FARMA

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

FARMA

Příspěvek od MRAK »

dneska jsem zaslechl reklamu na totok:

http://farma.nova.cz/

tak kdopak by to zkusil?

:-)

Kdyby za tím nestála NOVA, tak bych se možná i přihlásil ..... takhle se obávám, že štáb bude chtít spíš než vědomosti, zkušenosti a podobně - raději konflikty, hádky sex a tak ....
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8789
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: FARMA

Příspěvek od Fabulous »

Farma, Big Brother, Hotel Paradise, Vyvolení, vše je jen o "vztazích" - hádkách, sprostotě, sexu, atd. O nic jiného nejde, vše ostatní jsou jen celkem ubohé kulisy. Proto se tam vybírají tak ubohé typy lidí. Jde jen o jediné - sledovanost. A tu může zaručit jen většinová populace - tupá masa lidí, která tyto průjmy vyhledává. Nic pro našince :-)
Uživatelský avatar
Josef
Rozpadlík
Příspěvky: 1727
Registrován: 10.03.2011 7:20

Re: FARMA

Příspěvek od Josef »

Zrovna přes víkend byl v nějakém televizním pořadu Václav Vydra a jen tak mimochodem jsem zaslechl, když sice velmi opatrně a diplomaticky, ale obsahově zcela jasně naznačil, že v TV žádná soutěž vpodstatě není soutěží. Konkrétně měl na mysli někdejší taneční show (v jiných soutěžích je to stejné). Upozornil, že TV vůbec nevyhodnocuje hlasování a hodnocení podle SMS diváků. Nemá na to žádné středisko a už vůbec ne přísedícího notáře schopného garantovat regulérnost. Hlasovací SMSky, které nějakému soutěžícímu zašlete, míří vlastně do prázdna. Postup je předem strategicky naplánován. V zájmu sledovanosti a současně s cílem co nejvyšší SMSkovanosti, je už předem dáno kdo a v jakém pořadí bude v soutěžích v jednotlivých kolech postupovat. O SMS poplatky se zvýší zisk operátora a ten pak pustí nějaký ten chlup televizi (jako sponzor pořadu). Prostě divadýlko od začátku do konce. Pokud chcete vědomě pomáhat "podnikateli" (myšlena TV), kterému není stydno používat obdobné neseriózní praktiky, tož hurá do toho...
(Je mi už předem líto těch najivních uchazečů, kteří se tam v dobré víře přihlásí. Ale asi si tím musí doopravdy natvrdo projít, aby to celé zákulisí pochopili.)
Uživatelský avatar
B89
Rozpadlík
Příspěvky: 217
Registrován: 16.01.2011 13:24
Bydliště: UH

Re: FARMA

Příspěvek od B89 »

Dělat ze sebe šaška před národem, to by mě nabavilo a ještě ktomu na nově. Stejně tam naberou max. 1 co tomu tak trochu rozumí a zbytek budou lidi z "města"(modelky,manažeři....) prostě různé exoty, jinak by se jim na to nikdo nedíval :)

radši bych si skusil něco jako trosečník jak to bylo na primě - na prázdném ostrově... než bývat na statku ;)

...no a když jsou ty naše věznice plné, tak co třeba reality show ve stylu "běžícího muže" ? :twisted: :lol:
Fjord
VIP
Příspěvky: 797
Registrován: 05.07.2011 0:50

Re: FARMA

Příspěvek od Fjord »

Je to porád jen o tom samým-odvést pozornost k nepodstatným věcem. Sednout si k TV, nacpat si pupíka a nic neřešit.
Ted´jsem koukla po dlouhé době na pevnost Boyard-to je děs. Trapné hlášky pro malé děti, namakaní kulturisti, co mají v hlavě seno a zmalované kočky z fitnes center-to mě má asi inspirovat k čemu?
Pokud bych si měla vůbec vybrat z nějakých soutěží (což jde dost z tuha) :mrgreen: tak snad jen (asi japonský) ninža-faktor-tedy mužská soutěž. Ti chlapi na sobě fakt musí zamakat, aby zvládli to, co jim tam připravili za překážky. Tohle si myslím že má dobrou úroveň na motivaci, pro zvýšení fyzičky a atd. Docela bych pochybovala, že by někdo z našich kluků zvládl to, co tam ti šohajové předvádí. Je to směs horolezectví, akrobatiky, síly, mrštnosti, stability atd.
Odpovědět