Koho volí Rozpadlík ve druhém kole? (2. kolo volby prez.)

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.

Koho zvolíte ve 2. kole?

Schwarzenberg
31
60%
Zeman
21
40%
 
Celkem hlasů: 52
Uživatelský avatar
Evinka
VIP
Příspěvky: 285
Registrován: 06.09.2012 22:31
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Koho volí Rozpadlík ve druhém kole? (2. kolo volby prez.

Příspěvek od Evinka »

můj názor právě přednesl Mrak ..... o hovně a k hovnu ....omlouvám se za OT
Kolapsnik jr.
Příspěvky: 1140
Registrován: 12.01.2011 23:10

Re: Koho volí Rozpadlík ve druhém kole? (2. kolo volby prez.

Příspěvek od Kolapsnik jr. »

mraku> nesouhlasim, volba MZ+KS a neuspech jinych, mnohe pokud ne vsechny prekvapila, cili je dobre patrat alespon po nejakych pricinach ci motivech a toto vlakno jich rozborem poskytlo uz celou radu, az treba budu umirat ve sklepe s posledni sklenickou okurek v ruce, rad z poslednich sil jeste identifikuji na jejich tvari avatarske ocni stiny, zavan pajcovane hruskovice, nebo neofeudalni manyru protivnika - intrudera.
urbanwarrior
VIP
Příspěvky: 810
Registrován: 24.08.2012 22:16

Re: Koho volí Rozpadlík ve druhém kole? (2. kolo volby prez.

Příspěvek od urbanwarrior »

Taky si myslím, že tím, co zatím naznačuje průběh voleb jsme o slepičí krok zase blíž maléru. :( .
Debata je spíš o průseru než o hovně, a řekl bych, že je užitečnější než třeba vlákno o buznách... aspoň za mně.
big bang
Příspěvky: 856
Registrován: 12.10.2012 10:45

Re: Koho volí Rozpadlík ve druhém kole? (2. kolo volby prez.

Příspěvek od big bang »

Českí občianski demokrati v druhom kole prezidentských volieb podporia Karla Schwarzenberga.

Na tlačovej konferencii po rokovaní grémia Občianskej demokratickej strany (ODS) to dnes oznámil jej predseda a premiér Petr Nečas.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/6667886/ods-podpori ... z2I5U4vDIG

:yes :chuckle
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Koho volí Rozpadlík ve druhém kole? (2. kolo volby prez.

Příspěvek od MRAK »

urbanwarrior píše:..... řekl bych, že je užitečnější než třeba vlákno o buznách... aspoň za mně.
No, užitečnejší v čem?

Vlákno o buznách je maganadsázka , recese a sranda ... přiznávám, že místy hooodně za hranou ... ale furt sranda. Vypustit páru, odreagovat se ....

A tohle?

Jen tu hledám tu užitečnost .....
urbanwarrior
VIP
Příspěvky: 810
Registrován: 24.08.2012 22:16

Re: Koho volí Rozpadlík ve druhém kole? (2. kolo volby prez.

Příspěvek od urbanwarrior »

Mně to dalo třeba informaci, že zdaleka nejsem sám, kdo hlasoval pro toho tetovanýho exota (v mém blízkém okolí pro něj hlasovala převážná většina osob, jsem zjistil s údivem), a že nás bylo víc i z míst, kde vyhráli nebo líp uspěli i pro mně nepřijatelní kandidáti. Nebo reakci o skepsi, kterou přinesl postup vítězných kadidátů do finále.
Spekulace o trendech, které pravděpodobně vítěz voleb přenese do praktické politiky budou mít za nějaký čas hodnotu, jak přesné odhady to byly. Vlákno bude zajímavé přečíst zpětně třeba za několik let, až uvidíme jejich výsledky. Kdyby byl v 89. internet, diskuse o tužbách a obavách tehdejší populace z příštího vývoje by byl dneska epochální studijní materiál.
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Koho volí Rozpadlík ve druhém kole? (2. kolo volby prez.

Příspěvek od MRAK »

OK beru ....

rozumně zdůvodněný, jiný pohled na věc ....

Takhle jsem se na to nedíval ....
maci
Příspěvky: 770
Registrován: 24.06.2012 23:22

Re: Koho volí Rozpadlík ve druhém kole? (2. kolo volby prez.

Příspěvek od maci »

Je to celé divné. Koho znám, tak ten ty dva nevolil. Volili buď Avatara, nebo Dienstbiera. Mě zaráží, že Český statistický úřad vyměnil software. Sice už to udělal při krajských volbách, ale kdo ví. Konspirativní teorie jak hrom. :-) Kdo vlasně kontroluje software ČS. Už jsme tady měli tunelářské losovačky, tak proč ne volební. Nějak se tam udržet musí.
http://zpravy.idnes.cz/statistici-testo ... _domaci_im
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Koho volí Rozpadlík ve druhém kole? (2. kolo volby prez.

Příspěvek od Karlos »

Mraku musím přiznat že už mě to taky napadlo... :angel
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8790
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho volí Rozpadlík ve druhém kole? (2. kolo volby prez.

Příspěvek od Fabulous »

Vlakno se uz ponekud zvrtlo kam jsem nechtel, tak jako prevenci obcansko-rozpadlicke valky zamykam vlakno.
Zamčeno