Vtipy (bez politiky!)

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
miselito
Příspěvky: 192
Registrován: 13.05.2013 14:26
Pohlaví: muž

Re: Vtipy (bez politiky!)

Příspěvek od miselito »

Na margo toho nebezpečného streliva som si spomenul na jeden vtip.

Kamarát hovorí druhému, že mu manželka našla stopy rúžu na košeli.
A čo si jej povedal?
No, že mám milenku...hanbil som sa jej povedať, že predávam pre AVON :angel
JOBU
Příspěvky: 1818
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Vtipy (bez politiky!)

Příspěvek od JOBU »

Ženská telefonuje do stavebnín:
"Dobrý, kúpila som si podprsenku, a chcela by som ju vymeniť.."
Predajca:"Prepáčte, ale máte zlé číslo..."
Ženská:" Však práve preto by som ju chcela vymeniť..."
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Vtipy (bez politiky!)

Příspěvek od Rafael »

Židovské vtipy nejsou zrovna moje parketa, raději mám politické, psí nebo černé, ale tenhle mě dostal:

Starý muž prodává melouny na trhu pod nápisem „Jeden meloun - 3 eura. Tři melouny - 10 eur.
Přijde muž a koupí si meloun za tři eura, pak další meloun za tři eura, pak další meloun za tři eura a na rozloučenou radostně říká:

"Podívej se, koupil jsem tři melouny, ale zaplatil jsem jen 9 eur!" Nauč se obchodovat!"

Starý pán počká až odejde a usměje se a pak prohodí:
- A tak je to vždycky - vezmou si tři melouny namísto jednoho a ještě mě, starého Žida, budou učit obchodovat ...!
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1174
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Vtipy (bez politiky!)

Příspěvek od Patrol »

Ještě k těm lukům - asi obvyklejší je buď tětivu na jednom konci sundat a pootočením luku jí jakoby navinout kolem těla luku, nebo jí prostě sbalit bokem, třeba do kapsy obalu na luk. ;)
luk.jpg
luk.jpg (45.98 KiB) Zobrazeno 5468 x
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Vtipy (bez politiky!)

Příspěvek od Rafael »

Kdyby se Hašek a Lada dožili dnešní doby možná by vzniklo toto:


Švejk &.jpg
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Vtipy (bez politiky!)

Příspěvek od Rafael »

Lesní požáry.jpg
A pak, že prý nějaké lesní požáry...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Vtipy (bez politiky!)

Příspěvek od Rafael »

Dominik Landsman
15. června 2023 • 18:30

Americký miliardář, filantrop a vizionář po Twitteru hodlá koupit další velikou sociální síť. České řetězové e-maily. Elon Musk doufá, že se tímto nákupem stane nejmocnějším mužem na světě.

„Když jsem si koupil Twitter, domníval jsem se, že dokážu zasáhnout většinu populace, ale ukázalo se, že jsem se mýlil. Lidé seniorního věku, lidé s nižším vzděláním a nižším množstvím zubů se na Twitter příliš nehrnou a veškerý svůj čas tráví na řetězových e-mailech. Přiznám se, že to jsem tehdy podcenil,“ přiznal Musk.

„Jelikož nejsem zvyklý prohrávat, rozhodl jsem se, že vkročím i na tuto pro mě neprobádanou půdu a koupím jednu z největších sociálních sítí pro tuto sortu lidí, a to jsou české řetězové e-maily,“ dodal Musk jedním dechem.

Odborníci se shodují na tom, že pokud Musk dotáhne nákup českých řetězových e-mailů do konce, stane se nejmocnějším člověkem na světě.

„České řetězové e-maily jsou opomíjenou sociální sítí, ačkoliv skýtá stovky tisíc, ba i milionů uživatelů. Navíc oproti jiným sociálním sítím zde neexistuje žádná diskuse. Uživaté řetězových e-mailů daný e-mail berou jako nezpochybnitelnou pravdu. Cokoliv se na řetězových e-mailech dočtou, vnímají jako fakt. Je to velmi silná zbraň a ve světě sociálních sítí je to naprostý unikát,“ domnívá se Adam Sluka, který se dlouhodobě věnuje sociálním sítím.

Zatímco Elon Musk pomalu chystá kupní smlouvu, čeští uživatelé českých řetězových e-mailů se bouří.

„To je konec svobody slova. Zrovna ráno mi přišel hromadný mail, ve kterém se psalo, že Musk bude přidávat do řetězových e-mailů čipy a že to bude ještě horší než očkování. Mám řetězové e-maily ráda, ale pokud ten prodej dopadne, budu nucena odejít. Nechci mít v sobě Muskovy čipy,“ bojí se uživatelka hromadných e-mailů Hana Vlahá, která si až do teď řetězové e-maily jenom pochvalovala.

„Díky řetězovým e-mailům jsem byla vždy o krok před ostatními a hlavně mi otevřely oči. Dozvěděla jsem se, že Petr Pavel je hologram řízený CIA a že Fiala tajně chodí s Ukrajinkou. Proto cpe všechny peníze, které patří našim samoživitelkám, právě na Ukrajinu. Ale o tomhle se v médiích nemluví, protože jsou média podplacená. Řetězové e-maily byly vedle některých facebookových skupin poslední oázou čisté pravdy a teď nás o to chce Musk připravit,“ rozplakala se paní Vlahá.

Ta ve svých pochybnostech o budoucnosti českých řetězových e-maileů není rozhodně sama. Další a další uživatelé českých řetězových e-mailů se pod tíhou řetězových e-mailů zaměřených proti Muskovi cítí podvedení a hlavně ohroženi.

„Přišel mi řetězový e-mail, že Musk bude lidem e-mailem domů posílat Ukrajince. To už je fakt vrchol,“ postěžoval si Vlastimil Bolák, další z mnoha zklamaných uživatelů českých řetězových e-mailů.

Elon Musk však prohlásil, že si váží všech uživatelů českých řetězových e-mailů a že se nemusí ničeho bát, protože žádné změny nechystá.

„České řetězové e-maily jsou dokonalost sama. Tam opravdu není potřeba nic měnit a ani do nich jakkoliv zasahovat,“ ubezpečoval Elon Musk. Jakmile se stane vlastníkem českých řetězových e-mailů, hodlá rozeslat hromadný řetězový e-mail, který uživatele sítě dozajista uklidní. Protože co je psáno v řetězovém e-mailu, to je pravda.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
vrb
VIP
Příspěvky: 895
Registrován: 13.08.2011 1:52

Re: Vtipy (bez politiky!)

Příspěvek od vrb »

Ten me dostal. Úplně slyším hrát soundtrack WOW při pohledu na obrázek :-)
Obrázek
Přílohy
polivka_je_grunt.jpg
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Vtipy (bez politiky!)

Příspěvek od Rafael »

Polívci.jpg
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
čimango
Příspěvky: 393
Registrován: 04.11.2012 15:05
Pohlaví: muž

Re: Vtipy (bez politiky!)

Příspěvek od čimango »

Kdo uhádne, proč to dávám do vtipů?
635877-detonics-gladiator-cal-500-karabina--0.jpg
miselito
Příspěvky: 192
Registrován: 13.05.2013 14:26
Pohlaví: muž

Re: Vtipy (bez politiky!)

Příspěvek od miselito »

tipnem si, je to pre ten teleskop v kombinacii s pistolovym strelivom? len hadam

EDIT: ked pozeram na tu hlaven, uz som si nie isty tym pistolovym strelivom
dr78
Příspěvky: 294
Registrován: 13.01.2016 19:14
Pohlaví: muž
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Vtipy (bez politiky!)

Příspěvek od dr78 »

Řekl bych že ta pažba je moc blízko k teleobjektivu. To bych chtěl vidět jak někdo zvládne opřít pažbu a koukat do skla.

Škoda že není vidět i z druhé strany. Jaký to ma závěr?
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Vtipy (bez politiky!)

Příspěvek od Václaf »

Není to náhodou perkusní brokovnice?
Čechy čechům !!!!!
Uživatelský avatar
Ibex
VIP
Příspěvky: 784
Registrován: 20.11.2015 8:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Jihočech

Re: Vtipy (bez politiky!)

Příspěvek od Ibex »

Rozklikni obrázek a v popisku je název zbraně.
Jeste se nestalo, aby to nejak nedopadlo..
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Vtipy (bez politiky!)

Příspěvek od Václaf »

Obrázek se mi ukazuje pořád stejně, bez popisku. Ale stojím si za tím, že je to perkusní brokovnice od Fabíka. A vtip má být ten puškohled na brokovnici.
Čechy čechům !!!!!
Uživatelský avatar
Ibex
VIP
Příspěvky: 784
Registrován: 20.11.2015 8:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Jihočech

Re: Vtipy (bez politiky!)

Příspěvek od Ibex »

Přesně tak, právě když jsem klik na obrázek, tak tam je uveden název fabikovi perkusky :yes
Jeste se nestalo, aby to nejak nedopadlo..
čimango
Příspěvky: 393
Registrován: 04.11.2012 15:05
Pohlaví: muž

Re: Vtipy (bez politiky!)

Příspěvek od čimango »

Nene, puškohle je Zeiss ZF4 z padesátých let minulého století - stranová korekce puškohledu je možná pouze šroubky na originální montáži. Tady ten bastl na kroužkách tedy nelze vůbec stranově seřizovat. Ale pokud bude střílet jen brokama . . . Tak je mu to vlastně dvakrát na ho*vno :lol:
optika-zeiss-jena-zf4-n-montaz-zkk600-zbrojovka-brno-k2325-119776663.jpeg
Uživatelský avatar
bear_grylls
Příspěvky: 128
Registrován: 26.08.2015 21:15
Pohlaví: muž

Re: Vtipy (bez politiky!)

Příspěvek od bear_grylls »

Záchrana
Přílohy
IMG_20230623_082245.jpg
Ludstvo je virus ktory napadol Zem.
Uživatelský avatar
bear_grylls
Příspěvky: 128
Registrován: 26.08.2015 21:15
Pohlaví: muž

Re: Vtipy (bez politiky!)

Příspěvek od bear_grylls »

„eco-friendly
Přílohy
IMG_20230623_082345.jpg
Ludstvo je virus ktory napadol Zem.
Uživatelský avatar
bear_grylls
Příspěvky: 128
Registrován: 26.08.2015 21:15
Pohlaví: muž

Re: Vtipy (bez politiky!)

Příspěvek od bear_grylls »

" niečo pre "kamionakov.
Přílohy
IMG_20230623_082406.jpg
Ludstvo je virus ktory napadol Zem.
Odpovědět