Vtipy (bez politiky!)

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Královák
Příspěvky: 407
Registrován: 07.07.2017 12:39

Re: Vtipy

Příspěvek od Královák »

Tak fejk to není, zapojit rozum a řádně si to prohlédnout. V pastičce jsou všechno malé myšky nejspíše východoevropského původu (tak dle EU žadná lítost) a vlajku tam umístila německá myš tzv. regionálně němkyně nebo-li obecně krysa, která ji na ostatní nalíčila.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8795
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od Fabulous »

Žádná politika zde! Zahráváte si s banem!
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1484
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Vtipy

Příspěvek od DanBlack »

JO...!
To vůbec neni ftipný!
Uhnije je spíš k pláči... :mrgreen:
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Vtipy

Příspěvek od dracekvo »

Nastoupí stařenka do autobusu a ptá se řidiče:
"Nechcete oříšky? Ale ano, děkuji."
Druhý den to samé a šofér říká:
"Dejte si i vy!"
"Chlapče, já už nemůžu, já už nemám zuby!"
Třetí den znovu:
"Synku, nechceš oříšky?"
Šoférovi je to divné a tak se zeptá:
"Babi, a odkud máte ty oříšky?"
"Z Toffifee..."
Bak-ly
Příspěvky: 160
Registrován: 05.12.2015 0:27
Pohlaví: muž

Re: Vtipy

Příspěvek od Bak-ly »

Asi se to nejvíc hodí tady. Toto jsem dnes potkal a dost mne to pobavilo :D Nevím zda je to Tomzi nebo Uzson
B4D1150F-BBB7-47F6-9BBA-CACCB0E8600A.png
mukl
Příspěvky: 1098
Registrován: 05.10.2016 19:19
Pohlaví: muž

Re: Vtipy

Příspěvek od mukl »

Jeden politicky nekorektní:
Tak snad to projde....
Moc stará babička žijící v Izraeli vyhrála v mezinárodní loterii moc, moc, moře prachů, skoro miliardu...
A novináři se ptají. Co budete paní dělat s tolika penězi?
Všem svým dětem zaplatím cestu kolem světa!
Ale to vám ještě pořád moc peněz zbyde!
Každému ze svých dětí nechám postavit pěkný dům...
Ale pořád vám nejspíš dost peněz zůstane.
No, a ...tak pak nechám postavit krásný pomník Adolfu Eichmannovi!
Cože? Šok :o Vždyť.... :shake
Podívejte, říká babička a vyhrnuje si rukáv a ukazuje předloktí. Tahle čísla vyhrála :F
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5399
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Vtipy

Příspěvek od Rafael »

Už tu zas dlouho nebyl zádný psí ftípek.
48416860_2155037957881017_6477248326650560512_n.jpg
48416860_2155037957881017_6477248326650560512_n.jpg (94.54 KiB) Zobrazeno 11851 x
Ale dá se v tom vytušit i jistá asociace a úpadek.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Vtipy

Příspěvek od golem »

Víte co je to "stínová tchýně"?
Matka milenky.
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Vtipy

Příspěvek od golem »

pohár.jpg
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Vtipy

Příspěvek od Ivana »

Recept pro dnešní den:
Půlnoční klobásky
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3474
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Vtipy

Příspěvek od Hohepa »

I když je dne apríl tak mi to ftipné moc nepřipadá
armed.jpg
armed2.PNG
https://www.armed.cz/survival-sada-jean ... 45e7d107cb
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5399
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Vtipy

Příspěvek od Rafael »

Jakpak si s tímhle, nebo něčím podobným bez diakritiky, poradí fcb cenzoři?
Akvaristika_a_boj_s_cernou_rasou.jpg
Akvaristika_a_boj_s_cernou_rasou.jpg (20.75 KiB) Zobrazeno 10904 x
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Vtipy

Příspěvek od Nicotinick »

Přijde slepec na pláž, vybalí nafukovací pannu a začne ji nafukovat. Po chvíli k němu přiběhne chlap začne na něj řvát. "Chlape, co si myslíte? Mám tu děti a vy si tu klidně nafukujete pannu."
Slepec přestane, zamyslí se a říká: "Aha, tak to jsem celou zimu asi šukal kajak."
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Vtipy

Příspěvek od proforma »

Mojše a jeho manželka Sára navštěvovali každý rok letecký den a Mojše každý rok toužebně vzdychal: „Sára, já bych moc chtěl letět letadlem!“
A Sára každý rok odpovídala: „Já vím, Mojše, ale takový vyhlídkový let stojí padesát dolarů a padesát dolarů je padesát dolarů!“
Jednoho léta Mojše Sáře sděluje: „Sáro, je mi pětaosmdesát a jestli tento rok nepoletím, tak už nikdy nebudu mít šanci letět......“
„Já vím, Mojše, ale takový vyhlídkový let stojí padesát dolarů a padesát dolarů je padesát dolarů!“
Rozmluvu obou stařečků zaslechl pilot a řekl jim: „Mám pro vás návrh. Vezmu vás na vyhlídkový let, a jestli během celého letu nevyslovíte ani slůvko, budete mlčet jako ryby, tak nebudete nic platit... A jestli kdokoli z vás dvou otevře ústa a promluví, zaplatíte padesát dolarů.“
Mojše a Sára souhlasili.
Pilot provozoval ve vzduchu s letadlem různé akrobatické obraty, aby své pasažéry vyděsil a donutil je vykřiknout, ale bez úspěchu - mlčeli jako zařezaní.
Nakonec přistáli, pilot jde k Mojšemu a říká mu: „To není možné! Dělal jsem, co jsem mohl, abyste křičeli strachy, s jinými pasažéry se mi to vždycky povedlo, a tentokrát nic! Podařilo se vám zachovat mlčení dokonce i při té nejnebezpečnější letecké akrobacii!“
„No, víte,“ říká Mojše, „je pravda, že jsem chtěl něco říct, když Sára vypadla z letadla. Ale padesát dolarů je padesát dolarů!“

*****

U soudu: „Babičko, tak nám povězte, jak se to všechno seběhlo.“
Babička: „No, jdu takhle parkem, sluníčko krásně svítilo a hřálo, tak jsem se posadila na lavičku. Po chvilce šel kolem mladík, takový pohledný, a sedl si vedle mě. Po minutě se přisunul blíž a vzal mě kolem ramen.“
Žalobce: „Bylo vám to nějak nepříjemné?“
Babička: „Ne, vzpomínala jsem, jak to bylo krásné, když jsem byla ještě mladá.“
Soudce: „A co následovalo dál?“
Babička: „Potom mi začal jednou rukou rozepínat halenku a když jsem se nebránila, tak mi druhou začal sunout pod sukni ke kalhotkám. Když už se mě tam málem dotknul, pustil mne a zakřičel: Apríííl! Tak jsem ho zabila, hajzla jednoho!“

*****

Je nutné očkovat každé dítě?
Určitě ne. Pouze to, které si chcete nechat.
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3474
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Vtipy

Příspěvek od Hohepa »

Po rumu a pomazánkovém másle se musíme rozloučit s dalším typicky českým specifikem. Legendární grafický kosočtverečný symbol se znelíbil úředníkům v Bruselu a aktuálně hrozí jeho definitivní zákaz.
„Grafický symbol pro ženský genitál je v této podobě používán pouze v Česku a okrajově na Slovensku, jinde má zcela jiný význam," říká k zákazu Felix Bratwurst, který návrh předložil. Ve světě je totiž pročárkovaný kosočtverec symbolem pro spuštění a najdete ho například na kopírkách a fotoaparátech. „Neradi bychom, aby docházelo k záměnám a nedorozuměním," dodává Bratwurst.
V ohrožení se tak ocitá například geniální logo kapely Tři sestry, zákaz by se ale mohl týkat i dětských papírových draků ve tvaru kosočtverce. V Česku se podle očekávání zvedla mohutná vlna odporu. Aktivisté sdružení Nechte nám pí*u pořádají tuto středu na Václavském náměstí demonstraci. „Na naši pí*u si šahat nenecháme," vzkázal do Bruselu jeho mluvčí Jiří Herma.
Jak se celá patálie nakonec vyvine, ukáže asi až čas.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5399
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Vtipy

Příspěvek od Rafael »

Mám tomu rozumnět tak, že např. i Ringo bude mít se svým obrazem "Po pi*i"?
*
http://www.ringo-cech.cz/obrazy/z-0-9/z ... ivuji-picu
unnamed-ys0vfx_20190406173021126.jpg
unnamed-ys0vfx_20190406173021126.jpg (61.32 KiB) Zobrazeno 10158 x
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Vtipy

Příspěvek od golem »

Hohepa píše: „Grafický symbol pro ženský genitál je v této podobě používán pouze v Česku a okrajově na Slovensku, jinde má zcela jiný význam," říká k zákazu Felix Bratwurst, který návrh předložil. Ve světě je totiž pročárkovaný kosočtverec symbolem pro spuštění a najdete ho například na kopírkách a fotoaparátech.
Oba významy výborně shrnuje krásná česká definice "znaménko života". Tak jakýpak problém? :lol:
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5399
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Vtipy

Příspěvek od Rafael »

Pes - nejlepší přítel nešťastně ženatého muže.
Mans-best-friend_34.jpg
Mans-best-friend_34.jpg (54.44 KiB) Zobrazeno 9840 x
"Vítejte zpátky, pane. Plánujete být na jednu noc, nebo to bude váš obvyklý prodloužený pobyt?"
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4375
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Vtipy

Příspěvek od bivoj »

Myslím, že se klidně může z anotace toho vtipu výše vypustit to slovo "nešťastně"... ;)
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Vtipy

Příspěvek od Václaf »

Tak třeba já jsem se rozvedl naprosto v klidu a zůstali jsme kamarádi s ex. Do psí boudy jsem nikdy nemusel,dělal jsem to obráceně. Když jsem ji před lety vystěhoval do jiného pokoje,k sobě jsem si vzal právě psa. Pes ani zbraň nedržkují když se jich dotknete :rofl Sice to není vtip,jen realita,ale se šťastným koncem a to vtipy také občas bývají :hand :beer
Čechy čechům !!!!!
Odpovědět