Nováček - Nové téma

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Salam
Příspěvky: 2
Registrován: 27.02.2015 22:24
Pohlaví: muž

Nováček - Nové téma

Příspěvek od Salam »

Zdravím. Jsem tu nový a chtěl jsem se zeptat na možnost založení nového tématu. Pro nováčky se o něm píše v pravidlech v bodě 16) ale není tam jasné řečeno kolik (aspoň přibližně) je potřeba napsat příspěvků. Jde mi o to, že k většině témat nemám moc co říct jelikož především čtu než abych mohl nějak k věci přispět. Chtěl jsem založit téma v herním koutku což je jedno z mála témat ke kterému můžu napsat něco hodnotného, ale i na tuto sekci se omezení vztahuje.
Uživatelský avatar
Marglin
Příspěvky: 466
Registrován: 14.09.2013 2:09
Pohlaví: muž

Re: Nováček - Nové téma

Příspěvek od Marglin »

Nové téma už jsi založil, tak proč to ptaní? Když jsi nejsem jistý pravidly fóra, nebo zdejšími zvyklostmi, SZ některému z Adminů věc vyřeší. A... vítej na fóru ;)
Salam
Příspěvky: 2
Registrován: 27.02.2015 22:24
Pohlaví: muž

Re: Nováček - Nové téma

Příspěvek od Salam »

Heh díky za přivítání :) . Myslel jsem, že bude lepší založit rovnou téma do offtopicu pokud by s tím někdo měl zkušenosti mimo adminy/moderátory. Jde mi o to, že jsem především teoretik a čtenář s nulovou praktickou zkušeností takže k většině problematik zde na fóru nemám co říct a pokud by byla nějaká pomyslná hranice kolem 20 příspěvků, tak se obávám, že bych toho nedosáhl :D . Jinak do offtopicu můžou podle té 16 zakládat témata i nováčci jako já, ale to je jediná část fóra zbytek je mi "uzamčen".
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Nováček - Nové téma

Příspěvek od Bill Masen »

Hmm, tak to by mě taky zajímalo. Pravidla jsem četl, a doufám, že obsah mého krizového zavazadla nebude ani duplicitní ani nesmyslné vlákno. Kolik kvalitních příspěvků musím napsat, abych mohl založit vlákno můj BOB?
Uživatelský avatar
Count
VIP
Příspěvky: 875
Registrován: 20.05.2015 19:11
Pohlaví: muž

Re: Nováček - Nové téma

Příspěvek od Count »

Pokud nemáte možnost zakládat vlastní téma, není nic jednoduššího, než SZ adminovi, třeba "Fabulous" a ten vám téma založí.

Vítejte na fóru.
Lepší hrůzný konec, než hrůza bez konce.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8789
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Nováček - Nové téma

Příspěvek od Fabulous »

Ano, téma zelenáčům založím po dotazu do SZ.
Odpovědět