Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ibex
VIP
Příspěvky: 784
Registrován: 20.11.2015 8:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Jihočech

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ibex »

je to fakt, 2 kiksy po sobě :oops:
Jeste se nestalo, aby to nejak nedopadlo..
Uživatelský avatar
jirka911
Příspěvky: 127
Registrován: 14.12.2014 17:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od jirka911 »

Do středy jsem si myslel o těch co si vystřelili doma, že nemaj dostatečnej respekt před zbraněma...
Uživatelský avatar
scarabeus
Příspěvky: 41
Registrován: 10.06.2016 16:54
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od scarabeus »

Tak jsme dneska otestovali nový stroj s malým šestiosákem a musím říci, šlape to skvěle. Jen by tu mohlo být hezčí počasí. Pořád přemýšlím jestli koupit ten spacák Tropen nebo ne. Mám Defence 4 a na teď už je trochu teplá...
"Dum Spiro Spero" ...moje motto aneb citát o tom, jak každý z nás bude, i přes silácké řeči o poslední kulce, lapat po dechu do poslední chvíle.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Lyster »

Tropen mam už asi 4 roky. Neni to špatný spacák. Na teplejší dny ideální. Za sebe můžu doporučit.
Uživatelský avatar
scarabeus
Příspěvky: 41
Registrován: 10.06.2016 16:54
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od scarabeus »

A co velikost? Je skladná?
"Dum Spiro Spero" ...moje motto aneb citát o tom, jak každý z nás bude, i přes silácké řeči o poslední kulce, lapat po dechu do poslední chvíle.
Uživatelský avatar
DarkViperCZ
Příspěvky: 182
Registrován: 30.01.2016 11:39
Pohlaví: muž
Bydliště: Improvizovaný kryt z větví a listí :-)

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DarkViperCZ »

Jak bylo dnes... Opět mě čeká injekce, kvůli alergii :roll: Měsíc co měsíc už pět let, ještě že letos se už končí. Ráno jsem se bavil se sousedkou, byla u toho i její devítiletá vnučka. Zmínil jsem se o Rozpadu, protože sousedčin dvacetiletý vnuk je tak taky trochu rozpadlík. Zmínil jsem se, že hlavním adminem je Fabulous (Fab) :angel No a holka má ve zvyku tak roztomile jména zdrobňovat, chvilku se dívala na babičku, pak na mě a nakonec se usmála: Fabísek :D
Adaptace je klíčem k přežití. ;-) A jak říkám: Nothing is impossible. :-)
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8792
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fabulous »

Máš u mě malé, bezvýznamné plus :)
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Lyster »

scarabeus píše:A co velikost? Je skladná?
Oproti Defence 4 je to opravdu prcek. Výbroná věc je ta integrovaná moskytíéra. Třeba do hamaky nebo jen tak pod širák ideální, člověk s sebou nemusí tahat moskytíéru zvlášť.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Lyster »

Dnes jsem znovu (po druhé) shlédl dokument Válečná farma. Je to opravdu zajímavý počín. Ale i ostatní dokumenty této party lidí. Zaujaly mě všechny jejich dokumenty.

Dost jsem se zamyslel, jak by to asi vypadalo, kdyby se ČR dostala do války a kvůli blokádám a embargům na dovoz potravin byl nedostatek jídla. Ani nechci domyslet, jak by to v dnešní době dopadlo. Asi velice špatně. Řepku bohužel žrát nelze. :(.
Přiznam se, že mě to dostalo zas do takového smutného splínu. :(
Uživatelský avatar
Alstratt
Příspěvky: 1153
Registrován: 01.08.2015 16:34
Bydliště: US

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Alstratt »

Tak tropen je celkem skladny nestezuji si na nej myslim ze to popsal uz Lyster docela mi stale vyhovuje. Po zakoupeni Survival One a otestovani ho lehce tak mi na def4+trop chybi to hezke vytazeni nohou tim ze si konec spacaku mohu pripevnit a neplanda to zbytecne a hlavne mohu vytahnout z nej ruce takze v tom mohu i chodit tak mi to na nich trochu chybi.
The more you sweat in training, the less you bleed in combat.
Uživatelský avatar
scarabeus
Příspěvky: 41
Registrován: 10.06.2016 16:54
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od scarabeus »

Díky všem za příspěvky ohledně toho Tropenu. Ještě na něj mrknu ale asi ho vezmu, vzhledem k tomu, že mám D4 a dohromady tvoří sestavu do extrémních mrazů.

Lyster: z toho splínu si nic nedělej. Já ho mívám poslední dobou také. Naposledy mě to chytlo když jsem četl komentář Martina Kollera k mezinárodní situaci, kde vykreslil možný scénář války NATO s ruskem. To mi bylo opravdu neveselo. S přítelkyní často diskutujeme kde koupit větší byt (teď žijeme v 1+1) nebo domek. Já poslední dobou prosazuji nějakou vesnici v Krušných. I když bychom oba byli radši na kraji města. Kvuli přátelům a rodině.

Kousek pozemku a tam holt něco vypěstovat. Hnojil bych to vlastním h... hnojivem. Na kousek cibuli, na kousek brambory, česnek, nějakou tu bylinku. A na zbytek slepice, akorát je nesmíš dát moc hluboko :lol: . Taky poslední dobou přemýšlím, že začnu včelařit. Včelí produkty jsou nad zlato, zvlášť v době, kdy bude všeho nedostatek. Na druhou stranu v případě jaderné války ti všecky ty radionuklidy pilně nanosí do úlů...

Takže to pak sedíš, koukáš kolem sebe a říkáš si, proč se musí pořád někdo snažit všecko roz**rat. Já to řeším tak, že si řeknu, že se budu snažit co nejlépe připravit, že na tom pracuji, a že zatím nemá cenu si ty chvíle kazit splínem. A když už je nejhůř popadnu batoh a vyrazím do lesa, nebo ke kamarádovi na kafe ;).
"Dum Spiro Spero" ...moje motto aneb citát o tom, jak každý z nás bude, i přes silácké řeči o poslední kulce, lapat po dechu do poslední chvíle.
Uživatelský avatar
Count
VIP
Příspěvky: 875
Registrován: 20.05.2015 19:11
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Count »

Po úklidu v přihrádce dveří řidiče mám trochu místa a tak jsem si objednal tento krásný, teleskopický klíč na kola. http://klice.heureka.cz/compass-09412/ Doufám, že ho nikdy nebudu muset použít.
Lepší hrůzný konec, než hrůza bez konce.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8792
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fabulous »

Mám v autě pro tyto účely teleskopickou golu. Dá se s ní, díky masivní hlavě v ose rukojeti, lépe utahovat ;)
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od the.marek »

Dnes jsem si šel proklepnout vyhlédnuté auto CEBII a Autotýmem a zjistil jsem, že kiláky sedí, ale že bylo naprcaný na zadek a bylo by do něho potřeba nasypat dalších cca 35 litrů a to to nebyl žádný levný vrak a vypadalo jako nový... Mohu tyto služby vřele doporučit, nechápu po téhle zkušenosti, jak si může někdo koupit auto na "blind".
Nikdy nenaser šest chlapů, když máš jen pětiranný revolver ...
Uživatelský avatar
scarabeus
Příspěvky: 41
Registrován: 10.06.2016 16:54
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od scarabeus »

Tak dnes mám za sebou poslední den tady v Katalánsku. Takže zabalit špínu, jamon, fuet, olivy, oliváč, esterellu, san miguel, šafrán a zítra tradá domů. Doufám, že Vuleing poletí na čas a že mi zase nezmrší zavazadlo...
"Dum Spiro Spero" ...moje motto aneb citát o tom, jak každý z nás bude, i přes silácké řeči o poslední kulce, lapat po dechu do poslední chvíle.
Butch
Příspěvky: 778
Registrován: 28.11.2014 19:21

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Butch »

Tak nejde proud už nějakých 12 hodin :( tak koukám na Doomsday prep. nez mi v notasu dojde baterka. Byl tam jeden borec co běhal s kosou a cvičil psy, povely ve slovenštině a ti psi měli špičáky z titanu :o to jako fakt?
Uživatelský avatar
Marglin
Příspěvky: 466
Registrován: 14.09.2013 2:09
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Marglin »

Jeden hořko-sladký okamžik z dneška. Taková ta chvíle, kdy se v člověku přelívá: "Jóóó, dal sem ho!!!" spolu s: "Kdybys ty šípy chodil sbírat častěji, ušetřil bys 270, vole..." Ale asi jsem stejně víc rád než ne. :mrgreen:
Přílohy
_DSC0200.JPG
Uživatelský avatar
Count
VIP
Příspěvky: 875
Registrován: 20.05.2015 19:11
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Count »

Sedím ve vlaku a čtu si články na The Survival Mom. Dáma vedle mě zase o novém a ještě luxusnějším sídle zpěvačky Pink.

Pink! Pink! Už se těším domů, až obejmu rodinu a konzervy. :D ;) :mrgreen:

Mimochodem, Margline, buď v klidu. O víkendu jsem si střílel z luku a tři šípy skončily v Babišově řepce. Tak uvidíme ve které nádrži se pak objeví.
Lepší hrůzný konec, než hrůza bez konce.
Uživatelský avatar
malajizva
Příspěvky: 853
Registrován: 14.10.2014 20:46

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od malajizva »

jo jo taky jsem o víkendu vyměňoval rozstřelené končíky :D
Foedum inceptu, foedum exitu.
Quis autem custodiat ipsos custodes?
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Jason »

Tak dneska jsem definitivne podepsal pracovni smlouvu v Nemecku (skoro jako nucene nasazeni v rajch :D ). Dalsi krok jak vystoupit z tohoto babisovo curaciho kolotoce...
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Odpovědět