Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Jason »

U nas ve meste je to spise vyjimka, hlavne takhle pres den... Nezuju v zadnem ghetu, obecene muzu rict ze velice bezpecne mesto. Tou ulici kde se rvali jsem musel projit ale nikde jsem se tam nezdrzoval. Spise kdyby v te chvili napadli mne nebo nekoho jineho tak bych se branil... Samozejme ze jsem tam nepostaval a necumel nebo neprovokoval ze bych ji je fotil nebo nahraval na tel. My jsme se potom zastavili s kamaradem ktery ma na namesti kavarnu a povidali venku a celou dobu na ne bylo videt...

Ja se snazim konflikty nrvyhledavat, spise jim predchazet - hlavne takhle s manzelkou... Uz jsem se i naucil prejit na druhej chodnik kdyz nekde pred hospodou postavaji nality lidi atd... Spise jsem to popisoval z duvodu jak se lehce clovek muze dostat do takove situace a neni na ni pripraven...
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Rafael »

Spíš jak bude?
Dnes večer na Maxovi film Co jsme komu udělali?
*
Je tady někdo kdo má čtyři dcery a má nebo měl strach co si přivedou domů?
Hlavním tématem filmu jsou rasismus a smíšená manželství . Příběh popisuje silně věřící katolické provinční
rodiče, kteří mají čtyři dcery. Jejich předsudky byly vystaveny tvrdým zkouškám, když se jejich dcery vdaly s muži rozdílných národností a náboženství.

To jsem zvědav jestli to s námi se ženou nesekne. Ale raději se přiopiju.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Serža »

zas bych to s tím hlídáním a výchovou nepřeháněl...může to vzít špatný konce
https://www.csfd.cz/film/12967-smrt-panen/prehled/
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Matěj »

Dneska (a včera) bylo fajn, rodina pryč, tak jsem strávil den na dlouhé procházce v lese a konečně jsem si od "podělaného" (fakt týden blbec :D) týdne odpočinul.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od devlop »

dnes jsem žasnul nad tím, jak rychle lze doručit zásilku z jednoho místa na zemi na místo na opačné straně koule :)

nechal jsem si vyrobit plošné spoje u jedné nejmenované čínské společnosti (navrh v EasyEDA programu a upload fajlu na jejich web do objednávky). V sobotu v 18h zásilku předali dopravci ve městě Shenzhen a dnes v 14:21 jsem měl balíček v ruce v Rakovníku :o Navíc celá cesta balíčku mě stála 0$, využil jsem akci výrobce PCB, kdy první objednávka je bez poplatku za dopravu (jinak by to stálo cca 22$). Nedávno jsem posílal balíček českou poštou, platil jsem cca 180Kč a v 500km vzdáleném městě v ČR byl za 8 dnů :lol:
Přílohy
dodani.jpg
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Lyster »

Dneska den na pytel. Ráno zubař, trhal mi zub moudrosti. Půlku obličeje mám stále nateklou, bolí to jako prase.
Teď tu potupně srkám večeři (MANU) brčkem. :(

Na štěstí jsem byl prozíravý a ráno jsem posnídal vepřové koleno (konzerva z lidlu.) Tak to snad do zítra nějak vydržím, snad už pak budu moct kousat.
Uživatelský avatar
MPSMacek
Příspěvky: 109
Registrován: 03.09.2014 20:21
Pohlaví: muž
Bydliště: Středočech

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od MPSMacek »

Prima den, ráno za úsvitu vejlet do lesa cca 12km, pak konečně sprchlo a potok z cesty naplnil svejl na zahradě... co jsem to měřil a počítal, tak cca 0,5l/s 8-) To je prima když je zahrada na kopci.... A mladej poprvé viděl potok na zahradě, nemohl jsem ho od tam tud dostat :lol:
Přílohy
2019-05-20 12.28.43.jpg
2019-05-20 13.21.59.jpg
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1132
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Haluziak »

Lyster píše:Dneska den na pytel. Ráno zubař, trhal mi zub moudrosti. Půlku obličeje mám stále nateklou, bolí to jako prase.
Teď tu potupně srkám večeři (MANU) brčkem. :(

Na štěstí jsem byl prozíravý a ráno jsem posnídal vepřové koleno (konzerva z lidlu.) Tak to snad do zítra nějak vydržím, snad už pak budu moct kousat.
Po dvou osmičkách do mě kámoška vpravila 4 polárkový dorty, na druhý den jsem křoupal brambůrky.
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Lyster »

To já jsem se dnes probral ve 2h ráno (večer) a šel jsem si udělat krupicovou kaši, jaký jsme měl hlad.
Teď (7h ráno) jsem do sebe hodil dva panadoly a hurá, do pracovního procesu.
lordCorvin
Příspěvky: 102
Registrován: 22.12.2011 12:08

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od lordCorvin »

Dneska malá oslavička, jen dvě lahve bublinek, bo zítra je taky den a je třeba sednout za volant.

Včera v 18:15 to byl přesně rok, co jsem si parádně zrakvil koleno, když mi před skůtr bez rozhlídnutí vpadli na přechod dva šklíbáci na kolobkách. Zaplať Pánbůh, že to při vší tý smůle nedopadlo hůř. Potenciál tam byl.

Smekám klobouček před chirurgama pardubické traumačky, jak mi hezky dali dohromady to puzzle, se kterým by měl problém i Erno Rubik se svým kolektivem.
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Matěj »

Někteří chirurgové jsou fakt šikovní, mnoho let zpět jsem měl úraz rohovky a když jsem viděl Xkrát zvětšené foto jejich práce, tak to vypadalo pomalu jako vyšívaná krajka - a po zahojení z toho bylo jen 0,5D (a to jsem měl fakt strach, abych na to oko neoslepl - viděl jsem na něj jen nějaké světelné fleky).
lordCorvin píše: Smekám klobouček před chirurgama pardubické traumačky, jak mi hezky dali dohromady to puzzle, se kterým by měl problém i Erno Rubik se svým kolektivem.
Nevím, proč, ale vzpomněl jsem si, jak jsem jako dítě někdy na prvním stupni ZŠ skládal Rubikovu kostku, kterou jsem dostal od vzdálené příbuzné... Měl jsem ji poskládanou za asi 5 minut, vzdálená tetička - povoláním učitelka ocenila mou šikovnost. Nevěděla, že ji stačilo rozdělat, vyrvat kostičky a pak naskládat podle požadované barvy. Na takové věci jsem nikdy neměl trpělivost. :lol:

Nemohl bych být chirurgem, leda, že bych pořád řezal.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Lyster »

[quote="lordCorvin"]Včera v 18:15 to byl přesně rok, co jsem si parádně zrakvil koleno, když mi před skůtr bez rozhlídnutí vpadli na přechod dva klíbáci na kolobkách. Zaplať Pánbůh, že to při vší tý smůle nedopadlo hůř. Potenciál tam byl./quote]

Taky mi to připomnělo jednu "nehodu" při které ve své nerozvážnosti mohlo být zle. (prostě jsem v tu chvíli nepřemýšlel)
Mohlo mi být tak .20 tj. 12 let nazpět.
Jel jsem s kamarády lyžovat. Prostě nějaká malá prdelka světa s vlekem, už ani nevím kde to bylo. Dojeli jsme tam, a já že se převléknu do lyžařské kombinézy. Byl celkem dost rozbředlý sníh a já si řekl, že soukat se do kombinézy bude nejlepší na sedadle řidiče (třídvéřový Ford Escord). Jenže jsme parkovali v kopci v takové mírné zatáčce. Já si tak seděl na té sedačce u řidiče, dveře otevřené a nohy venku z auta. Najednou se z kopce "vyřítilo" BMW, přičemž mu ustřelila prdel. Na štěstí se řidiči podařilo auto strhout do závěje dříve, než naboural do těch otevřených dveří a mě tak ušmiknout obě dvě nohy.
Neskutečně mi vynadal do idiotů, což jsem si oprávněně zasloužil. I když měl jet opatrněji, ale i tak to byla chvíle, na kterou když si po cca 12 letech vzpomenu, jde mi mráz po zádech.

Na štěstí vše dobře dopadlo. Akorát jsme to auto vytahovali asi 30 min ze závěje.

Prostě člověk občas fakt nepřemýšlí.
Uživatelský avatar
malajizva
Příspěvky: 853
Registrován: 14.10.2014 20:46

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od malajizva »

včera jsem přijížděl z moravy a velmi mě překvapilo plošné sesychání jehličnanů plus plošné kácení kvůli kůrovci. Po celé cestě - všude...všude... :o
Foedum inceptu, foedum exitu.
Quis autem custodiat ipsos custodes?
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1132
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Haluziak »

Docela sada že? Pokud kolem toho nejdeš tak si to nemáš šanci uvědomit :(

Ale třeba výkupní hodnota smrkového dřeva se blíží nule, ale to samé smrkové dřevo nařezané na palivové stojí pořád stejný ranec jako před kalamitou. (z doslechu)
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od dracekvo »

Tak přece někdo nebude prodávat levněji :D

No současně je to tak, že prodané dřevo (pokud se ho povede někomu prodat) ani nezaplatí náklady na znovu osázení a následnou údržbu malého porostu. Což se ze zákona musí.
Takže majitelé lesů už hlásají, že budou chtít od státu kompenzace.
Spíš se bojím toho, že pak za pár let naopak bude o dřevo nouze.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Serža »

tak zas nebudeme muset za pouští jezdit do Afriky...
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
Count
VIP
Příspěvky: 875
Registrován: 20.05.2015 19:11
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Count »

Dnes trhání osmičky v rámci přípravy na budoucnost. Tahle byla první a další půjdou v zápětí. Šla, protože začala bolet jak šlak a nemít oblbováky, tak nevím. Kdo má osmičky, doporučuji alespoň rentgen. Jinak realizace jsou za půl roku i víc, tak plánujte dopředu.
Lepší hrůzný konec, než hrůza bez konce.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od dracekvo »

Mě brali dvě najednou :) Ještě mě v budoucnu čeká druhá strana. Oblbováky sem měl taky a ani potom to nijak extrémně nebolelo.
Asi hrozně bude záležet na tom, jak moc blbě tam narostli. Vím o lidech, co jim osmičky doslova dlabali dlátama.
Uživatelský avatar
Count
VIP
Příspěvky: 875
Registrován: 20.05.2015 19:11
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Count »

Tak já byl přesně jeden z těch. A teď cucám přesnídávky a pomalu přemýšlím nad další dávkou pilulí. V případě rozpadu by to bylo neveselé. Mimochodem, zkontrolovali jste své zásoby pain killerů? S tímhle zubem a ještě další akcí jsem zjistil že bych dlouho nevydržel a pár krabiček přidal.
Lepší hrůzný konec, než hrůza bez konce.
drigon
VIP
Příspěvky: 2958
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od drigon »

Mě osmičku trhali zároveň se sedmičkou. Osmička mi rostla naležato, vzepřela se mezi kost a sedmičku. Jelikož obě měli kořeny v kombinaci lodní kotvy a vývrtky na špunty tak dolování stálo za to. Celkem to trvalo přes 3 hodiny a za půl roku jsem si to na druhé straně zopakoval. Po akci jsem slintal jak chromý pes před masnou a táta mne musel odvézt domů.

S pozdravem M.
Koukej tak, aby jsi viděl.
Odpovědět