Zpravodajství jak jej všichni chceme

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Zpravodajství jak jej všichni chceme

Příspěvek od Terminated Account »

Právě jsem mrknul na úvodní stránku seznam.cz a když jsem se podíval na nabízené titulky zpráv, nahlas jsem se rozesmál! Posuďte sami...

VIDEO: Breivik u soudu přiznal zabíjení, rozplakal se až nad vlastním videem
Šetřící Řeky naštval "ostrov slepých", příspěvek pro nevidomé chtěl i lovec ptáků
Tři muži zmlátili v Břeclavi 15letého chlapce kvůli cigaretě, přišel o ledvinu
VIDEO: Agresivní děti napadly bezdomovkyni, kopaly ji do hlavy
Krutá realita: Co by děti měly jíst – a co ve skutečnosti jedí
Křeček vstal z mrtvých a vysvobodil se ze zakopané rakve

Mé oblíbené - Komedie je když se na to díváš, tragédie, když v tom učinkuješ!
Uživatelský avatar
GORAZD
Příspěvky: 51
Registrován: 23.01.2014 14:59
Pohlaví: muž
Bydliště: Slovensko , Martin

Re: Zpravodajství jak jej všichni chceme

Příspěvek od GORAZD »

bohužial úroveň žumpalistiky napovedá ich autorom presstitutom a presstitutkam,z jasnym cielom negativne ovplyvnit masmediami hordu ludi,hlavne starsia generacia hladi na vecerne spravy ako na pismo sväté,pritom im vymyvaju mozgy a vnasaju do podvedomia bloky a negativitu, :punch a tak priemerny socialny zver pri prvom naznaku strachu spravne konzumne reaguje aby ho nejak utlmil ,a bulvar ani radsej nekomentujem ,zarazajuce je ale to ze je stale dost ludi (?) ktory su ochotny to podporovat. :? ,hlavnu ulohu hra nevedomost obyvatelstva ako zo vsetkym je nutne chapat ak chces vedome konat pre svoje blaho. :idea: ,inak podprahove signaly su hojne pouzivane vo filmoch aj reklamach tu je priklad:

http://www.youtube.com/watch?v=h4to2f4L5MU všeobecne hojne pouzivane
http://www.youtube.com/watch?v=K5ubZ_QNn1Y v rozpravkach
http://www.youtube.com/watch?v=5QaYdph-aNM

tieto podprahovky su vecsinou zamerane na zakladne pudy,a tuzby.
teda vecsinou zaberaju na"Spracovanych" jednoduchsich ludi a teda pri nakupe
podvedome uprednostia ten ci onen produkt
alebo sa budu zameriavat na zakladne pudy teda im neostane cas premyslat o systeme a zavaznych veciach

na yt bolo zavesene aj video o podprahovkach na čt 2 ale už to neviem najst zaujemci sa mozu pohrabat na nete. :idea:
Uživatelský avatar
alive
Příspěvky: 819
Registrován: 09.12.2011 20:53
Bydliště: Samota u lesa

Re: Zpravodajství jak jej všichni chceme

Příspěvek od alive »

Jo, tak ted jsi uhodil hrebicek na hlavicku...to je jeden z duvodu, proc jsem pred lety odnesl televizi na separak...Sehnat objektivni zpravodajstvi je dneska temer nemozne (viz treba aktualne ukrajina) a kdyz ctes ty titulky, tak mam fakt pocit, ze jsme narod dementu.
Uživatelský avatar
Kedr
Příspěvky: 283
Registrován: 02.02.2012 15:36

Re: Zpravodajství jak jej všichni chceme

Příspěvek od Kedr »

Já osobně televizi nesleduju už cca 8 let a naprosto mi nechybí. Sedět v době internetu u televize(pokud to někdo dělá z rekreačních důvodů - je to jeho věc, čas se dá trávit líp - a ted nemyslím naopak sezením u internetu :mrgreen: ) a čekat na podání seriozních informací je "píp"...
Pokud chce člověk objektivní názor/pohled na věc, tak se stejně nezastaví u přečtení jednoho článku a informace k zaujetí nějakého stanoviska si většinou sám dohledá. ;)
Odpovědět