Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
DarkArrow2017
Příspěvky: 25
Registrován: 15.04.2017 9:47
Pohlaví: muž
Bydliště: Severní Čechy - Nedaleko muničního skladu

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DarkArrow2017 »

Sice držím LePen palce, ale sluníčka se moc snaží, aby se tam dostal Macron. No uvidíme...

Jinak, dnes mi přijde maska CM-4, docela se na ní těším. :oops:
Nejlepší pohled na dnešní svět? Jedině skrze zaměřovač. ;-)
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

Jinak jsem se vcera divala na Usvit planety opic. Prvni minuta (pred titulkama) je celkem zajimava (staci jenom ta prvni minuta a vite vsechno :-D)
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

Pri ceste do prace (vlakem) jsme nekoho nabrali. Zpozdeni v prichodu do prace 2,5 hod. Cestou jsme potkali 3 dalsi nehody (auta). Dneska je nejakej divnej den...
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Serža »

???
Obrázek
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
danny1691
Příspěvky: 254
Registrován: 02.03.2015 13:28
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od danny1691 »

Snad ne- ale co sleduji zpoždění na železnici tak to je technická porucha, střet s osobou, auta na přejezdech. Ale i tak těch střetů s člověkem je děsivě mnoho.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Serža »

\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Toran@ga
Příspěvky: 307
Registrován: 05.03.2015 17:02
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Toran@ga »

Vzbudil jsem se do apokalypsy. Doma tma a venku bílé peklo. všude sníh, popadané stromy. Rádio v autě hlásí že je kalamita a zavřené silnice. Když se dostanu do civilizace, všude Kamiony a všichni ti nešťastníci co mají přezuto na letní gumy. Silničáři nikde, ty už mají určitě na technice smetáky a sekačky. Na pátý pokus nacházím průjezdnou silnici kterou se dostanu do práce. Zajíždka 40 km, ale co by člověk pro práci neudělal. Pulka lidi nepřišla do práce, pořád padá proud, e-on píše mail, že mu na okrese spadlo 314 trafostanic, paráda...Termíny hoří, firma stojí, stejně nikdo nepřiváží zboží...odpoledne přijedu domu, nahodím centrálu a koukám na tu krásnou vánici. Bude májka se sněhulákem?? Před chvílí naskočila síť a rozpadlická romantika končí... Prostě parádní pátek se vším všudy :lol:
Nuwara
Příspěvky: 553
Registrován: 17.02.2012 11:07
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Nuwara »

Vidíš a to jsem si na tebe dneska ráno vzpomněl když jsem odhrabával auto, ale pak celkem v klidu pokračoval vstříc pracovnímu dni. Takže dle očekávání u tebe poněkud komplikovanější, ale zvládnutelné :-)
„Náhoda nepomůže tomu, kdo si nepomůže sám.“
Sofoklés
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Lyster »

Tak u mě ne jen dnešní den, jelikož se s problémy potýkám již skoro dva měsíce, ale dnešek stál za to.
Už dva měsíce doktoři řeší, jestli jsem prodělal žloutenku nebo mononukleózu, aniž by jsem o tom věděl.
Minulou středu už má obvodní uznala, že je bezradná a poslala mě do nemocnice na nějaká vyšetření. Vyhrožovali mi i biopsií jater a nic moc dobrýma zážitkama.
Dnes jsem doufal že mě pustí domu, když už, tak aspoň na ten prodložený výkend mi dají propustku.
Když p.doktorka kolem 11h dopoledne přišla s tím, že mě domu nepustí a že v úterý půjdu na tu biopsii jater, tak jsem to málem nerozchodil. Na štěstí ve 12h přišla, že přišli poslední krevní testy a že se to o dost zlepšilo. Takže mě pro zatím dloubat do jater jehlou nebudou, a že mě pustí domu. Z toho všeho mam totálně v háji imunitu, mam všude vyrážky, v hubě infekce a dalších plno nepříjemných kravin. Ale jsem doma. A snad už se to bude jen zlepšovat. Bohužel ani po těch dvou měsících mi nikdo neřekl, co jsem tedy prodělal za nemoc. Neoficiálně to byla ta mononukleóza, ale z výsledků se to už nedá zjistit. Přišlo se na to jen proto, že jsem měl jít na jednu operaci s okem, když jsem byl na předoperačním vyšetření. Jinak by jsem kromě únavy a pár vyrážkám vůbec netušil, že jsem něco takového prodělal. Asi si nějaký pátek nedám pivčo a musim se trochu hlídat v jídle. Ale doufam že to bude už jen a jen lepší.
Za měsíc mam jít na kontrolu a když to nebude lepší, tak mě ta biopsie nemine. Ale já doufam že se jí vyhnu.

PS: Asi si nějakou dobu nedam játra na cibulce. :lol:
vilik010
Příspěvky: 108
Registrován: 23.08.2014 13:03
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od vilik010 »

S těmi játry dost dobre já ve čtvrtek 10 metru pád takže mám nastipnuty c2 krční obratel, ale střídá se tu jeden doktor za druhým a tvrdí mi ze z téhle výšky lidi už páchají sebevraždy nebo mají vážná vnitřní zraneni. Prý jestli ještě jednou dneska řeknu,že bych už šel domu.....
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Serža »

Lyster píše:Tak u mě ne jen dnešní den, jelikož se s problémy potýkám již skoro dva měsíce, ale dnešek stál za to.
Už dva měsíce doktoři řeší, jestli jsem prodělal žloutenku nebo mononukleózu, aniž by jsem o tom věděl.
možná moc mrkve?
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Lyster »

To u mě nehrozí. :lol:
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

CELA VLADA prave podala DEMISI. Takze na nejakou zalobu na EU muzeme zapomenout, protoze bud se budou do voleb dohadovat na urednicke vlade, nebo budou volby driv nez na podzim a vsichni se vykaslou na praci a budou nam jen valit kliny do hlavy...

:punch
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
DarkArrow2017
Příspěvky: 25
Registrován: 15.04.2017 9:47
Pohlaví: muž
Bydliště: Severní Čechy - Nedaleko muničního skladu

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DarkArrow2017 »

S tím, co píše proforma, plně souhlasím. Mám z toho celkem rozporuplné pocity, protože jsem doufal, že by ČR tu žalobu vůči EU podala, ale takhle... No nevím... :|

Dnes je hezky, je posekáno, ale zapršelo takže za týden znovu. A těším se na plynovou masku M-10M. :)
Nejlepší pohled na dnešní svět? Jedině skrze zaměřovač. ;-)
Uživatelský avatar
Hdm
Příspěvky: 1003
Registrován: 01.08.2012 15:12
Bydliště: Orlické hory

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Hdm »

Mě zajímá co za tím je, nemyslím si, že je to (podle oficiální verze) kvůli Babišovi :?:
colek
VIP
Příspěvky: 686
Registrován: 18.02.2011 18:36
Pohlaví: muž
Bydliště: Vysočina

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od colek »

No mohli počkat,uvidíme co nám to donese. :puke Jinak dnes rozšířen ZP o skupiny C a D.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

Sazkari uz vypisuji sazky. 100:1, ze pristim premierem bude Kalousek nebo Fiala, komunisticky premier ma jen 50:1 :cry:
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

Hdm píše:Mě zajímá co za tím je, nemyslím si, že je to (podle oficiální verze) kvůli Babišovi :?:
Ve Forejtove archivu se treba nasla fotka Sobotky s Pospisilem :-D
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
DarkArrow2017
Příspěvky: 25
Registrován: 15.04.2017 9:47
Pohlaví: muž
Bydliště: Severní Čechy - Nedaleko muničního skladu

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DarkArrow2017 »

proforma píše:Sazkari uz vypisuji sazky. 100:1, ze pristim premierem bude Kalousek nebo Fiala, komunisticky premier ma jen 50:1 :cry:

Uf... Kraďouska jako premiéra nedovedu vůbec představit :( Ani Fialu... To by byla pro zbytek téhle republiky pohroma...
Nejlepší pohled na dnešní svět? Jedině skrze zaměřovač. ;-)
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8792
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fabulous »

OT
Odpovědět