Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DarkViperCZ
Příspěvky: 182
Registrován: 30.01.2016 11:39
Pohlaví: muž
Bydliště: Improvizovaný kryt z větví a listí :-)

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DarkViperCZ »

Dnes je bolestivě :roll: Bolí mě zaplombovaný zub, zánět či co. No ráno hnus, po prášku bolest zmizela a zítra k zubaři :|
Adaptace je klíčem k přežití. ;-) A jak říkám: Nothing is impossible. :-)
Uživatelský avatar
Count
VIP
Příspěvky: 875
Registrován: 20.05.2015 19:11
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Count »

Dnes jak dnes, to se jen lenošilo. Ale včera jsme využili pěkného počasí a vyrazili s klukem "přežít" do lesa. Nikdy jsem si neuvědomil, jak je kolem naší vsi málo míst, kde bychom byli opravdu mimo dohled a doslech nějakých lidí. Nakonec jsme zakempovali v jenom lesíku, postavili přístřešek, rozpálili dřívkáč a ohřáli si fazole a vepřové maso (obojí Lidl, chutné a dnes jsem doplnil :-) )Bral jsem to i jako test Berghausu, coby UKZ. Naházel jsem do něj několik součástí, celkem 10Kg. Doufám, že se popruhy trochu poddají, nové jsou dost tuhé. A ke své hrůze jsem zjistil, že plachta, kterou jsem pro takové případy koupil, je z jedné strany sice zelená, ale z druhé křiklavě oranžová. Proto byla napůl, přístřešek spíš připomínal větrolam a musím ji vyměnit :lol:
Přílohy
IMG_1756 (800x600) – kopie.jpg
Lepší hrůzný konec, než hrůza bez konce.
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od herman »

Dnes jsme s manželkou oslavovali. Zítra 1.2. to bude třicet let, co jsme vstoupili do svazku manželského. Vzhledem k tomu, že jsme se seznámili v květnu 1985, já v říjnu téhož roku rukoval na vojnu a 1. února 1986 jsme se brali, nám všichni předpovídali maximálně 3 roky. Paradoxně většina z nich je rozvedená.
Až v pekle nebude volného místa, pak mrtví budou bloudit po zemi.
SWED
Příspěvky: 144
Registrován: 06.10.2015 21:22
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od SWED »

Dnes jsem vzal vyvětrat na střelnici po dlouhé době Colt SAA 45LC a K98k a co se nestalo.Používám válečnou munici(holt jí mám trošku víc) a první výstřel,chci přibýt,vezmu za kliku a nic.tak zaberu a utrhl jsem vyhazovačem kus hilzny a ta zůstala v komoře.Horko těžko jsem jí vytěrákem vyklep.Dám další a nic,další a nic a tak jsem to opakoval s celou zásobou 100 ks.Ani jediná nevyšla. :envy .Tak jsem aspoň dostřílel Colta a šel jsem domů.GRR.SWED
Uživatelský avatar
malajizva
Příspěvky: 853
Registrován: 14.10.2014 20:46

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od malajizva »

To herman: Gratuluji a jeste dalsich 30!
Foedum inceptu, foedum exitu.
Quis autem custodiat ipsos custodes?
Uživatelský avatar
DarkViperCZ
Příspěvky: 182
Registrován: 30.01.2016 11:39
Pohlaví: muž
Bydliště: Improvizovaný kryt z větví a listí :-)

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DarkViperCZ »

Jak bylo dnes? :evil: Zubař mi zub doslova vyrval, protože byl kořen hluboko. Ještě teď mám umrtvenou tvář. Vznikla po zubu hluboká díra plná krve. Muselo se nakonec šít, a odhalil mi zánět dásní. Takže antibiotika, a než zabere prášek oblbovák (Valetol), tak skučím bolestí i přes umrtvení :( Takže dnes se mám bolestivě a unaveně :|
Adaptace je klíčem k přežití. ;-) A jak říkám: Nothing is impossible. :-)
Uživatelský avatar
Majkl Night
Příspěvky: 328
Registrován: 08.02.2013 23:26
Pohlaví: muž
Bydliště: JN89HF

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Majkl Night »

Tak to ti nezávidím. Ale vem si co by jsi dělal, kdyby nastala "ona situace" a zubař by prostě nebyl?
Volí si stezku chodec, nebo stezka chodce?
Uživatelský avatar
DarkViperCZ
Příspěvky: 182
Registrován: 30.01.2016 11:39
Pohlaví: muž
Bydliště: Improvizovaný kryt z větví a listí :-)

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DarkViperCZ »

Majkl Night píše:Tak to ti nezávidím. Ale vem si co by jsi dělal, kdyby nastala "ona situace" a zubař by prostě nebyl?
No, popravdě si to neumím představit, ale asi bych se pokusil si sám pomoct pomocí nasbíraných znalostí a nějakého vhodného vybavení. Nakonec info, co dělat se zubem v době PA, na Rozpadu je. Ale díky za to, že zatím zubaři jsou :oops: .
Adaptace je klíčem k přežití. ;-) A jak říkám: Nothing is impossible. :-)
Uživatelský avatar
Venet
Příspěvky: 1122
Registrován: 12.01.2011 22:48

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Venet »

Lúskam si tak fórum, a medzi inými si čítam Fabikove modré príspevky.
Tak týmto by som chcel vyjadriť Fabikovi vďaku, a môj veľký obdiv, že to stíha všetko kontrolovať :yes
Cogito, ergo armatum sum.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8794
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fabulous »

Maličkost... Vždyť je zde jen 118 000 příspěvků :)

Dík za pochvalu, potěší :)
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Baca »

Count píše: A ke své hrůze jsem zjistil, že plachta, kterou jsem pro takové případy koupil, je z jedné strany sice zelená, ale z druhé křiklavě oranžová. Proto byla napůl, přístřešek spíš připomínal větrolam a musím ji vyměnit :lol:
Nic nevracaj a nemen. Ta s oranzovym spodkom je asi jedina na trhu ktora za nieco stoji. AK chces mat zelenu z oboch stran, kup este jednu a cez oka ich spoj do dvojplachty. Bude to cie tazssie ale "vykon" sa zvysi :-)

UZ som do plachiet invstoval dost a 95% zelenych ci maskacovych su smejdy (aj tie 200g na stvorak). Po tyzdni zacali premokat a vies si predstavit co bolo v pristresku :-) Jedina plachat ktora vydrzala uz tri sezony ako strecha v burkach, vetroch dazdoch je prave ta dvojfarebna.
Prežiť !!!
Uživatelský avatar
Lala
Příspěvky: 88
Registrován: 11.07.2014 17:54

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Lala »

Mohu doporučit plachtu od firmy Condor, je lehká a drží. https://www.youtube.com/watch?v=0Q-OP2GSi7U Pak jsou ještě dobrý britský Bashy
= Si vis pacem, para bellum =
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Baca »

Hehe to nie su plachty to su vreckovky :-D Je sice pravda ze ja neslapem, ale kempujem zhruba mesiac v lete pri vode. Pouzivam na (ako to nazvat) velkopriestorovy bivak plachty 4x5 a dve 2x7 metrov :-D
Prežiť !!!
Uživatelský avatar
DarkViperCZ
Příspěvky: 182
Registrován: 30.01.2016 11:39
Pohlaví: muž
Bydliště: Improvizovaný kryt z větví a listí :-)

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DarkViperCZ »

Dnes je víceméně dobře :) Po antibiotikách je celkem klid, rána po zubu ještě bolí, ale jen trochu. Ve tváři mám pocit svědění, takže se to už hojí. No, udělám si radost EDC Ganzem G720 a jak mi příjde, půjdu ho testnout :beer
Adaptace je klíčem k přežití. ;-) A jak říkám: Nothing is impossible. :-)
Prim
Příspěvky: 184
Registrován: 18.11.2012 10:32
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha a okoli

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Prim »

Dneska jsem lehce nasranej sám na sebe - včera jsem dal po roční pauze první trénink (sebeobrana) a zjišťuju, že mam nějak oddělaný klouby :roll: Nevim, jestli je to výsledek rekonstrukce na baráku, nebo jsem prostě takový máslo, ale nepotěšilo mě to ani trochu... vyskakující rameno byl zlatej hřeb mého snažení :D
Quis vellet pacem, preparat bellum
Uživatelský avatar
Desouza
Příspěvky: 813
Registrován: 02.08.2012 19:07
Pohlaví: muž
Bydliště: Za koncem světa

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Desouza »

Dnes cestou do Makra u Hradce . Jsem potkal v okolí Chrudimi naše vojáky s kvérama tam pochodovali . Docela nezvyklé ještě jsem je tam v plné zbroji nikdy neviděl .
Vincit omnia veritas .
Uživatelský avatar
Obrněný žebřiňák
Příspěvky: 154
Registrován: 27.06.2014 12:41
Pohlaví: i černoch by záviděl
Bydliště: Hornomoravský úval

Nová láska

Příspěvek od Obrněný žebřiňák »

Potkal jsem novou lásku, je jí 25, brunetka, má štíhlý pas a okrouhlé boky. Je sice malinko extravagantní a nafinťěná, ale místní osazenstvo to snad ocení.
PS: nedovedu si představit sílu, která by nás rozdělilia... :shake
milunka.jpg
milunka.jpg (69.35 KiB) Zobrazeno 15849 x
Co nepotřebuješ, nemáš. Co nemáš, nepotřebuješ.
Uživatelský avatar
malajizva
Příspěvky: 853
Registrován: 14.10.2014 20:46

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od malajizva »

Hmmm, a za kolik s tebou šla :lol: :yes
se mnou se taky jedna zastavila na kus řeči:
Přílohy
k100MK6.jpg
Foedum inceptu, foedum exitu.
Quis autem custodiat ipsos custodes?
Uživatelský avatar
Obrněný žebřiňák
Příspěvky: 154
Registrován: 27.06.2014 12:41
Pohlaví: i černoch by záviděl
Bydliště: Hornomoravský úval

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Obrněný žebřiňák »

malajizva píše:Hmmm, a za kolik s tebou šla :lol: :yes
se mnou se taky jedna zastavila na kus řeči:
Bylo to za hubičku ;)

Tuhle ebenovou krasavici má kamarád, je super, akorát je celkem vybíravá co do ní strčíš a musí se na patřičných místech lubrikovat... myslel jsem, že černošky vydrží vše, moje kráska jede i na sucho.
Co nepotřebuješ, nemáš. Co nemáš, nepotřebuješ.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od dracekvo »

Taky sem byl dnes na nákupech :)
IMG_20160205_175402[1].jpg
Odpovědět