KAM EMIGROVAT?

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od jerry.mysak »

richard
nejsem pesimista, jen realista.

Z toho co zatím takhle vláda ( a EU) navrhla, tak jsem vše v předstihu trefil (patření, zákaz broků a pod).

Postupuju tak, že z těch možných řešení vyberu největší píčovinu u který si řekneš že tohle musel vymyslet magor.

A bingo. Ono to vyjde.

A nebo jsem Pán Buch a vidím do budoucna :-).
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
Uživatelský avatar
richard.r
Příspěvky: 72
Registrován: 06.02.2016 6:56
Pohlaví: muž

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od richard.r »

jerry.mysak píše: 24.02.2021 10:43 nejsem pesimista, jen realista.
... říká každý správný pesimista :mrgreen:
jerry.mysak píše: 24.02.2021 10:43 patření, zákaz broků a pod
Nevím, co je to "patření".

Zákaz (olověných) broků mi vysvětloval kamarád myslivec - že ono je to vlastně celkem rozumný. Že když nějaká parta lovců magorů nakropí do malého rybníčka každý po stovce dávek broků, každý rok, ten rybníček se stává toxickým, s otrávenou vodou, a co pak s tím -- od základu to přebagrovat?

Každopádně, abychom nebyli moc OT, nadávat na místní garnituru můžeme.
Když se ale odstěhuješ třeba do té Montany, tam se třeba zase budeš potýkat s nábožernskými vymaštěnci. Příp. Zanzibar, tam asi zase budou opice. Tj. otázka -- kriticky, objektivně, jak lepší to jinde může být? A jakou tam budeš mít výhodu (jako ne-domorodec)?

Ještě se příkláním ke smíšené variantě (a seriózně jsem zvažoval, než do toho hodili past koviďáčci): pracovat či pendlovat za hranicemi (rakousko, německo, sever), třeba rok, dva, spát na matraci v místnosti 2x2m, nakřečkovat milion nebo dva, tři, čtyri, a pak se vrátit do ČR, a finančně si to pošéfovat.

Jsi nikdo... když nemáš peníze. A na tvém názoru, jako chudák, nezáleží -- říká takový hubeňoučký ind, ex-facebook, milionář, s etickými/vizionářskými sklony. Je to dobrý, poučný video. Jen se mi ho nepodařilo dohledat -- třeba někdo pomůže?
Fenomén fuck you money předpokládám znáš.
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4352
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od bivoj »

richard.r píše: 24.02.2021 12:33 ...Když se ale odstěhuješ třeba do té Montany, tam se třeba zase budeš potýkat s nábožernskými vymaštěnci...
Sorry za OT, ale musel jsem... :D Myslels něco takovéhoto?:
edens_gate.png
edens_gate.png (11.22 KiB) Zobrazeno 4771 x
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
steve_michalik
Příspěvky: 212
Registrován: 25.02.2020 15:27

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od steve_michalik »

Zákaz (olověných) broků mi vysvětloval kamarád myslivec - že ono je to vlastně celkem rozumný.
Zde OT, takže rychle. Zákaz olova v mokřadech u nás již platil. Zákaz olova by EU je pouze pokračování pokusů o odzbrojení obyvatelstva, akorát je útok veden z jiného směru.
Uživatelský avatar
richard.r
Příspěvky: 72
Registrován: 06.02.2016 6:56
Pohlaví: muž

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od richard.r »

bivoj píše: 24.02.2021 12:54
richard.r píše: 24.02.2021 12:33 ...Když se ale odstěhuješ třeba do té Montany, tam se třeba zase budeš potýkat s nábožernskými vymaštěnci...
Sorry za OT, ale musel jsem... :D Myslels něco takovéhoto?:
edens_gate.png
No jasně!!!
Přílohy
40k Aquila.jpg
drigon
VIP
Příspěvky: 2922
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od drigon »

jerry.mysak píše: 23.02.2021 13:55 richard
samozřejmě že vazby tu mám. Ale představa tohohle koncentráku když víš že je to všechno jinak mě těžce sere.

Ted je ještě šance za dobrý peníze prodat barák a vypadnout. Příští rok může bejt pozdě. A volby na podzim nic nezmění. Udělají hlasování poštou a Bába bude mít 50 procent.
U korespondenčního hlasování mám víc obavy z pirátů. Jsou mladí a počítačům rozumí. A myslím si, že budou horší než Bába (rudozelená vpřed). I když toho taky nemusím.
Koukej tak, aby jsi viděl.
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od jerry.mysak »

drigon
Pokud rozhodne korespondenční hlasování (podvodně), tak si to Bába ošéfuje.

Piráti jsou taková mládežnická úderka, něco jako Maovi študáci když dělal kulturní revoluci. Vědí hovno, nic neumí, ale to jim nebrání si svou pravdu prosadit za každou cenu.
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od jerry.mysak »

dejte si ruský live webkamery. To je snad krásnej sen, lidi si chodí venku, bez roušek, baví se na veřejnosti.
Už jim otevřeli i kulturní akce. U nás tak za rok.
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
maciz
Příspěvky: 36
Registrován: 17.08.2017 17:33
Pohlaví: muž

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od maciz »

No vidíš a už máš kam emigrovat, stejně tě tam asi srdce táhne. Jenom s těma zbraněma to budeš mít těžké. Tam mají zbraně jenom státní složky a zločinci. Leda že by ses tam přidal k nějaké té "bratvě". :?
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Maximus »

V Rusku stačí jen potvrzení od lékaře že nejste alkoholik či narkoman a můžete si jít koupit brokovnici. Takže v odlehlých končinách Sibiře si brokovnici bez problémů koupíte při znalosti ruštiny i jako "inostranec". Dlouhá kulová je už složitější a krátká pro plebs je sci-fi. S brokovnicí pak střílí všechno včetně losů a medvědů.
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od jerry.mysak »

co jsem říkal? Stačí si vybrat největší hovadinu co vláda navrhne a vyjde to. Od pondělka se asi posereme.
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4240
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Lyster »

Tak máme po volbách? Přišel někdo kam nejlépe z EU? :cry:

Pro mě je to spíš jen taková řečnická otázka... jako invalida se zrakem a diabetem I. typu bych stejně nikam emigrovat nemohl, cizím jazykem neumím taky žbleptnout... ale drtí mě co se teď v ČR děje... Ani bych nechtěl pryč, jak zde již bylo psáno, raději ať od tud "emigruje" EU...
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2911
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od bacil »

Srbsko, Latakie - to je taková skoro Evropa v Sýrii
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4240
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Lyster »

Já teď koukám na nějaké cestopisy viděl jsem Paraguay, teď koukám na Brazílii. Možná bych to viděl na Paraguay... ale jak říkám, i kdybych chtěl, pro mě je to utopie...

Ale tohle nevypadá třeba špatně... úplně náhodný inzerát s prodejem nějaké venkovské usedlosti... ani netuším kde to je...

https://paraguay.realigro.cz/prodat/ven ... 21181.html
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Ulfhednar »

Lyster píše: 21.11.2021 3:57 Tak máme po volbách? Přišel někdo kam nejlépe z EU? :cry:

Pro mě je to spíš jen taková řečnická otázka... jako invalida se zrakem a diabetem I. typu bych stejně nikam emigrovat nemohl, cizím jazykem neumím taky žbleptnout... ale drtí mě co se teď v ČR děje... Ani bych nechtěl pryč, jak zde již bylo psáno, raději ať od tud "emigruje" EU...
Lystere, docela žbleptím, docela jezdím, a viděl bych to tak, že nejlépe bude sedět na pérdeli. Máme se tu dobře. Věř mi. Za barákem máš krásný kopce, vlastně na dvě strany, hledej sobě exil tam.
Óðinn á yðr alla
sacket
Příspěvky: 87
Registrován: 22.12.2017 17:32
Pohlaví: muž

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od sacket »

Jenomže mám obavu, že po čtyřech letech vládnutí slepence co je tam teď, to bude u nás vypadat jako v Německu.
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Ulfhednar »

Jenže v Německu teď přichází k moci ještě horší sebranka, takže Německo se bude posouvat zase ještě dál a ještě radostněji.
A za čtyři roky to tu pořád nebude, jako v Německu, i kdyby 100% hlasů získala koalice Pirátů, Zelených a Duhových (hmm, což jsou vlastně Piráti :?)
Óðinn á yðr alla
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Matěj »

Mít tak takové starosti jako vy. :)
Nikam nejdu a ani bych nešel, jsem tady doma a mám to tady docela rád. Přijde mi, že u nás se máme docela dobře. Co by mi emigrace přinesla?
PeFi
Příspěvky: 2713
Registrován: 15.03.2014 13:01
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od PeFi »

Německo bohužel cloumá celou Evropu a my jsme na něm ekonomicky dost nepříjemně závisílí. Sedět na prdeli je jedna z těch lepších možností.
Uživatelský avatar
Montezuma
Příspěvky: 378
Registrován: 08.06.2021 19:14
Pohlaví: muž

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Montezuma »

No, co jsem na cestách poznal, tak v evropských zemích mě napadá tak Srbsko. Makedonie by se taky dala. Ze vzdálenějších zemí mě napadá Gruzie, nicméně ta má nahovno písmo a jazyk. Jít dál nemá vzhledem k odlišnému kulturnímu prostředí moc význam, přineslo by to spoustu komplikací.
Odpovědět