Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od dracekvo »

Pokud zaplatila, tak přestupek uznala a už se s tím nedá nic dělat.
Měl bys jí udělat školení.
1. při jakémkoliv kontaktu s policií vždy nahráváme. stačí audio na mobil.
2. s policajtama se bavíme v co nejmenší míře. Rozhodně jim nic nevysvětlujeme. Protože co řeknete bude použito proti vám.
3. Pokud sem žádný přestupek nespáchal. Viz. tento příklad, kdy platná známka byla vylepena. Vůbec nemělo cenu jim něco vysvětlovat o prasklém okně. Akorát upozornila na to, že jezdí dlouhodobě s prasklinou a ví o tom. Nabila jim další munici pro případnou buzeraci. A vůbec nemělo cenu jim ukazovat koupenou známku na rok 2019 a nechat je na to něco psát. Je to tvůj majetek a ty si na něj můžeš napsat co chceš. Oni nemaji sebemenší právo na ní něco psát.
4. policajtům nic nepodepisujeme
5. pokud si nejsem jistej zavolám si někam o pomoc. Třeba před tím než uznala přestupek mohla zavolat tobě a poradit se.

6. určitě bych podal alespoň stížnost. Na chování příslušníků a žádost o náhradu škody v podobě znehodnocené známky. Chtěl si jí vylepit na jíné auto, ale žena o tom nevěděla. Po nelegálním zásahu pacha máš znehodnocený svůj majetek.
Jelikož je to vše slovo jednoho proti dvoum pachům, tak tomu velkou šanci nedávám.

zkus se ještě raději zeptat na 30kmh.cz co ti k tomu poví.
zedik
Příspěvky: 987
Registrován: 29.03.2016 20:41
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od zedik »

malajizva píše:Tak včera manželka dostala pokutu od celníků na dálnici, že nemá nalepenou novou dálniční známku, samozřejmě stará je na skle, platí do 31.1. 2019 že?
Byli arogantní, vyhrožovali že ji dají 5 tis. atd... vysvětlovala jim, že budeme měnit přední okno (prasklina vod šutru), proto má známku sebou, a zatím není nalepená. Známku ji sebrali napsali na ni značku auta a pak ji vrátili - to se bojí, že to bude používat na víc aut???
Má ústřižek s pokutou za 200, že neměla nalepenou novou známku. Mám to někde hrotit? brali tam jedno auto za druhým. :head
Pokud měla vylepenou starou známku,která stále platí za co dostala tu pokutu? :shock:
Uživatelský avatar
DeadMan
Příspěvky: 3046
Registrován: 30.04.2012 19:27
Bydliště: Slezsko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DeadMan »

dracekvo přesně tak :yes

Registroval jsem se na 30kmh.cz pod jiným nickem, protože už mám plné zuby té buzerace ze strany měšťáků a klidně si udělám ten čas a budu je taky srát :twisted:
You cannot kill me as I am already dead!
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Bill Masen »

Pravidlo 1. Nejede ti auto? Volej Tátu
Pravidlo 2. Bourala si? Volej Tátu
Pravidlo 3. Zastavili tě policajti? Volej Tátu
Pravidlo 4. Natankovala si špatný palivo? Volej Tátu
dolmar
Příspěvky: 305
Registrován: 09.03.2014 8:46
Bydliště: Střední Čechy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od dolmar »

dracekvo má pravdu. Já tohle občas taky řeším ( spory s úřady, městapem, správní řízení, nepodání vysvětlení a tak ). A chovám se v duchu hesla "When injustice becomes law, resistance becomes duty" ( Když se nespravedlnost stává zákonem, odpor se stává povinností ). Krom 30kmh doporučuji D-Fensův FSM.
Trace
Příspěvky: 768
Registrován: 21.01.2016 22:17

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Trace »

Bill Masen píše:
Fabulous píše:...ČSOB je banda pokrytců. S jejich “antigun” politikou nedají úvěr ani výrobcům loveckých zbraní.
Přesně takhle mi to říkal. Tohle je důvod, proč ho nemá. O dalších poskytovatelích nevím, ale většinou tak je asi to čsob.
hmm treba https://www.mujterminal.cz? Ale netusim nic o tom jak to funguje a co vse nabizi. Ale jistota je, ze to nepujde pres CSOB
F-35 je neviditelne letadlo a proto ho cinske, ruske a iranske radary nemohou videt. Kdo tvrdi opak, je dezolat.
TomSmith
Příspěvky: 1273
Registrován: 17.02.2015 14:33
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od TomSmith »

Ono je to možná tak že prodejce má podnikatelský účet v ČSOB a tak logicky chtěl terminál od nich ... jenže jsou to bláznivá sluníčka takže smůla.
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od kregan »

Na MŽP jedině skrz rám. Nějak sem to tušil a kvér nechal doma. Za chvíli ale stejně dopadnem jako Afrika, kde jsou rámy na každym nádraží a do každýho obchodu, kam choděj bílý.
Čím víc víš, tím míň neseš.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4500
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Serža »

dnes cca 30 km na bruslích
https://serzovo.wordpress.com/2019/01/2 ... em-jezere/
paráda...
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od štaflík »

kregan píše:Na MŽP jedině skrz rám. Nějak sem to tušil a kvér nechal doma. Za chvíli ale stejně dopadnem jako Afrika, kde jsou rámy na každym nádraží a do každýho obchodu, kam choděj bílý.
Jo, nechávali si tam i nůž. Opakovaně jsem tam chodil a strejdovi z ochranky se RAT-1 moc líbila. Řekl bych, že už jí má také. :D
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od kregan »

Mě zase obdivoval pepřák se svítilnou :D
Čím víc víš, tím míň neseš.
Uživatelský avatar
Hdm
Příspěvky: 1002
Registrován: 01.08.2012 15:12
Bydliště: Orlické hory

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Hdm »

Dneska ve vlaku jsem narazil na nezničitelný telefon ;-) :-D
Kdo pozná?
3310.png
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Bill Masen »

Nokia 6210?
Fantozzi
Příspěvky: 117
Registrován: 13.03.2016 17:27

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fantozzi »

stara Nokia 3310
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Matěj »

Co bych za podobný telefon dnes dal. Minulé pondělí otci vypadlo ze staré Nokie 6210 tlačítko na zapnutí, když po mě chtěl sehnat nové tlačítko, že mu bez něj telefon nefunguje, tak jsem mu koupil rovnou nový telefon. Už jsem nechtěl opakovat anabázi se sháněním nabíječky, jako loni. Koupil jsem mu tlačítkový s největším displayem (to bylo trošku problém, všechno je takové malinké), co jsem v obchodě našel... A řekl mi, že na něj nevidí, odložil jej a stařičkou Nokii zapíná sirkou. :D Ten jeho původní je totiž přece nejlepší. Už i máti se naučila s dotykáčem, tady to ale asi prostě nepůjde. :D
Uživatelský avatar
K4cer
VIP
Příspěvky: 1686
Registrován: 30.03.2014 20:37
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od K4cer »

Hehe, já 3310 telefonuju dodnes - samozřejmě se to neobejde bez blbejch keců vokolí, hlavně když chtěj abych jim něco votfotil a poslal :))

A nezničitelnej zdaleka není, to sou jen pověsti. Vypadl mi z kamionu na beton, umřel. Jinej jsem utopil ve vodě, umřel taky. Notoricky vodcházej displeje a je problém sehnat dobrou baterku, ty čínský či jaký co se daj koupit stojej za hovno. Ale telefonů mám asi pět náhradních takže zatím mi přechod na hladkací telefon nehrozí.
Můžeš bejt osel, ale musíš si umět poradit :>
Uživatelský avatar
sroub
Příspěvky: 261
Registrován: 05.08.2012 10:42
Bydliště: Poblíž Kladna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od sroub »

:cry:
Dneska mě opustil můj nejlepší kamarád, Bart.
Bylo mu 14 let a 18 dní
Přílohy
IMG_3426.JPG
Non multi, sed multa
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5322
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Rafael »

Úpřímnou soustrast.
(Raf je v psím nebi už skoro dva měsíce a furt to bolí).
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Václaf »

Drž se...
Čechy čechům !!!!!
Uživatelský avatar
Ibex
VIP
Příspěvky: 784
Registrován: 20.11.2015 8:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Jihočech

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ibex »

kruci... je to smutný, když odejde dobrý přítel....
Jeste se nestalo, aby to nejak nedopadlo..
Odpovědět