Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Bill Masen »

Tak jsem si pořídil novou čtečku Kindle paperwhite 4. Říkal jsem si co asi získám tou registrací. Získal jsem reklamy a zaktualizovala se mi na nejnovější firmware, takže jsem přišel o možnost udělat jailbreak. Sem blbec. :devil
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od dracekvo »

Vrátit do 14 dnů :)


Mě včera vypadnul tel z kapsy. Tak mám pěknýho pavouka. A přemýšlým, jeslti risknout objednat z ali nějaký displej, nebo si koupit nový tel.
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Bill Masen »

Je koupená od kluka, co jí má za nalítaný kilometry od Lufthansy, takže to neklapne. Nějak se s tím smířím. Jinak teďka čtu "Apokalipsa Z" a je to pecka. Je to trochu jinak, než ve filmu.
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1482
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DanBlack »

@ Bill...
Mělo by jít požádat na podpoře o odstranění reklam, nejsou pro náš region relevantní. (ale nezkoušel jsem, mám starší model a reklama na off stránce mě nevadí)
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Uživatelský avatar
gannicus
Příspěvky: 229
Registrován: 23.05.2012 8:31

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od gannicus »

Potvrzuji Dana, takto jsem se zbavil reklam v Paperwhite 3 před dvěma lety. Jen jsem musel do svého účtu doplnil nějakou anglickou adresu (vyžadovala to podpora).
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Bill Masen »

Reklamy nejsou jediný důvod proč udělat jailbreak, ale dobrej tip. Jdu pohledat kde o to zažádat.
Uživatelský avatar
Alstratt
Příspěvky: 1153
Registrován: 01.08.2015 16:34
Bydliště: US

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Alstratt »

Je to uz nekolik mesicu kdy me na strelnici postrelil jeden i*iot ktery skoncil ve vezeni. Stacilo malo a dalo se tomu zabranit a jelikoz to bylo u me neco ve stylu "pff to bude v pohode" podceneni situace kdy se na to dalo lepe reagovat tak to nedopadlo dobre. Od pohledu se ten i*iot choval na strelnici dost divne a miril zbrani kam nemel kdyz si s ni hral a machroval. Ubehlo nekolik mesicu jsem naprosto fit bez problemu a dal mohu slouzit zemi (jedna z mych praci). Kdy i pres veskera rizika v zahranici pri osvobozeni rukojmi a jine akce tak dnes to dopadlo zas zle. Zase to moje podceneni situace, cely ten spec. vycvik a zbrane ani tentokrat nepomohly a to kvuli me.

Rikam nejezdi tam je to tam nebezpecne a i pres to neposlech muj protejsek tak si rikam ok pojedu taky vycvik mam zbrane mam bude to lepsi. Doma nemohu jentak nechat deti, tak jel protejsek beze mne. Zrovna do jednoho z nejvetsich mest US ano do mesta ktere je znamy take svou kriminalitou a to pres nebezpecnou ctvrt. Jak to dopadlo ... skoncilo to prestrelkou mezi nejakyma i*iotama ve ctvrti. Mezi zranenymi je i muj protejsek, ve vaznem stavu je v nemocnici a musim cekat na informace ktere mi daji az za par hodin.

Kvuli bezpeci a lepsimu prostredi celkove mame nove bydleni zpatky na venkove, kde je uplny klid. Zrovna kdyz protejsek jede do mesta po delsi dobe tak se stane tohle ... At se me nikdo z politiku nesnazi presvedcit ze mesta jsou bezpecne kdyz nejsou. Mam uz toho zabijeni/vrazdeni akorat plne zuby (jeden z vice duvodu proc jsme se prestehovaly zpatky na venkov) a do domu v mesim meste se vracime jen nekdy.

Je na case toho dost zmenit, asi budu pristupovat docela uz dost tvrde na kde co. Protoze toto uz neni normalni, v zahranici na vychode kde hrozi vysoke sance zraneni/smrt se za celou dobu me ani celemu teamu nikdy nic nestalo a odvedly jsme praci spickove. Pote co chce clovek ve sve zemi klid kde ocekava ze to bude bezpecnejsi tak se stane neco takoveho. Clovek ma uz z toho akorat nervy furt nejake zabijeni/vrazdeni nekde a nekteri i*ioti nahore by ty zbrane chtely este vic zakazat a clovek se pak bude branit tem i*iotum cim? ...
Naposledy upravil(a) Alstratt dne 26.09.2019 10:23, celkem upraveno 1 x.
The more you sweat in training, the less you bleed in combat.
Uživatelský avatar
Ibex
VIP
Příspěvky: 784
Registrován: 20.11.2015 8:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Jihočech

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ibex »

držím palce, ať se z toho Tvá paní dostane bez následků! :F :yes
Jeste se nestalo, aby to nejak nedopadlo..
Uživatelský avatar
Nightmare
Příspěvky: 495
Registrován: 23.08.2013 20:12
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Nightmare »

Alstratt: Držím palce...
Uživatelský avatar
Alstratt
Příspěvky: 1153
Registrován: 01.08.2015 16:34
Bydliště: US

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Alstratt »

Diky, tak to dopadlo dobre. Jednu operaci ma za sebou, za tyden prijde operace druha a za necely mesic treti. Docela zazrak ze to nezasahlo ty nejdulezitejsi organy, 2x 9mm do trupu. Vypada to ze dozivotni nasledky z toho nebudou pokud se nevyskytnou nejake problemy pri operacich, zatim to vypada dobre. Este ze prijela zachranka a policie dost rychle, pry stacilo malo a byl by konec. Samozrejme kdo jiny to mohl byt nez dve retardovane o*ice co si mezi sebou vyrizovaly ucty a misto aby se zabili navzajem tak akorat trefily toho koho nemely. Doufam ze v base budou ostatnim veznum delat holky. Pote co uz vim ze je v poradku tak je mi hned uz lepe, uz si tu jen vychutnat panak Whiskey. :beer
The more you sweat in training, the less you bleed in combat.
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1134
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Haluziak »

Z panáka udělej láhev, paní ať se daří a hlavně žádné komplikace.
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Bill Masen »

Tak Alstrate, ten panák co mám nalitej já, je na tvojí ženu a přiťukávám na dálku. No ty vole to si nedokážu představit. Ještě že žiju v malým zaprděným městě na Vysočině v Čechách. Vyřiď ženě, že na ní myslí pár internetovejch kámošů z Čech. :F
PS: a hlavně nevyraž na lov retardovaných o*pic.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

@Alstratt: :yes :F
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Matěj »

No, když to čtu, tak si jen potvrzuju, že když jsem odmítl kdysi dlouhodobou nabídku práce na "vyspělém západě" (v Evropě, ne za oceánem) z důvodu, že i při krátkodobém pobytu tam se mi stýskalo po Česku, tak jsem udělal dobře... Sice člověk mohl mít jiné peníze, ale ty nejsou všechno (a nakonec i tak se člověk má relativně dobře a je doma). Stalo to pár nocí přemýšlení (hlavně pro manželku).
Nicméně, ať to partnerce dobře dopadne a bez následků.
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1482
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DanBlack »

Jak bylo včera...300km výlet do kina. :rock
Obrázek
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Jason »

Celej vejkend pracovni, dodelavam nejaky resty okolo domu.. trosku servanej ale ve finale spokojenej
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Fik
Příspěvky: 24
Registrován: 17.08.2016 14:45

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fik »

DanBlack - jaký to bylo?? dalo se na to koukat??
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3473
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Hohepa »

Před lety koncem roku 2015 v rámci startupu https://www.startovac.cz/projekty/drsny-spasitel/
jsem si "koupil" triko s logem drsného spasitele.
Přišlo. Plakátů se "sponzoři" domáhali přes rok viz diskuze v odkazu .
Pak ticho po pěšině....


Přesto jsem rád že to nakonec dotáhli do premiéry. Jaké to je ?
https://www.csfd.cz/film/426245-drsny-spasitel/diskuze/
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1482
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DanBlack »

Víc píšu v topicu o Žambochovi...
http://rozpad.cz/forum/viewtopic.php?f= ... 96#p196996

Jinak souhlasím s hodnocením na CSFD (od vasiks).
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8794
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fabulous »

Halleyovu kometu jsem neviděl. Karlovu rakev jsem neviděl. Svůj život jsem promrhal...
Odpovědět