Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4512
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Serža »

o level výš hodnotím trochu starší Bílé peklo
http://www.csfd.cz/film/90621-bile-peklo/prehled/
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od štaflík »

Nebylo to dnes, ale v tomto týdnu:
-podařilo se nám zorganizovat "branné odpoledne" pro studenty OA na střelnici. Střelba ze 4 pistolí, dvou AK a .308. Nebylo to poprvé, ale tentkrát to bylo velmi speciální a radostné:
na tu akci přispěla zkurvená EU prostředníctvím nějaké dotace pro aktivity studentů :lol: :lol:
Myslím, že by se sódruzi z Brusele posr... kdyby věděli, že jejich pracně přerozdělené peníze ná výchovu k normalizovanému tupému EUrofčanovy jdou do z střelbu mládeže z Kalacha.

Poprvé jsem se cítil, jako smějící se bestie a moc jsem si to užíval.
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od golem »

Krásná práce :yes
JenDAG
Příspěvky: 582
Registrován: 05.02.2015 23:24
Bydliště: Galactic Sector ZZ9 Plural Z Alpha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od JenDAG »

:clap
Uživatelský avatar
honzza
Příspěvky: 74
Registrován: 27.01.2016 15:20
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od honzza »

Dnes jsem si u Mělníka vybral svůj "zážitek" :) Střílel jsem z Mosinky, Dragunova, Sa 58, Beretty 71, Škorpíka 61, Glocka 19 a pumpičky. Jo a MP5 v .22. Příjemně strávené dopoledne.
Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
opavak
Příspěvky: 359
Registrován: 05.12.2013 14:46
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od opavak »

Dnes s kamarády návštěva výstavy v Letňanech - FOR BIKE a zbytek dne regenerace po týdením MTB nájezdu 350 km (najeté převýšení 3450m) ;)
Doufej v nejlepší, počítej s nejhorším !
Uživatelský avatar
honzza
Příspěvky: 74
Registrován: 27.01.2016 15:20
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od honzza »

MTB zájezd bych si taky dal. Sleduju kamaráda na Stravě, aktuálně v Toskánsku, každý den nálož přes 100km (ne teda MTB, silnice, ale i tak :)
Jinak včera návštěva PČR a dvě povolení k nákupu - samonabíjecí pistole a puška.
Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
opavak
Příspěvky: 359
Registrován: 05.12.2013 14:46
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od opavak »

[quote="honzza"]

Tak to gratulace ... aspoň nebudeš muset cpát kačky vydřiduchům za komerční štřílení :yes ... a už víš po čem srdce touží ???
Doufej v nejlepší, počítej s nejhorším !
vilik010
Příspěvky: 108
Registrován: 23.08.2014 13:03
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od vilik010 »

vyřízená zdravotní prohlíka, odbornou způsobilost už mám, takže tra-dá směr příslušný útvar PČR...
opavak
Příspěvky: 359
Registrován: 05.12.2013 14:46
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od opavak »

Dnes je super den - od rána vše běží jak na drátkách :D + krásný bonus k tomu = pořízení dalších zásobníku do mého AKSU - originální a naprosté funglovky :P
Přílohy
20170405_143603.jpg
Doufej v nejlepší, počítej s nejhorším !
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Václaf »

Mě dnes přišlo dalších pár kusů zásobníků do 58,ale jinak pracovně padám na tlamu. I když bráno z druhé strany,je to lepší,nežli práci nemít :rofl :beer
Čechy čechům !!!!!
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od štaflík »

Opava:odkudpak? Kamarád s BSR shání...
opavak
Příspěvky: 359
Registrován: 05.12.2013 14:46
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od opavak »

...přes inzerci na Bazar-Hunting - chlápek co je prodával toho má plnou krabici a samé origo ruské funglovky rovnou z fabriky...bohužel cena 700/ks, ale co už že :D ...
Doufej v nejlepší, počítej s nejhorším !
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od štaflík »

A mají kovové vývodky?
mukl
Příspěvky: 1098
Registrován: 05.10.2016 19:19
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od mukl »

Jak jinak? Jsou ale zalité plastem. Vývodky mají plastový povrch, jsou ale zpevněny "vlisovaným" plechem. "Tieto originálne sovietské zásobníky, totiž nie sú pre "komerčakov" ale pre "tvrdakov" :rock "Červená armáda to mala vychytané...." :beer
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od herman »

Dneska jsem dovezl otce na PČR oddělení zbraní a střeliva, bohužel, ze zdravotních důvodů přišel o ZP. Takže vzít všechny jeho zbraně a jít je odevzdat, smutné. Paradoxně mu lékařka v lednu potvrdila prodloužení ZP a nyní mu jej odebrala. Co musím ocenit je velmi korektní jednání policisty. Omluvil se, že naprosto nechápe proč mu to jeho lékařka udělala, ale bohužel, odebrat to musí. Pak se mne optal jestli jsem jeho syn, já na to že ano. Tak jestli si to hned nechci všechno nechat přepsat na sebe. Snad poprvé v životě jsem se bránil, že nechci nějakou zbraň zadarmo. Takže jsem ode dnes bohatší o malorážku ZKM 451 a za 14 dní si jedu pro pistoli UNIQUE (druhoválečná výroba včetně originálního pouzdra a náhradního zásobníku) a repliku Coltu Peacemaker v ráži 22Lr + válec .22WMR. Paradoxně, uvažoval jsem jen o té malorážce, o pistoli a revolveru mne ukecal policista.
Jinak, snad to nebude považováno za inzerci: pokud má někdo zájem na koupi kozlice ZH + další svazek hlavní: ráže 12/12 +12/.308W, nějaké kozlice (značku teď nevím), ráže 12/12. A velmi zachovalé pistole vz52 Tak se ozvěte. Zbraně jsou uloženy v depozitu PČR Přerov. Zájemce jsem ochoten vzít po trase Ostrava Přerov dne 19.4.
Až v pekle nebude volného místa, pak mrtví budou bloudit po zemi.
opavak
Příspěvky: 359
Registrován: 05.12.2013 14:46
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od opavak »

... JJ jak píše mukl = jsou to SSSR originály a opravdu netknuté ... levné plasťáky od Polymagu bych nekupoval, bo už jsem viděl několik kusů u kterých po pádu na tvrdou plochu došlo k odštípnutí vývodek ... možná ještě půjdu do toho 45r, ale ještě uvidím ...
Doufej v nejlepší, počítej s nejhorším !
Uživatelský avatar
alpi76
Příspěvky: 475
Registrován: 29.05.2013 16:04
Pohlaví: muž
Bydliště: Chomutov

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od alpi76 »

Odštípnutí vývodek se ale týká pouze čirých, ne? Hnědé a černé plastové mají vývodky kovové.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

Hura, CNB konecne zrusila intervence proti korune! Tak at to ted hezky hazi, mam spekulace na obe strany, bude na krasnou dovolenou :D
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od herman »

Omluva, ta druhá brokovnice není kozlice, ale lankasterka. Podle toho policisty velmi excelentní laufy. Cena bude velmi mírná.
Až v pekle nebude volného místa, pak mrtví budou bloudit po zemi.
Odpovědět