Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
lordCorvin
Příspěvky: 102
Registrován: 22.12.2011 12:08

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od lordCorvin »

Seržo, 30 tam a 30 zpět, ale kdo by to po takové době počítal... :lol:

Haluziak - mně před těžkéma járama přesvědčila moje ex ex ex k účasti na Rýmařovské semdesátce - z Rýmařova na horní nádrž Dlouhých Strání a zpátky. Sem málem umřel, ještě týden jsem chodil jak kačer.
mukl
Příspěvky: 1098
Registrován: 05.10.2016 19:19
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od mukl »

Slobodná Európa: ".....nás baví len sex a pivo, a každé ráno dľho spať - nás nikto za žiadnu cenu, neprinúti športovať! Šport nás ani trocha nebaví - my nie sme chorí na hlavy...." :beer EX Tip: "Baby mám rád, len tie rýchle, tie čo majú pre mňa volný byt. Keď o jednej v noci prídem, tak ich nesmie už nič prekvapiť. Nebudem žit, tak ako všeci: práca, chata, zdravá výživa, radšej budem v noci na ulici, kopat do prázdných flašiek od piva...ou jé, ou jé, ou jééé...Ale když to "športování" někoho baví, proč ne? ..... :hand
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Matěj »

lordCorvin píše:Seržo, 30 tam a 30 zpět, ale kdo by to po takové době počítal... :lol:
Ale po rovince a cyklostezce... Jeden kolega jezdí podobný úsek přes léto denně do práce a z práce :lol: , kdybych ten úsek neznal, tak nic nenapíšu, ale je pobavilo mě to, protože je to zrovna úsek docela na pohodu. :) Ale pokud není člověk zvyklý, tak asi jo, ale zvyknout si jde.
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1132
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Haluziak »

Asi tam chybělo, že jsem dva roky před tím neseděl na kole :D prostě otalčená :moon
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Matěj »

To chce asi víc přestávek, třeba to spojit s předsevzetím v tvém předchozím příspěvku, cestou jsi míjel nejmíň 5 střelnic v okolí cyklostezky (2 pro veřejnost).
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od golem »

Těžko se divit, že někteří lidé věří roztodivným fake news, když realita vypadá takhle... S dovolením zvětším loužičku. :puke
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od golem »

Z Facebooku:
budu volit.JPG
Bez zkoumání z čí dílny to je, je to velmi inspirativní. Těchto voleb se rozhodně zúčastním.
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Matěj »

Růžová budoucnost... Vlastně růžová ne, jinak barevná.

Dnes mi den blbec začal tím, že jsem před cestou do práce šel vynést odpadky a od popelnice jsem koukal jak mi vítr zabouchl dveře, já v tričku, ještě v pantoflích, bez ničeho, ani telefon jsem neměl. Musel jsem od sousedů volat manželce, aby mi přijela otevřít dveře. Jsem zvědavý co mě dnes ještě potká. :D
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Matěj »

Do teď vše OK, mimo jedné drobnosti s ČP. Dostanu zprávu, že na mě čeká na poště balíček, jdu ho vyzvednout, ale balíček na mou adresu nepřišel. Podle čísla zásilky čeká na poště v jiném městě, foto podacího lístku mám, adresa v pořádku, prý to někdo spletl "při zadávání do počítače" PSČ. Ještě, že jsem si neobjednal něco k jídlu, do zítra by mi to už asi vychladlo. :)
Uživatelský avatar
malajizva
Příspěvky: 853
Registrován: 14.10.2014 20:46

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od malajizva »

to Golem volby v Africe mě nechávají chladným (tedy soudím podle obrázku) :moon
Foedum inceptu, foedum exitu.
Quis autem custodiat ipsos custodes?
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3470
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Hohepa »

2 Matěj
Já jsem při daňovém přiznání coby OSVČ zjistil že mám pár let propadlou kartu pojištěnce od VZP.
Šel jsem si pro novou. Slečna za "přepážkou" se několikrát ujišťovala zda má správně adresu a pak řekla že kartu před lety poslali ale ta obálka se od České pošty vrátila s poznámkou "adresát nezastižen".
Zeptal jsem se zda to posílali doporučeně a prý ne , obyčejnou obálkou.
Tož jsme se společně podivili jak může pošťačka nezastihnout poštovní schránku :head :head :head
Že se netahaj s balíkem a rovnou to štemplujou "Adresát nezastižen" hm to je smutné, ale že i obyčejné dopisní obálky... no to je vrchol lenosti a neschopnosti této organizace.

P.S.: Padesát let mám stejné trvalé bydliště a štítek na schránce je z eloxovaného gravírovaného hliníku starý deset let.
Je to v chodbě v interiéru (panelák) a štítek furt vypadá jako nový.
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od kregan »

Mě zase vrátili zásilku s tím, že "adresa neexistuje", byť je to oficiální sídlo firmy a znají ji i mapy.cz. nakonec jsem ten dopis musel na tu neexistující adresu dovézt sám a hodit ho do schránky.

Ne dnes, ale ve středu jsem se náhodou nachomejtnul na Floře na Army dni a překvapilo mě, že výsadkáři mají tu loď ze Žhavých výstřelů.
Přílohy
IMG_20190515_140637.jpg
Hot-Shots-2-charlie-sheen-29901707-1500-2281.jpg
Čím víc víš, tím míň neseš.
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Jason »

Dneska jsem zazil velice zajimavou situaci nad kterou musim do tedka premyslet... Vratil jsem se dneska drive z Nemecka a rovnou jsme vyrazili s manzelkou ven na prochajdu. Sel jsem tak jak jsem dorazil - tenisky, dziny, kozena bunda ale nic za pasem (pres hranice si netroufnu nic vozit - ani teleskop). Kdyz jsme se vraceli domu tak kousicek od baraku (dalo by se rict na rohu namesti) se zacali rvat dva vysmazeny cigani. Obleceni litalo po ulici, borec v tilku, pohyby uplny vysmazeny trosky. Naraz zacal pokrikovat na lidi co sli okolo - "ty svina bila tebe zabiju a psa ti pojebu" "rozbiju ti tu bilou drzku" atd... Ted ale proc jsem z toho "spatnej" - stojim na ulici s tehotnou manzelkou, dva cigani okolo x cernych deti a zenskych ktery se je stani roztrhnout. Prvni vec ze jsem mel strach o manzelku pac u techto lidi nevis co udelaji - pohybovali se chaoticky po cele ulici. Hned me napadlo ze jestli zautoci na nekoho jineho tak bych na miste nezustal stat a zapojil se. Automaticky jsem rukou chtel zkontrolovat co mam za pasem a ejhle ono nic. Dalsi vec boty - desingovy tenisky se vazne nehodi na nejaky kop a uz vubec nezpevni nohu a pak co me blesklo hned hlavou tak bunda co jsem mel na sobe - vim ze by mi pomohla pri nejake fyzicke konfrontaci - ale byla kurevsky draha a to me blesklo prvni hlavnou ze si ji nechci nekde znicit kdybych se valel po zemi... Samozrejme ze tam uz nekdo volal mestaky (maji to ze sluzebny presne 117m) a borci dorazili za 6 minut. Jak to vyresili nevim to jsem sel pryc ale jak znam ty chudaky tak jim radeji nic nerikali aby nemuseli nic resit...

Ale proc to vse pisu: porad si tu situaci prehravam v hlave, nastesti jsem nebyl primo zapojen ale nechybelo malo (manzelka v 9. mesici, okolo lidi). Ja absolutne nepripraven - po fyzicke strance bych je silne prevysoval oba, par bitkama jsem taky prosel. Vetsinu casu se pohybuji v DE a pak i diky moji lenosti nic u sebe nemam (presne jako dneska). To muzu rict ze jsem silne podcenil. Jeste me hodne zarazilo ze ti opaleni chlapci rvali na vsechny ze jsou bily (býlý) svine a tak, a to nikomu vubec nikomu nevadi...

Cely to beru jako ponauceni ktery me uplne primo nezasahlo ale nechybelo mnoho. Nejsem clovek kterej se na hodinovou prochazku s manzelkou u reky prevlikne do vysokych bot, vezme flintu a batoh na zada s vybavou na tri dny... To vubec ne ale kdyz ne zelezo tak alespon mit u sebe teleskop by byl veliky plus...
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
JOBU
Příspěvky: 1822
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od JOBU »

Moje 1.9tdi odišlo do večných lovíšť... zlomený vstrek,žhavič a ventil na treťom valci.Ešte som nedal dole hlavu..Dobrých 50km ma ťahali na lane... :(
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Václaf »

Mám u sebe pořád,ale... často při procházce s pejsky k ovcím a následně do lesa neberu sebou peněženku,tzn. mám zbraň,ale nemám ZP ani PZ,administrativní průšvih nemít bumážku. Vždy si kontroluju abych měl pamlsky pro psy a doklady zůstanou v autě u domu. Tohle budu muset doladit,nejspíš :hand Ale jak říkal jeden známý, ,,lepší veden dvěma,nežli nesen šesti,,
Čechy čechům !!!!!
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Jason »

Ja doklady (penezenku - vim ze to neni nejlepsi ale jinak bych nechal pulku veci doma) kdyz jdu nekam ven - treba se psem do lesa tak je jasny ze mam porad neco u sebe ale takhle do mesta na chvilku tak kolikrat nemam vubec nic u sebe...
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Nuwara
Příspěvky: 553
Registrován: 17.02.2012 11:07
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Nuwara »

Neexistuje povinnost mít u sebe OP.
Jiná věc je ZP. Máš-li u sebe zbraň kategorie A, B nebo C, tak máš tu povinnost u sebe mít ZP i průkaz zbraně.
„Náhoda nepomůže tomu, kdo si nepomůže sám.“
Sofoklés
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3470
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Hohepa »

Mám doklady a peníze oddělené , zvlášť uložené pouzdro s doklady a zvlášť uloženou peněženku.
Doklady tak nevyndavám ani při placení...
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Matěj »

Někdy pomůže trošku předvídat, vidím něco, co se mi nelíbí, tak už mizím nebo alespoň zvyšuju vzdálenost. Typicky vidím skupinku cikánů, skinů, sluníček, cokoliv se mi nelíbí- jdu jinama, ještě předtím než se začnou prát. Sice se možná rád kouknu, jak si dají přes držku, ale to není vhodný, když mam s sebou tu těhotnou manželku nebo děti., jak to tam u vás vypadá nevím, ale i otočit se a odejít cestou, kterou přijdu, asi půjde,ne? Když už je to v háji a má dojít k fyzické potyčce, tak kašlu na majetek a hledám cokoliv mi může v konfliktu pomoct (i větší šutr?), když už je to fakt v háji a rozlousknu hlavu jednomu, dvěma útočníkům dlažební kostkou, tak si zbytek už útok trošku možná rozmyslí, třeba ne, budou zfetovaní, ale aspoň jakákoliv vyhoda na mé straně je dobrá. Sice si půjdu sednout, ale stát se něco manželce, dětem, tak si to neodpustím. Ma cos tam prosím tě čekal těch 6 minut? Tos měl být už s manželkou dávno pryč...
Odpovědět