Noční hlídka

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Etranger
VIP
Příspěvky: 291
Registrován: 29.10.2012 1:47
Bydliště: Východ

Re: Noční hlídka

Příspěvek od Etranger »

Dnes jste to vzdali nějak brzy ;)
Vito
Příspěvky: 199
Registrován: 29.12.2012 22:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Haná

Re: Noční hlídka

Příspěvek od Vito »

když jsem toto vlákno prvně uviděl, tak jsem se těšil, že se tu bude probírat problematika nočních hlídek v PA době a ona je to jen taková tlachárna pro netopýry:D
Uživatelský avatar
Artifex
VIP
Příspěvky: 1066
Registrován: 26.03.2012 17:08
Bydliště: Brno

Re: Noční hlídka

Příspěvek od Artifex »

Ale nevzdali, hlídkujeme tajně, ne-é?
(ten obraz je od Rembrandta a jmenuje se... Noční hlídka... :D )
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Noční hlídka

Příspěvek od sigmark »

Tak dneska jsem nocnikem taky
Uživatelský avatar
Artifex
VIP
Příspěvky: 1066
Registrován: 26.03.2012 17:08
Bydliště: Brno

Re: Noční hlídka

Příspěvek od Artifex »

No hurá, myslel jsem, že všichni spí.
No, trošku k tématu: V noci se po jakémkoli průseru bude dát fakt jen hlídkovat, protože světlo je jeden ze zdrojů, kterým se nebude moci plýtvat, nejen hlídky budou tedy pravděpodobně potmě, a) pro větší přehled o okolí: Jakmile si oči zvyknou, dá se vidět docela slušně a b) světlo demaskuje na velkou dálku.
urbanwarrior
VIP
Příspěvky: 810
Registrován: 24.08.2012 22:16

Re: Noční hlídka

Příspěvek od urbanwarrior »

Pamatuje si někdo z vojny, jak daleko jsou vidět "noční" světla - modrá barva? Nebo někdo z aktivní služby, samozřejmě :lol:
Uživatelský avatar
Ambroz
Příspěvky: 69
Registrován: 15.09.2012 11:42
Pohlaví: muž

Re: Noční hlídka

Příspěvek od Ambroz »

Spite vsetci?
Uživatelský avatar
Artifex
VIP
Příspěvky: 1066
Registrován: 26.03.2012 17:08
Bydliště: Brno

Re: Noční hlídka

Příspěvek od Artifex »

Pche, taková urážka...
Kocour
VIP
Příspěvky: 788
Registrován: 30.03.2012 22:29

Re: Noční hlídka

Příspěvek od Kocour »

Lidi, já to vzdávám. Dosud jsem věrně hlídkoval (můj osobní rekord je asi do 4 hodin ráno, ačkoli jsem neměl potřebu přispívat zrovna tady do toho vlákna), ale je po dovolené :(. Počítám, že výdrž nočních hlídek se teď rapidně zhorší, někdo má třeba dovču ještě do víkendu, ale pak je to na lidech, co mají noční hlídky i v občanském životě.

Jinak pro těch pár, co si nevšimli, že je tohle zatříděno jako "Off Topic a zábava" - když už máte být někde na stráži a je tam taková ta boudička, tak v žádném případě nebuďte uvnitř, ale někde poblíž ve tmě a na rozhraní dvou typů porostu nebo terénu (pokud to jde). Dobrou!
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4362
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Noční hlídka

Příspěvek od bivoj »

Já v tyto hodiny nespím téměř nikdy. Na netu je klid a je čas na pročítání fór, na kterých už v tuto noční dobu nenaskakují příspěvky tak zběsilým tempem jako třeba po ránu či odpoledne...
srejby
Příspěvky: 100
Registrován: 26.11.2012 20:10

Re: Noční hlídka

Příspěvek od srejby »

Ahoj :sleep
Uživatelský avatar
Artifex
VIP
Příspěvky: 1066
Registrován: 26.03.2012 17:08
Bydliště: Brno

Re: Noční hlídka

Příspěvek od Artifex »

No nazdar... :devil
Uživatelský avatar
Ambroz
Příspěvky: 69
Registrován: 15.09.2012 11:42
Pohlaví: muž

Re: Noční hlídka

Příspěvek od Ambroz »

Ja mam v pecku... som v nocnej.
Reno
Příspěvky: 398
Registrován: 04.12.2012 18:12
Pohlaví: muž

Re: Noční hlídka

Příspěvek od Reno »

sigmark píše:ktere casti konkretne :-)
Jak to mám sakra vědět? :lol: Jsem na tomto fóru hodně krátce, takže už si v tom množství příspěvků skoro nepamatuju, co už jsem četl a co ještě ne... :oops:
urbanwarrior píše:reno: ani bych neřekl. Většina lidí je tu spíš pragmatická, nežije ani v krytu ani někde na pasece v lese, žijí v pohodě svoje civilní životy. Jenom se netají tím, že když se to podělá, zkusí to zvládnout. Nic víc, nic míň. Že by se tu někdo na PA vysloveně těšil (cituji) jsem nezaznamenal, a to si troufám říct, že fórum mám přečtené celé.
Ano, ze tvého úhlu pohledu tomu tak pravděpodobně bude. ;) Ovšem já jako nováček na tomto fóru mám ještě stále možnost "nezaujatého pohledu z venčí". Ohledně problematiky PA / rozpadu jsem totiž zatím ve fázi úvah, tedy nebuduji si žádný úkryt, neshromažďuji zbraně a železnou zásobu trvanlivých potravin, nemám připravené žádné evakuační zavazadlo atd... Asi i proto mě tu a tam některý z příspěvků docela pobaví... :lol: Samozřejmě tím nechci říci, že jste blázni nebo pomatenci, to opravdu ne. :idea: Sám mám pocit, že pokud se nezmění dnešní globální ekonomický systém založený na bezohledném drancování přírodních i lidských zdrojů s cílem maximálního finančního zisku, celá takvaná "západní civilizace" se časem zcela jistě zhroutí... Jen doufám, že se toho nedožiju.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8790
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Noční hlídka

Příspěvek od Fabulous »

Jen čti Rozpad dál. I tvoji duši dostaneme :devil
dogmeat
Příspěvky: 22
Registrován: 23.07.2012 1:26

Re: Noční hlídka

Příspěvek od dogmeat »

Reno: Neboj se, s takovým přístupem, se až to vypukne opravdu dlouho nedožiješ ;)
Reno
Příspěvky: 398
Registrován: 04.12.2012 18:12
Pohlaví: muž

Re: Noční hlídka

Příspěvek od Reno »

Fabulous píše:Jen čti Rozpad dál. I tvoji duši dostaneme :devil
A sakra... :? :lol:
dogmeat píše:Reno: Neboj se, s takovým přístupem, se až to vypukne opravdu dlouho nedožiješ ;)
No, já myslel svůj příspěvek tak, že bych se nerad dožil toho jak píšeš "až to vypukne". Každopádně jaké šance na přežití v takové situaci budu mít, to ty opravdu nemůžeš posoudit, protože o mé osobě nic nevíš... ;) V podstatě by se dalo říci, že z hlediska na vše připraveného rozpadlíka je aktuálně mým jediným výrazně slabým místem absence nějaké zásoby trvanlivých potravin. Ale to by snad šlo v případě krize nějak vyřešit... Kde bydlíš? :twisted:
Uživatelský avatar
Tommy
Příspěvky: 161
Registrován: 16.11.2012 19:10
Pohlaví: muž
Bydliště: Krkonoše

Re: Noční hlídka

Příspěvek od Tommy »

Kontrola! Hlídá někdo? :-)

Jen tak pro zajímavost, proč jste vzhůru v tudle noční hodinu v pracovní dny? Pracujete, nudíte se, nebo jen nemůžete spát?

Já se aktuálně prokousávám kmenem klientů a už mi jde hlava kolem, kdybych nemusel, tak radši v tudle hodinu budu už spát :)
Reccol
VIP
Příspěvky: 551
Registrován: 19.09.2011 14:43

Re: Noční hlídka

Příspěvek od Reccol »

A já mám zkouškový a pochopitelně nic nestíhám :)
Uživatelský avatar
Tommy
Příspěvky: 161
Registrován: 16.11.2012 19:10
Pohlaví: muž
Bydliště: Krkonoše

Re: Noční hlídka

Příspěvek od Tommy »

No bodejď by jsi stíhal když vysedáváš tady! :twisted: :D
Odpovědět