Gayové alias hulibrci v PA a další kokotiny

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět

Předchozí anketou jsme zašili Mrakovi anální otvor a umístili vývod bokem. Co se asi stalo pak?

Přestal se sexem.
1
1%
Nepřestal. Kouří.
21
29%
Místo análku používá vývod bokem (to už je vážně síla).
51
70%
 
Celkem hlasů: 73
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8795
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Gayové alias hulibrci v PA a další kokotiny

Příspěvek od Fabulous »

Budou gayové v PA době užiteční nebo je máme utratit hned v první den Rozpadu? Neberte ale prosím toto vlákno příliš vážně :)
gay_parade_22.jpg
urbanwarrior
VIP
Příspěvky: 810
Registrován: 24.08.2012 22:16

Re: Gayové alias hulibrci v PA

Příspěvek od urbanwarrior »

Bude-li rozpad znamenat návrat k tradiční rodině a jejím funkcím, budou homosexuálové těžce znevýhodněni. Na druhou stranu, posoudím-li jejich současnou společenskou úspěšnost, možná se prosadí v individualistických oborech, jako obchod, politika apod. Jenom si myslím, že se stanou oblíbeným terčem a hromosvodem, když se to bude většinové společnosti hodit.
vlk972
Příspěvky: 474
Registrován: 26.10.2012 9:50
Pohlaví: muž

Re: Gayové alias hulibrci v PA

Příspěvek od vlk972 »

V antice byli lidi na oboje :-D
Jinak si myslím, že budou druzí na řadě v očích PA lovců lebek.......
FMJ
VIP
Příspěvky: 806
Registrován: 30.09.2012 18:54

Re: Gayové alias hulibrci v PA

Příspěvek od FMJ »

No, jedna z teorií homosexuality hovoří o tom, že každý z nás je určitým procentem gay či lesbička (platí u žen, vtipálci). Někdo více, někdo méně. Někdo se všemožně snaží potlačit jakoukoliv možnost, aby nebyl označen za gaye, vyznávaje přitom typické modly primitivně maskulinního světa a dávaje toto ostentativně najevo svou nenávist či pohrdání těmi, jež svou homosexualitu projevili. Je to dáno výchovou a následným chybným sebepojetím.
Ve věznicích běžně mezi heterosexuály dochází k homosexuálním stykům (jež vzhledem k nedostatku osob opačného pohlaví zastupují styky heterosexuální. Po ukončení výkonu trestu se pak dotyčný vrátí k normálnímu "heterosexuálnímu režimu". Mimo jiné tyto sexuální vztahy mohou sloužit i jako jakýsi způsob vyjadřování podřízenosti (submisivity) a nadřízenosti (dominance). POZOR!!! Tím nechci tvrdit, že se všechny osoby ve výkonu trestu dopouštějí homosexuálních styků. Teorie o postavení gayů v PA době by mohla znít tak, že mocnější, a tím pádem nebezpečnější, určitě nebudou žít v heterosexuální monogamii, čímž by teoreticky mohlo ubýt heterosexuálních vztahu a naproti tomu narůst, z čistě praktických důvodů a potřeby "tělesného tepla" a "sexuální odezvy" k procentuálnímu nárůstu vztahů homosexuálních. Takže by se taky mohlo stát, že někteří pravověrní heterosexuálové budou nuceni přiznat svou "druhou tvář".... Pakliže tam nějaká je... Vždyť jde o teorii, že. Nebo?
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Gayové alias hulibrci v PA

Příspěvek od MRAK »

Vzhledem k tomu, že jsem o weekendu spal vedle Fabika, a neustále mi celou noc nabízel to svoje smrduté čokoočko, až jsem do něj musel kopat, aby mi dal pokoj, já hlasuju pro toto:

Výrazně je označit, (například jim postříkat hlavu reflexní zelenou barvou) , aby si na ně ostatní mohli dát pozor a popřípadě si vedle nich neustlali ...

Dodatek - volal mi Fabik, že místo zelené by raději růůůžžovou :kiss
Uživatelský avatar
Tina
VIP
Příspěvky: 593
Registrován: 21.08.2012 10:06
Bydliště: Severní Čechy

Re: Gayové alias hulibrci v PA

Příspěvek od Tina »

Co se tady člověk nedozví? :-)


Ono taky záleží, kde v době PA budete. V Thajsku jsou "ladyboyové" naprosto běžná záležitost a je to v podstatě regulérní třetí pohlaví.
U nás to může dopadnout všelijak, menšiny byly v krizových dobách vždycky ohrožené, ať už šlo o cokoliv. Každá vesnice měla obecního blba, ale nějak si nevybavuju, že by někde psali o obecním homosexuálovi.

Mě bude ke štěstí stačit, když vymizí ti heterosexuální šampónci a frikulíni, kterých jsou plná nákupní centra a kavárny. To už radši pravověrného gaye, než tuhle parodii na chlapa :-) S pravověrným si aspoň pokecám jako s kamarádkou, dá se očekávat, že bude vědět, kde sehnat a jak uvařit mýdlo a jak co ušít.
urbanwarrior
VIP
Příspěvky: 810
Registrován: 24.08.2012 22:16

Re: Gayové alias hulibrci v PA

Příspěvek od urbanwarrior »

tina: - tomu říkám pragmatismus... :yes
Nobody
Příspěvky: 589
Registrován: 18.07.2012 1:17

Re: Gayové alias hulibrci v PA

Příspěvek od Nobody »

Tím se stejně nikdo chlubit nebude :). Možná ale budou trochu znevýhodněni pokukováním po spolubojovníkovi uprostřed bitvy :lol:.

Ale vážně, myslím že lidi budou mít na práci důležitější věci, než řešit, kdo kde s kým spí. Co se radikálů týká, tak tam předpokládám spíš střety s Romy, případně cizinci. Je to lépe rozpoznatelný nepřítel a panuje širší shoda.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8795
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Gayové alias hulibrci v PA

Příspěvek od Fabulous »

To: MRAK

Teda Mraku o tvé sexuální orientaci se celkem nemusíme bavit. Jasně si vzpomínám na tvůj dychtivě roztoužený hlas a zcela zřetelně si vybavuji tvá slova: "Fabíku otoč se, já už to nemohu vydržet." No a pak jsem měl pocit jako by mě zezadu kopl kůň. Už chápu, proč si kupuješ zesílené GAY prezervativy největších velikostí. :envy
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Gayové alias hulibrci v PA

Příspěvek od Terminated Account »

Ten chlap nekecá. Bylo to jak píše. Nicméně jsem čekal, že fabik vytáhne kus nerezu a opětuje útok, ale nic takového se nestalo. Očividně se mu to líbilo :mrgreen:
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Gayové alias hulibrci v PA

Příspěvek od MRAK »

Tak abych to uvedl na pravou míru ...

já spal na kraji
Fabik uprostřed (měl narozeniny)
MacGyver na druhém kraji

Já se díval na Fabikovo zátylek
Fabik se díval na MacGyverovo zátylek

z toho plyne následující

já jsem byl táta
Fabik byl táta i máma zároveň (měl narozeniny)
a MacGyver byl jen máma

tož asi takhle , ňufíčci :kiss :F :kiss
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8795
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Gayové alias hulibrci v PA

Příspěvek od Fabulous »

A Čolek nám k tomu zpíval svými druhými ústy!
urbanwarrior
VIP
Příspěvky: 810
Registrován: 24.08.2012 22:16

Re: Gayové alias hulibrci v PA

Příspěvek od urbanwarrior »

Kluci , sorry, ale účast na dalším srazu ruším... :angel
Uživatelský avatar
Kapo
Příspěvky: 1298
Registrován: 10.04.2012 12:35
Bydliště: na samote u lesa

Re: Gayové alias hulibrci v PA

Příspěvek od Kapo »

Zrovna som po nete pátral, aké percento populácie sú homosexuáli. Vraj 2 až 5%.
To by malo byť na tomto fóre tak 12 až 35ks. Takže ešte pár kúskov sa tu najde, néé?
Nobody
Příspěvky: 589
Registrován: 18.07.2012 1:17

Re: Gayové alias hulibrci v PA

Příspěvek od Nobody »

Když už na sraz, tak určitě ne na své narozeniny :lol:
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Gayové alias hulibrci v PA

Příspěvek od MRAK »

Pozor, Mraka do toho netahat prosím!!
Mrak je v tom nevinně 8-)

Za všechno může soudruch Fabik (a jeho lživé prohlášení, že má narozeniny a tudíž musí spát uprostřed)


Soudruch Mrak, má totiž ve své orientaci naprosto jasno, což dokazují tisícovky děkovných dopisů od dívek a žen různých věků, stavů, barvy a vyznání ....
Uživatelský avatar
Kapo
Příspěvky: 1298
Registrován: 10.04.2012 12:35
Bydliště: na samote u lesa

Re: Gayové alias hulibrci v PA

Příspěvek od Kapo »

MRAK píše:.........Dodatek - volal mi Fabik, že místo zelené by raději růůůžžovou :kiss
Rúžovú nechajte pre slečinky. Ta zelená je tu jasnááááá :lol:
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8795
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Gayové alias hulibrci v PA

Příspěvek od Fabulous »

Vše není jak se zdá. Mrak mě přesvědčoval, ať na srazu strávím noc a já nic netuše jsem souhlasil. Bohužel mám tvrdý spánek a mám také pocit, že jsem měl něco přimícháno do čaje. Přestože jsem slyšel a cítil, nemohl jsem se pohnout. Ráno se všichni široce usmívali, jen mě bolelo tělo :(

Kam jsem se to proboha dostal...
noviny1.jpg
noviny1.jpg (61.01 KiB) Zobrazeno 22356 x
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Gayové alias hulibrci v PA

Příspěvek od Terminated Account »

Kecy Fabik prosil a škemral, tak jsem mu udělal s Mrakem radost a čekal jsem pořádnou jízdu. Buhudíky jen samý keci. Fabik byl tak nadržený, jak do něj Mrak bušil, že jednak nemohl popadnout dech a vydával pouze podivné hrdelní zvuky hodné umírajícího dinosaura a za druhé byl přemotivovaný jak Robinson v dívčím klášteře. Než stačil zasunout (což jsem chtěl pro zoufalého kamaráda argumentujícího experimentálním ověřením míry nechutnosti PA doby, nakonec udělat), tak se zmohl jenom na velké UFFFFFFFFFFFFF... Jediným výsledkem tedy bylo, že Čolek musí vyprat matraci a možná i vymalovat, což si asi okamžitě uvědomil a mělo to za následek již zmíněnou Čolkovu reakci, jejimž výsledkem byla pouze druhá znečištěná matrace do jiného odstínu.
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Gayové alias hulibrci v PA

Příspěvek od MRAK »

jak si kdo ustele, tak si i lehne

že já vůl tam vůbec jezdil :o

nevyspalej, zničenej, unavenej, s vypálenýma čichovýma buňkama ......

a místo politování, mě tu obviní z prasáren a udělaj ze mě homoděje :evil:

no to jsem dopadl !!!

na příští sraz si beru 20tiletou blondýnu, aby bylo jasno .... a můžete si slintat do polštáře :twisted:
Odpovědět