Úplně OT, že se jinam nehodí

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1472
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od DanBlack »

Takové, hořkosladké...

Za to, že jsme se s mou ženou potkali, mohou komunisti. Byl jsem synem statkáře, a kdyby to zůstalo, hospodařil bych a musel si najít bohatou nevěstu abych vyplatil své dva sourozence. A to moje žena nebyla. Byla jedinou dcerou stolaře, a protože bylo třeba zachovat živnost, byla by si musela vzít nějakého tovaryše od řemesla. Takto komunisti sebrali tchánovi živnost a mému otci statek, toho dokonce poslali na tři roky do Jáchymova a mně z gymnasia do učení zedníkem. Tak jsme byli oba nemajetní, volní, bez závazků a když jsme se setkali, nic nám nebránilo. Stal jsem se stavitelem a vydrželi jsme se ženou bezmála 60 roků. Nebýt komačů, nikdy bychom se nesetkali. To je jediné, za co komunistům vděčíme.
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1472
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od DanBlack »

Rozpadlík v akci... 8-)

21:15 Z Motola do Radotína. Tříletá holčička si měla způsobit úraz lokte. Ukazuje se, že se spíše než o typický úraz jednalo o nešťastný pohyb ruky. Každopádně ručka je vzorně zadlahovaná srolovaným časopisem.
...
Paní doktorka si s obdivem fotí umně připravenou dlahu.
„Taková prepperská,“ komentuji.
„Jo, manžel je prepper,“ vzdychne si maminka.


Zdroj:
Deník záchranáře z velkoměsta
https://www.kreslimprovas.com/post/xiv- ... denn%C3%AD
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Hagen
Příspěvky: 1307
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Hagen »

Smutné je, že to co dřív uměl prakticky každý, tak dnes zvládnou jen tzv. preppeři.
Odpovědět