Drsná videa

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Drsná videa

Příspěvek od Baca »

Wildernes tak to si dovolim oponovat. :-) clovek dnes nie je o nic viac ci menej zvrateny ako bol v minulosti. Dokonca by som povedal, ze je asi najsucitnejsi nez kedy byval. Ono oficialne prezentovana (aj ked pravdiva) historia sa VZDY ucese, dokonca aj v pripade zaznamu nepriatela. Tie historicke zaznamy, ktore sa na verejnost NIKDY nedostali opisuju rovnake ked nie horsie zverstva ake sa diali pocas poslednych dvoch troch storoci. A pomerne k poctu ludi zijucich v danej dobe este masovejsie a verejnejsie. :-)
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3470
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Drsná videa

Příspěvek od Hohepa »

Souhlas, například ve středověku bývalo oblíbenou kratochvílí jít se podívat na veřejnou popravu.
Dnes je přístup jen pro pár zainteresovaných.
(ISIL v to nepočítám )
Uživatelský avatar
Wilderness
VIP
Příspěvky: 427
Registrován: 04.04.2014 19:47
Pohlaví: muž

Re: Drsná videa

Příspěvek od Wilderness »

Baca: No pochopitelne i tady na toto tema bychom se mohli dlouze bavit.. Soucitna je, ale jen jedna cast spolecnosti.. Respektive ta slusne vychovana.
Vyrazna cast teto spolecnosti ten prechod do PA, to vsudypritomne nasili a beznadej se vsi prqvdepodobnosti asi nerozdycha. Soucitnost tak bude nedostatkove zbozi protoze prevysovat jej bude ta spolecnost zhrzela.. Muzeme vsak polemizovat a opet i zde zalezi na forme SHTF..
Bohuzel za me si myslim, ze existuje velka cast nasilnicke spolecnosti, zkazene a nemoralni, ktera i vlivem soku a stresu vicemene upusti korenum lidskosti.
Nemala bude i cast nizkointeligentnich dementu jimz se vybavi scenky z hororu apod. a popudi svou zmagorilou fantazii od masturbace nad krvavymi ciny do realu. Najdete si kuprikladu youtube kanal blbecka pod pseudonymem ,,řezník" kolik ma sympatizantu prehrsele z mlade vypatlane generace.

My slusni lide udrzujici tradice spravedlnosti, lidskosti, selskeho rozumun a moralnich hodnot jako nepodlehajici panice a zvirecim pudum budeme nedostatkovym zbozim..

Nazivu budou jen ti dobre pripraveni (i psychicky) a nasilnicka bezpaterni zvirata. Opet zalezi na forme PA.

*Mimojine ona soucitnost je dnes vicemene videna jen ve forme litosti u TV zpravodajstvi, formou penezitych ci humanitarnich daru apod.

Ale vse je jen hypoteticke filosofovani pochopitelne.

Tady je dalsi video pro toto tema. Nesdilim ho kvuli poselstvi jake vydava, ale kvuli zaberum v uvodu..:
http://m.youtube.com

Sorry, ale to je tak neuvěřitelný politický pamflet, že jsem ho smazal. Za vše zlé na tomto světě můžou USA. A trpaslíci. Fab
Uživatelský avatar
Wilderness
VIP
Příspěvky: 427
Registrován: 04.04.2014 19:47
Pohlaví: muž

Re: Drsná videa

Příspěvek od Wilderness »

Doufal jsem, ze by zvlast v tomto vlakne ona politicka koncepce onoho videa byla opomenuta a disciplinovane byla brana v potaz jen uvodni drasticka scenka, ale OK respektuji Fabe...
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Drsná videa

Příspěvek od Baca »

Wildernes. Nemyslel som na rozdiel medzi citiacimi ludmi a necitiacimi psychopatmi. Na tychto prisernych videach je "pozitivna" jedna vec, byt pripraveny aj na taketo hrozne obrazy a situacie. Nech normalny clovek, ktoremu moze ist v danej situacii a uzemi o krk nezkamenie a nestvrdne ochormeny hrozou z toho co videl ci zazil. Bol schopny aspon zcasti fungovat premyslat a vyhodnocovat situaciu k svojmu prezitiu.
Staci priklad - v podstate prechadzka po lese, mrtve dve srny roztrhane psami v krovi vnutornosti, oci, kusy masa okolo, priatelka pol hodinu neschopna chodze, vytrestene oci, plac, nezmyselne opakovanie ako je to strasne a hrozne ........

Dalsi priklad - 90km/h, mokro, primrzalo, dlha tiahla prava zakruta, spolujazdec citliva zenska. Do masky si to namierila blba sykorka. Ked ju videla prilietat proti autu, tak mi siahla na volant len nech ju nezrazim. Auto v bocnom smyku, nadavky a sproste slova na jej adresu ..... Po mesiaci odisla z prace, ze somnou jazdit nebude alebo som nebezpecny sofer ....

A ted babo rad :-D
Uživatelský avatar
Jihlavak
Příspěvky: 99
Registrován: 29.11.2012 13:17
Pohlaví: muž

Re: Drsná videa

Příspěvek od Jihlavak »

Wilderness píše: Tady je dalsi video pro toto tema. Nesdilim ho kvuli poselstvi jake vydava, ale kvuli zaberum v uvodu..:
http://m.youtube.com
Díky Wildernessovi za odkaz, který mi poskytl motivaci k dalšímu "zvelebování" mého skromného obydlí :yes
Úvodní záběry byly vážně humus, zvlášť ten úplně první... Zbytek videa nevím, nedíval jsem se na něj, protože kvůli tomu jsem si ho nepouštěl.

Docela jsme tady zabředli do toho, co přináší válka, tak já bych s dovolením nadhodil i jiné otužovací téma - a sice úrazy.
Nevím jak /jestli to vůbec jde/ sem dát odkaz na konkrétní stránku Facebooku, tak Vás jen odkážu na to, že na FB existuje stránka "medické nechuťárny" se spoustou poučných fotek. Podobných stránek bude po internetu určitě víc, ale tohle na mě dneska vyskočilo, tak se dělím...
Uživatelský avatar
Wilderness
VIP
Příspěvky: 427
Registrován: 04.04.2014 19:47
Pohlaví: muž

Re: Drsná videa

Příspěvek od Wilderness »

Baca: ja ti rozumim, proste otrkanost.. castecny vycviceny flegmatismus na tyto veci. Nejen ze te, nemit takovou vlastnost, muze psychicky srazit, ale jak pises i stat zivot.
Ja v tom vidim kompletni psychologickou obrnenost, ktera je pro preziti dost dulezita. Tim vzejde ve spolupraci mnoha dalsich prikladu a stranek psychologickych faktoru i k dusevni posilnenosti a rozvahy, ktera se ukaze i ve chvili kdy lide budou panikarit za zneni v dalce dopadajiciho ostrelovani a chaosu a ty si zapalis v klidu cigaro. Jak jsem jiz rikal svet v PA muze byt takovy ze pole budou doslova posety mrtvolami, smrt bude nejbeznejsi denni vec a kdo si to neuvedomi predem ac muze byt jakkoli pripraven tak to s nim muze zamavat. Velka vetsina lidi bude otresena. Toto tema neni zadna uchylarna ba zvracenost, ale rizi realita.
A vsichni si prejme at nic z toho nevidime na vlastni oci.
A kdyz se vratim k tem nasilnostem: kdo vi ceho budou schopni dnesni nasilnici, testosteronem nabiti sportovni hooligens, nackove, romove ad. kdyz povoli uzdu svym choutkam nebo dojdou take otreseni.

Jihlavak:
No tak ted si ale zabredl fest s tou strankou na FB :D to teda jsou obcas takove fotografie scvrkajavici prdel, ze vyhrezla streva jsou proti tomu prd.. :rofl
Jestli nekdo vazne nemate zaludek tak tam nekoukejte nebo budete muset z domova odstranit vsechny sekery, hrebiky, cirkularku i skartovacku... :lol:

Vim, ze na FB jsou medici nebo kazuistika, ale tohle vypada nejake nove..

Ale jsou to zraneni pochopitelne, raj nemehel a takovych bude. Zvlast v PA bude nutne se takovym zranenim vyhybat.. Takze bez nervu a s rozvahou.

Kdyz uz jsme se bavili o tom napadeni nozem, tak tato uz asi dost znama fotografie dobre ukazuje proc je dobre se konfliktu vyhybat nebo nedat protivnikovi ani malou sanci kdyz na to prijde.
http://g.denik.cz/74/98/pomoc_prvni031208_denik-380.jpg

To admin: Pokud by zverejneni fotografii misto odkazu na fotografii nebylo po vuli, sjedname napravu a pouceni pro priste..

EDIT: fotografie upravena na odkaz..
Naposledy upravil(a) Wilderness dne 19.01.2015 20:59, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8790
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Drsná videa

Příspěvek od Fabulous »

Já bych tedy prosím hlasoval spíše pro ty odkazy :oops: :angel
Uživatelský avatar
Wilderness
VIP
Příspěvky: 427
Registrován: 04.04.2014 19:47
Pohlaví: muž

Re: Drsná videa

Příspěvek od Wilderness »

OK napravim..
ph4rmy
Příspěvky: 8
Registrován: 04.12.2014 14:14

Re: Drsná videa

Příspěvek od ph4rmy »

objavil som youtube channel, ktorý pravidelne zverejňuje videá z bojov v Doneckej oblasti a sú k tomu anglické titulky:

https://www.youtube.com/user/wintersodomy/videos

boje o nový terminál doneckého letiska (Ukrajinská armáda má pod kontrolou 2. a 3. poschodie a Opolčenci 1. a 4.):

https://www.youtube.com/watch?v=_IYJzj5vDxM
Uživatelský avatar
Majkl Night
Příspěvky: 328
Registrován: 08.02.2013 23:26
Pohlaví: muž
Bydliště: JN89HF

Re: Drsná videa

Příspěvek od Majkl Night »

Včera vyšel článek na ozbrojoných složkách cz, na téma zamlčování či omezování informací o hrůzách páchaných ve světě.
Určitě stojí za přečtení.
Odkaz:
http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/no ... -islamismu

Obvzlášť nepěkné je video z tzv. islámského státu. :puke Ale i o zavražděné matce v německu jsem nevěděl.
Uživatelský avatar
Wilderness
VIP
Příspěvky: 427
Registrován: 04.04.2014 19:47
Pohlaví: muž

Re: Drsná videa

Příspěvek od Wilderness »

Dik za clanek Majkl.. neco na tom bude, protoze z toho slunickareni nejen v CR je mi uz blivno. Takova videa viz. clanek bych umistoval do hlavnich relaci vecernich novin aby se ovcanstvo chytlo za rypak.
Konspiraci z clanku vyznelou, ze je to mozna i zamer nechavam konovi.

A s tema videama je to take pravda, ale jak i bylo vysvetleno, kdo chce najde a to i takova pri kterych se kinematograficka sladarna typu SAW zmeni na pohadku. Kdyz pak clovek vidi jak tyto popravy vykonavaji, jak si je uzivaji, jak hlavou krouti, skubou ad. aby ji oddelili... no proste :head
Uživatelský avatar
Wilderness
VIP
Příspěvky: 427
Registrován: 04.04.2014 19:47
Pohlaví: muž

Re: Drsná videa

Příspěvek od Wilderness »

Vetsina obrazku se mi nasla pri vyhledavani vyrazu konflikt na ukrajine..

http://www.whatdoesitmean.com/zzr2.jpg
Zvlast tento druhy me zas nenechava klidnym.
https://tigr.net/wp-content/uploads/201 ... 0727_2.png

https://professorsblogg.files.wordpress ... crimes.png
Uživatelský avatar
Jihlavak
Příspěvky: 99
Registrován: 29.11.2012 13:17
Pohlaví: muž

Jen takovej čajíček - blicí kyblík netřeba:-)

Příspěvek od Jihlavak »

Přidám nově nalezenej čajíček. Článek jako takovej stojí taky za přečtení, byť je k jinýmu tématu, ale stěžejní je samozřejmě video ve druhé polovině článku. Zvlášť mě zaujala reakce ostatních, jeden tam chodí s rukama v bok a čumí, paní dál vytírá a metr od ní chcípe člověk... Tak nějak doufám, že je to opravdu jen následkem šoku :?
http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/za ... m-autobusu

doplněno, ať nepíšu dva příspěvky:
tvl Wilderness! Ta druhá teda je :shake Ale zase je to velmi, velmi účinný způsob jak se motivovat. Zvlášť když všechny přípravy dělám hlavně kvůli dětem.
Štěstí přeje připraveným ...
Odpovědět