011 18:36
Pohlaví: muž
Bydliště: Vysočina

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od colek »

Dodělal jsem střechu.Takže pohoda. :beer
Uživatelský avatar
Lachtan
Příspěvky: 264
Registrován: 29.04.2013 23:15

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Lachtan »

drigon píše:Dneska odpoledne jsem absolvoval s jedním místním myslivcem rozhovor na téma: Včely u lesa. Na své louce u lesa ...
A tím bych skončil debatu a poslal jej do zadele :twisted:
Reiser
Rozpadlík
Příspěvky: 422
Registrován: 03.04.2012 11:40
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Reiser »

Asi tak.. s tim ze bych mu nezapomel zduraznit ze vim kam si pro nej dojit pokud by se tem vcelam nedej boze neco stalo. :)
muzzleloader
VIP
Příspěvky: 766
Registrován: 04.04.2012 14:26

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od muzzleloader »

Sedim v cekarne na porodnim,takze fajn den :-) Doufam ze to nebudou dny dva :-D
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Terminated Account »

Držím pěsti. Poprvé jsem tam strávil osm hodin. Podruhé jsme dojeli, ženu přijali a já se psychicky připravoval na nekonečné čekání krmením drobnými automatu na kafe. Najedou vyletěly ze dveří dvě sestry, jedna mi navlíkala růžový plášť druhá zelený čepec a za slov tak honem tatínku ať to stihneme mě cpali do porodního boxu. Hlavou mi jen proletělo, co to ty blbky blázní. Dyť to znám, mám na všechno nekonečně moc času. V tom jsem už stál u ženy a jak mě uviděla asistentka, tak jen na mrkla na ženu "můžete tlačit". Šup, mám nůžky v ruce a je to. Mazlení, vážení, focení a periferně jen vnímám, jak se v rohu místnosti skládá studentka medicíny a nějaké sestřičky ji křísí. Během deseti minut stojím zase na chodbě a marně přemýšlím kde mám to kafe.

Doufám že se pak pochlubíš ;)
muzzleloader
VIP
Příspěvky: 766
Registrován: 04.04.2012 14:26

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od muzzleloader »

Diky,prvni byla dcera a trvalo to skoro tri dny.Ted to bude kluk a musi vyvolavat kvuli tehotenske cukrovce o 14 dni driv tak jsem zvedav :-)
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od herman »

Gratuluji, to já to měl jednodušší. Na vojnu jsem odjel svobodný a bezdětný a vrátil se jako ženatý otec dvou dětí. :D
muzzleloader
VIP
Příspěvky: 766
Registrován: 04.04.2012 14:26

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od muzzleloader »

Diky,uz je na hekarne a prave tlumi bolest ve vane :-) Doufam,malej rozpadlik vyleze z krytu jeste dnes
Reiser
Rozpadlík
Příspěvky: 422
Registrován: 03.04.2012 11:40
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Reiser »

Drzim pesti taky nas to za chvili ceka. Misa dneska prisla domu s usmevem z magisterskych statnic a prohodila neco ve smyslu "tak a ted uz jen ten porod" :) Z prvniho porodu si pamatuju jen kyslikovou masku co jsem ji stridave prikladal, slabej pulz ditete pri kontrakcich, kterej me stal fakt spoustu nervu nez jsem pochopil ze to je normalni a pak uz jen nuzky v ruce. Pupecni snuru jsem prestrihl ani nevim jak. Predchazel tomu skoro tyden prenaseni a stresu s tim spojenyho. Malymu se na svet moc nechtelo. Naslapali jsme snad 100 pater schodu v nemocnici a nemalou trasu po arealu Bohunicke nemocnice abysme to trochu rozpohybovali. Doufam ze na druhej pokus to pujde snadneji. :)
muzzleloader
VIP
Příspěvky: 766
Registrován: 04.04.2012 14:26

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od muzzleloader »

Tak odpoledne prerusili porod,kvuli malemu otevreni.Ubytovali ji na beznem pokoji,me poslali domu a pri polehavani u misy zmrzliny a maratonu boricu mytu,me povolali zpatky.Pees cely mesto jsem tu byl za deset minut a ted doufam nebudem cekat az do rana.Sranda je,ze jsme na stejnem pokoji,jako s byvalou zenou a dcerou :-)
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1484
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DanBlack »

Dneska špatný...cestou z práce se ze čtyřválce stal tříválec, snad jsem to dojetím k baráku nedomrvil úplně. :sad
muzzleloader
VIP
Příspěvky: 766
Registrován: 04.04.2012 14:26

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od muzzleloader »

No co myslite,jak bylo vcera a dnes?
Přílohy
IMG-20140910-WA0002.jpeg
Odpovědět